لاکهید مارتین رهبر جدیدی را برای برنامه Fighter نامگذاری می کند

FORT WORTH ، تگزاس، 17 مه 2021 / PRNewswire / – امروز لاکهید مارتین OJ Sanchez را به عنوان معاون جدید و مدیر کل گروه Aeronautics Integrated Fighter Group (IFG) اعلام کرد و موفق شد بریجت لودردیل که اخیراً به عنوان معاون رئیس جمهور و مدیر کل برنامه F-35 Lightning II منصوب شد.

در این نقش جدید ، سانچز مسئول توسعه ، ساخت و پایداری برنامه های F-16 و F-22 و همچنین همکاری های بین المللی T-50 ، K-FX و J-FX است.

قبل از تصدی این نقش ، وی معاون رئیس جمهور و مدیر کل برنامه F-22 بود و اطمینان حاصل کرد که اهداف عملکرد مالی ، برنامه ای و کیفیتی حاصل شده است. سانچز همچنین در پایداری و برنامه F-35 در سمت های ارشد رهبری خدمت کرده است. وی در سال 2014 پس از یک فعالیت برجسته نیروی هوایی ایالات متحده به لاکهید مارتین پیوست ، جایی که انتصاب نهایی وی در ستاد مشترک پشتیبانی عملیات جهانی برای رئیس ستاد مشترک ارتش در ایالت واشنگتن. وی در طول فعالیت نیروی هوایی ایالات متحده ، به عنوان خلبان جنگنده با بیش از 2100 ساعت پرواز در F-22 و F-15C خدمت کرد و در چندین نقش عملیاتی و رهبری برنامه خدمت کرد.

وی گفت: “تجربه گسترده جنگنده OJ ، همراه با روابط قوی و تفکر استراتژیک ، وی را برای هدایت تیم IFG ما در ادامه ارائه بالاترین سطح پشتیبانی از اپراتورهای F-16 و F-22 و شرکای صنعت در سراسر جهان ، قرار می دهد.” گرگ اولمر، معاون اجرایی شرکت هواپیمایی لاکهید مارتین.

درباره لاکهید مارتین
دفتر مرکزی آن در بتسدا ، مریلند، شرکت لاکهید مارتین یک شرکت امنیتی و هوافضا جهانی است که تقریباً 114000 نفر در سراسر جهان استخدام می کند و اصولاً در تحقیق ، طراحی ، توسعه ، ساخت ، تلفیق و حفظ سیستم های فن آوری پیشرفته ، محصولات و خدمات فعالیت دارد.

لطفا دنبال کنید LMNews در توییتر برای آخرین اطلاعیه ها و اخبار در سراسر شرکت.

SOURCE Lockheed Martin Aeronautics