Kare Lab Kit Protect Travel را به عنوان سفر تحت رزومه های جدید عادی در سال 2021 راه اندازی می کند

به دنبال صدور قانون استفاده از ماسک توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده (CDC) در ژانویه ، تمام افرادی که در حمل و نقل هستند باید هنگام سوار شدن ، پیاده شدن و برای مدت زمان سفر از ماسک استفاده کنند. مجریان مراکز حمل و نقل باید هنگام ورود یا در محل های حمل و نقل ، از همه افراد ماسک صورت استفاده کنند.

سفر محافظ سفر Kare Lab شامل ماسک های صورت ، دستمال مرطوب الکلی ، یک محافظ کامل برای محافظت از صورت و یک کیف مسافرتی رایگان است که برای مسافرت های طولانی مدت یا مسافرت های داخلی ایده آل ترین و کاربردی ترین است. Kare Lab Travel Protect Kit مسافران را با ایمنی در حین حرکت و ویروس COVID-19 در امان نگه می دارد.

Travel Protect Kit شامل موارد زیر است:

  • ماسک صورت (10 عدد) – ماسک 3 لایه دارای FDA و ASTM است و تحت روش های دقیق کنترل کیفیت برای اطمینان از استاندارد با کیفیت بالا و گواهی تولید شده است. این ماسک یکبار مصرف است و باید پس از 4 تا 8 ساعت پوشیدن به درستی دور ریخته شود.
  • دستمال مرطوب با الکل (10 عدد) – دستمال مرطوب الکلی دارای اشباع بالا از ایزوپروپیل الکل تا 75٪ برای عفونت آسان برای محیط اطراف ، سطح و دستان شما است. این دستمال مرطوب از پارچه spunlace ساخته شده است ، بنابراین استفاده از آن نرم و راحت است ، همچنین برای پوست نیز مناسب است.
  • محافظت کامل از صورت (1 عدد) – محافظ صورت از مواد اکریلیک و PET ساخته شده است و برای محافظت در برابر میکروب ها ، آوارها ، جرقه ها و تأثیرات سرعت پایین ناشی از اجسام پرتاب شده استفاده می شود.

به دنبال کمبود واکسن Coronavirus به یک نگرانی گسترده تبدیل شده است ، زیرا 60 کشور شاهد زایمان جهانی هستند ، ویروس جهش یافته نیز باعث ایجاد امواج جدیدی از عفونت شده است ، برای شهروندان جهانی لازم است که مراقب باشند تا از ایمنی خود با تجهیزات محافظت شخصی مراقبت کنند.

“با افزایش هیجان در صنعت مسافرت ، هواپیمایی و هتلداری برای از سرگیری تجارت و مسافران به دلیل وجود واکسن در مورد مسافرت خوشبین می شوند ، هنوز مسافران واقع بین هستند. کیت Travel Protect ما به طور خاص برای مسافرت های داخلی و بین المللی طراحی شده است که ایمنی و امنیت را تضمین می کند. پیشگیری از ویروس COVID-19 ” میشل چیو، بنیانگذار آزمایشگاه Kare.

آزمایشگاه Kare سفر محافظ کیت هم اکنون برای فروش در فروشگاه آنلاین خود موجود است (www.thekarelab.com) و با قیمت 99 دلار آمریکا.

درباره آزمایشگاه Kare

آزمایشگاه Kare بیش از 30 سال تخصص در زمینه تهیه کالاهای پلی پروپیلن در بیش از 100 شهر بزرگ در 4 قاره ارائه می دهد. ارائه چرخ دنده های محافظ درجه پزشکی به موسسات و بیمارستان های پیشرو در سراسر APAC. آزمایشگاه Kare با هدف حفاظت از جهان با منابع PPE با کیفیت ، پایدار و در دسترس تأسیس شده است.

اطلاعات تماس: [email protected]
WhatsApp کسب و کار: +852 9221-9092
لینکدین: https://www.linkedin.com/company/the-karelab/

منبع: آزمایشگاه Kare

لینک های مربوطه

http://www.thekarelab.com