Metalsa نتایج نهایی مناقصه را اعلام می کند

MONTERREY ، مکزیک، 17 مه 2021 / PRNewswire / – Metalsa، SA de C.V. (“فلز” یا “شرکت“) امروز نتایج نهایی مناقصه را در رابطه با پیشنهاد مناقصه نقدی قبلا اعلام شده اعلام کرد (“مناقصه، پیشنهادات“) برای همه و همه برجسته ایالات متحده300،000،000،000 دلار جمع مبلغ اصلی 4.900٪ یادداشتهای ارشد آن به علت 2023 (“یادداشت“) و درخواست رضایت مربوطه (“درخواست رضایت“) برخی اصلاحات پیشنهادی در یادداشت ها و سند حاکم بر یادداشت ها (با اصلاحیه ،”بی تحرکی“). پیشنهاد مناقصه در 11:59 ب.ظ. (شهر نیویورک زمان) روشن 14 مه 2021 (چنین تاریخ و زمانی ، “زمان انقضا“). به شرکت توصیه شده است که از زمان انقضا ، ایالات متحده183،120،000 دلار در مجموع مبلغ اصلی یادداشت ها ، که تقریباً 61.04 درصد از اسکناس های برجسته را نشان می دهد ، طبق پیشنهاد مناقصه به طور معتبر مناقصه شده است (و به طور معتبر پس گرفته نشده است) ، که برای آن رضایت نامه های مربوطه به موجب موافقت نامه تحویل داده شده است (و به طور معتبر لغو نشده است) خواستگاری این مقدار شامل ایالات متحده است181،320،000 دلار در مجموع مبلغ اصلی یادداشت ها ، که تقریباً 60.44٪ از اسکناسهای برجسته را نشان می دهد ، که قبلاً معتبر مناقصه داده شده اند (و به طور معتبر پس گرفته نشده اند) ساعت 5 عصر (شهر نیویورک زمان) روشن 30 آوریل 2021 (چنین تاریخ و زمانی ، “مهلت پرداخت زودهنگام مناقصه“) ، و که در 4 مه 2021 (“تاریخ حل و فصل اولیه“).

این شرکت قصد دارد پس از پایان مهلت پرداخت زودرس مناقصه و یا در انقضا یا قبل از انقضا ، کلیه یادداشت های معتبر مناقصه شده (و به طور معتبر پس گرفته نشده) را برای خرید قبول کند ، مطابق بیانیه درخواست خرید و رضایت مورخ 19 آوریل 2021 (با اصلاح یا تکمیل گاه به گاه ، “پیشنهاد خرید“) ، قبلاً به دارندگان یادداشت ها توزیع شده بود. همانطور که قبلاً اعلام شده بود ، در تاریخ تسویه حساب زودهنگام ، دارندگان یادداشت هایی که به طور معتبر مناقصه دادند و یادداشت های خود را به طور معتبر در مهلت پرداخت زودرس مناقصه یا قبل از آن برداشت نکردند ،1065.00 دلار برای هر ایالات متحده1000 دلار مقدار اصلی یادداشت ها (“در نظر گرفتن کل“) ، که شامل پرداخت زودهنگام مناقصه ایالات متحده است30.00 دلار در هر ایالات متحده1000 دلار مقدار اصلی یادداشت ها (“پرداخت زودهنگام مناقصه“) ، به علاوه سود تعهدی و پرداخت نشده مبلغ اصلی یادداشت های مورد قبول برای خرید ، و مبالغ اضافی در آن ، از جدیدترین تاریخ پرداخت سود در یادداشت ها ، اما بدون احتساب ، تاریخ تسویه حساب زودهنگام. علاوه بر این ، از مهلت پرداخت زودهنگام مناقصه ، شرکت رضایت کافی را برای تصویب اصلاحات پیشنهادی در یادداشت ها و مقررات اخذ کرده بود. در نتیجه ، شرکت یک حق الزحمه اضافی را برای حق الزحمه به تاریخ مهلت پرداخت زودرس مناقصه اجرا کرد تا (ب) حذف قابل ملاحظه ای کلیه میثاق های محدودکننده و همچنین رویدادهای مختلف پیش فرض و مقررات مربوط به مندرجات Indenture ، (ii) حداقل دوره اخطار مورد نیاز برای بازخرید یادداشت ها را از 30 روز به سه روز کاری قبل از تاریخ تعیین شده برای بازخرید کاهش می دهد ( (حداکثر دوره اطلاع رسانی 60 روز) و (iii) اصلاح میثاق نامه مندرج در رابطه با ادغام ، ادغام ، فروش یا انتقال به شرکت اجازه می دهد همانطور که در پیشنهاد خرید توضیح داده شده است ، سازمان ملل متحد یک سازماندهی مجدد شرکت را انجام می دهد ، که از تاریخ تسویه حساب اولیه ، سهم اضافی عملیاتی می شود.

دارندگانی که پس از مهلت پرداخت زودرس مناقصه اما در زمان انقضا یا قبل از آن ، یادداشت های خود را به طور معتبر مناقصه (و آنها را پس نگرفته اند) دریافت می کنند1035.00 دلار در هر ایالات متحده1000 دلار مبلغ اصلی یادداشت ها ، که مبلغ برابر با کل ملاحظه خواهد بود کمتر پیش پرداخت مناقصه علاوه بر این ، شرکت از آخرین تاریخ پرداخت سود در یادداشت ها ، بدون احتساب ، سود علی الحساب و پرداخت نشده را به مبلغ اصلی این قبیل یادداشت ها برای خرید و مبلغ اضافی در آن پرداخت خواهد کرد. 18 مه 2021 (“تاریخ حل و فصل نهایی“). پرداخت برای کلیه یادداشت های معتبر مناقصه (و نه معتبر پس گرفته شده) پس از مهلت پرداخت زودرس مناقصه و یا در زمان انقضا یا قبل از آن در تاریخ نهایی تسویه حساب انجام می شود.

کلیه شرایط توصیف شده در پیشنهاد خرید برای پذیرش خرید و پرداخت برای یادداشت های معتبر مناقصه (و معتبر پس گرفته نشده) مطابق پیشنهاد مناقصه در زمان انقضا یا قبل از آن منقضی شده است.

پس از پرداخت برای یادداشت های پذیرفته شده طبق شرایط پیشنهاد مناقصه ، Metalsa ممکن است ، اما موظف نیست ، تمام یا بخشی از یادداشت های باقی مانده را مطابق با شرایط Indenture بازپرداخت کند. نه پیشنهاد خرید و نه این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله اعلامیه بازخرید یا الزام به صدور اطلاعیه بازخرید نیست.

BofA Securities، Inc. و Citigroup Global Markets Inc. بعنوان مدیر فروشنده پیشنهاد مناقصه و به عنوان عامل درخواست درخواست رضایت نامه فعالیت کردند و می توان با شماره تلفن مربوطه آنها که در صفحه پشت جلد پیشنهاد خرید با شماره های مربوطه در ارتباط است با آنها تماس گرفت. پیشنهاد مناقصه و درخواست رضایت.

برای تماس با Global Services Bondholder Services Corporation ، نماینده اطلاعات و نماینده مناقصه پیشنهاد مناقصه و درخواست رضایت ، بانک ها و کارگزاران می توانند با شماره تلفن (212) 430-3774 تماس بگیرند و دیگران می توانند با تلفن رایگان (866) 470-3700 با ایالات متحده تماس بگیرند. یا ایمیل [email protected] اطلاعات تماس اضافی در زیر آورده شده است.

از طریق پست ، پیک دستی یا شبانه:

65 برادوی ، مجموعه 404

نیویورک ، نیویورک 10006

ایالات متحده

توجه: اقدامات شرکت

توسط انتقال فاکسیمیل:

(فقط برای موسسات واجد شرایط)

1+ (212) 430-3775 / 3779

تأیید از طریق تلفن

1+ (212) 430-3774

نه پیشنهاد خرید و نه اسناد مربوط به آن در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ثبت نشده است و هیچ یک از این اسناد در هیچ کمیسیون اوراق بهادار فدرال یا ایالتی یا مرجع نظارتی هیچ کشوری ثبت یا بررسی نشده است. هیچ مرجعی صحت یا کفایت پیشنهاد خرید یا هرگونه اسناد مرتبط را منتقل نکرده است و ارائه هرگونه وجه مخالف غیرقانونی است و ممکن است جرم کیفری باشد.

درباره Metalsa

Metalsa یک است متغیر پایتخت sociedad anónima de (یک شرکت سرمایه متغیر) با بیش از 60 سال تجربه سازمان یافته بر اساس قوانین ایالات متحده مکزیک درگیر در تولید اجزای ساختاری برای خودروهای سبک خودرو و وسایل نقلیه تجاری. در حال حاضر ، Metalsa بازارهای جهانی را با کارخانه های تولید ، دفاتر و مراکز فناوری در سراسر جهان در کشورهایی مانند آرژانتین، برزیل، هند، ژاپن، مکزیک، تایلند، و ایالات متحده. این سرویس همچنین خدمات Just in Time را در مراکز تعیین توالی واقع در مناطق استراتژیک نزدیک به مشتریان خود ارائه می دهد. با این حضور بین المللی ، Metalsa می تواند به طور موثر استراتژی های جهانی مشتری را برآورده و انجام دهد. دفتر اصلی شرکت در “Pabellón M” در خیابان بنیتو خوارز واقع شده است ، مونتری، نوئو لئون ، مکزیک، 64000. برای اطلاعات بیشتر ، به http://www.metalsa.com/ مراجعه کنید. اطلاعات موجود در وب سایت شرکت بخشی از پیشنهاد خرید یا این بیانیه مطبوعاتی نیست و با مراجعه به آن درج نمی شود.

توجه مهم در مورد اظهارات آینده نگر

این بیانیه مطبوعاتی حاوی گزاره هایی است که تخمین ها و گزاره های آینده نگر را تشکیل می دهد. این بیانیه ها در موارد مختلفی در این بیانیه مطبوعاتی آمده و شامل بیانیه هایی در مورد قصد ، اعتقاد یا انتظارات فعلی شرکت و اظهارات افسران این شرکت با توجه به (از جمله موارد دیگر) وضعیت مالی شرکت است.

تخمین ها و اظهارات آینده نگرانه شرکت عمدتاً بر اساس انتظارات و برآوردهای فعلی از رویدادها و روندهای آینده است که بر فعالیت و نتایج فعالیت شرکت تأثیر می گذارد یا ممکن است تأثیر بگذارد. اگرچه شرکت معتقد است که این برآوردها و اظهارات آینده نگرانه بر اساس فرضیات منطقی است ، اما در معرض خطرات و عدم اطمینان زیادی قرار دارد و براساس اطلاعاتی است که هم اکنون در دسترس شرکت است.

کلمات “باور” ، “ممکن است” ، “ممکن است داشته باشد” ، “” ، “تخمین” ، “ادامه” ، “پیش بینی” ، “قصد” ، “امید” و کلمات مشابه برای شناسایی تخمین ها و انتقال به جلو بیانیه های به دنبال برآوردها و اظهارات آینده نگر فقط به تاریخ انجام آنها اشاره دارد و هیچ یک از متالسا ، مدیران فروشنده و نمایندگان درخواست ، نماینده اطلاعات و نماینده مناقصه یا هر شرکت وابسته دیگری از آنها هیچ تعهدی را در مورد به روزرسانی یا بررسی هرگونه تخمین یا بیانیه آینده نگر به دلیل اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا هر عامل دیگر. برآوردها و اظهارات آینده نگر خطرات و عدم اطمینان را شامل می شود و عملکرد آینده را تضمین نمی کند ، زیرا نتایج واقعی یا تحولات ممکن است تفاوت قابل توجهی با انتظارات توصیف شده در بیانیه های آینده نگر داشته باشد. با توجه به خطرات و عدم قطعیت های توضیح داده شده در بالا ، وقایع ذکر شده در برآوردها و اظهارات آینده نگرانه موجود در این بیانیه مطبوعاتی ممکن است رخ دهد یا نباشد ، و عملکرد شرکت و نتایج عملکرد شرکت ممکن است از آنچه در بیان شده است تفاوت اساسی داشته باشد. تخمین ها و اظهارات آینده نگر ، به دلیل عواملی است که موارد ذکر شده در بالا را شامل می شود اما محدود نمی شود. این شرکت به شما هشدار می دهد که به هرگونه تخمین یا اظهارنظر آینده نگر ، که فقط از تاریخ ساخته شده صحبت می کنند ، اعتماد بیجا نکنید.

SOURCE Metalsa، S.A de C.V.