OZY و شورولت دریافت کنندگان جایزه نبوغ خود را اعلام می کنند

نمای کوه ، کالیفرنیا.، 16 مه 2021 / PRNewswire / – جوایز OZY Genius (OGAs) ، با حمایت مالی شورولت ، به 10 دانشجوی دانشگاه این فرصت بزرگ را ارائه می دهد 10000 دلار، همراه با وقت و راهنمایی برای تبدیل ایده های نبوغ آنها به واقعیت. برندگان نابغه امسال به تازگی توسط هیئت داوران با حضور پادما لاکشمی انتخاب شده اند ، کتی کی، ژالن رز، مارک لازری، کارمن یولین کروز و دکتر. مونیک آمفری.

برندگان در OZY Fest ، جشنواره مجازی مکالمات جسورانه و اجرای زنده شرکت رسانه ای معرفی شدند. برندگان امسال متنوع تر از هر زمان دیگری هستند و طیف متفاوتی از علایق و زمینه ها را شامل می شوند ، از جمله 60٪ BIPOC (شامل نمایندگی بومی) ، 30٪ دانش آموزان نمایندگی HBCU یا موسسات سیاه خدمت ، دانشجویان با توانایی های مختلف ، دانشجویان بین المللی و دانشجویان در طیف LGBTQ +.

برندگان به ترتیب حروف الفبا به شرح زیر هستند:

  1. جوئل باراکا (دانشگاه ویسکانسین)
  2. دن ایگرز (دانشگاه بالدوین والاس)
  3. گریس فیشر (دانشگاه سانتا باربارا)
  4. مارچینا جانسون (کالج بنت)
  5. آنتونیا گینزبرگ-کلمت (کالج جدید فلوریدا)
  6. آرلین لوپز (دانشگاه راتگرز – نیوارک)
  7. دیلن نلیس (دانشگاه استنفورد)
  8. Brandy Star Merriweather (کلارک- کالج آتلانتا)
  9. گابریل ساروهاشی (دانشگاه پنسیلوانیا)
  10. تونی شو (دانشگاه هاروارد)

می گوید: “من فکر می کنم برندگان امسال بهترین بهترین ها را نشان می دهند.” کارلوس واتسون، مدیر عامل شرکت OZY. “در یک سال پر از دشواری ، ایده های درخشان آنها واقعاً درخشان شده و امید من را به آینده می دهد.”

برندگان قبلی OGA مورد تحسین جهانی قرار گرفته اند ، از جمله آماندا گورمن، که در مراسم تحلیف ریاست جمهوری سال 2021 سخنرانی کرد و برنده شاعر فعلی است ، و روحان پاولوری، برنامه ورشکستگی رایگان Upsolve که یکی از آنها نامگذاری شد زمان بهترین اختراعات مجله سال 2020.

درباره اوزی
OZY یک شرکت رسانه ای و سرگرمی نسل بعدی است که هدف آن کمک به افراد کنجکاو است که با معرفی آنها به “جدید و بعدی” به مردم کنجکاو نگاه گسترده تر و جسورانه تری داشته باشد – روایاتی که از کنوانسیون سرپیچی می کنند ، دیدگاه ها را تغییر می دهند و ایده ها را شعله ور می کنند. OZY به عنوان یک مجله دیجیتال از سال 2013 به یک شرکت رسانه ای مدرن تبدیل شده است که شامل پادکست های برنده جوایز ، جشنواره های 100000 نفری و مجموعه های تلویزیونی برنده Emmy با شبکه های برجسته ، از جمله A + E ، HISTORY ، Lifetime ، آمازون ، هولو ، OWN ، PBS و BBC. به رهبری روزنامه نگار و مجری تلویزیون کارلوس واتسون و بنیانگذار سمیر رائو، OZY در مستقر است مانتین ویو ، کالیفرنیا، و با حمایت سرمایه گذاران برجسته دره سیلیکون مانند Emerson Collective ، مارک لازری و تام فرانکو. در OZY.com بیشتر بیاموزید. OZY را در توییتر به آدرس twitter.com/ozy ، Facebook در facebook.com/ozy و اینستاگرام در instagram.com/ozy دنبال کنید.

SOURCE OZY رسانه

لینک های مربوطه

http://www.ozy.com