Platinum Equity برای ایجاد بستر بازی برتر مبتنی بر مهارت از طریق خرید Game Taco و WorldWinner

لس آنجلس، 17 مه 2021 / PRNewswire / – Platinum Equity امروز از امضای توافق نامه ای برای خرید Game Taco ، یک سیستم برتر بازی موبایل مبتنی بر مهارت ، خبر داد که به گیمرهای سراسر جهان برای بازی و رقابت در مسابقات برای سرگرمی و جوایز نقدی می پیوندد. در رابطه با این معامله ، Game Taco WorldWinner ، پیشگام در زمینه توسعه و توسعه مهارت های بازی ، را از GSN Games ، یک بخش شبکه نمایش بازی ، که کاملاً متعلق به Sony Pictures Entertainment است ، خریداری خواهد کرد. این دو شرکت با هم ترکیب خواهند شد و یک پلتفرم برتر بازی های مهارتی ایجاد می کنند که دارای ده ها عنوان مارک دار و عمومی است. شرایط مالی اعلام نشده است.

مجری رسانه دیوید ناتانسون یک سرمایه گذار اقلیت خواهد بود و به عنوان رئیس اجرایی مشاغل ترکیبی خدمت می کند. بنیانگذار و مدیرعامل بازی تاکو جوشوا بارو به عنوان مدیر عامل شرکت خدمت خواهد کرد

Jacob Kotzubei ، شریک Platinum Equity ، گفت: “این سرمایه گذاری دو کسب و کار مکمل را تحت یک تیم رهبری قدرتمند با چشم انداز هیجان انگیز برای رشد جمع می کند.” “تجربه و مهارت عملیاتی Platinum به شما کمک می کند تا یک انتقال و یکپارچه سازی بی وقفه داشته باشید ، و استعدادها و فناوری هر دو شرکت را به حداکثر برسانید.”

نام تجاری WorldWinner تحت هدایت مدیر کل WorldWinner زیر چتر Game Taco ادامه خواهد داد مت تورتسکی.

آقای بارو گفت: “خرید ما از WorldWinner یک لحظه جالب توجه برای Game Taco است.” “من و دیوید سالهاست که WorldWinner را در رادار مربوطه خود داریم ، و با منابع ما اکنون ترکیب شده است ، و با پشتیبانی مالی و عملیاتی Platinum Equity ، ما خود را در موقعیتی قرار می دهیم که سهم بسیار بیشتری از مهارت چند میلیارد دلاری رو به رشد را دنبال کنیم – صنعت بازی. “

مانند Game Taco ، WorldWinner.com و برنامه WorldWinner مسابقات را برای بازیکنان از هر سطح مهارت با بسیاری از بازی های مورد علاقه جهان ارائه می دهند. دفتر مرکزی آن در بوستون، با اعضای تیم در لس آنجلس، اوکراین، و هند، WorldWinner همچنین به دلیل توسعه بازی های داخلی ، مجموعه گسترده ای از بازی های مشهور دارای مجوز در یک مقصد و یک جامعه کاملاً درگیر ، که بیش از 1.5 میلیارد دلار از سال 1999.

آقای ناتانسون گفت: “من مدتهاست كه فرماندهی GSN در WorldWinner را تحسین می كنم. تخصص بی نظیر مت و تیم رهبری و موفقیت آنها در پرورش نمونه کارهایی از IP برتر ، آنها را پیشرو در بازیهای مبتنی بر مهارت کرده است.” “پلتفرم بازی مهارتهای موجود GameTaco ، همراه با نمونه کارهای بازیهای پیشرو WorldWinner ، فرمولی برای رشد و نوآوری استثنایی طی ماهها و سالهای آینده است.”

از سال 2016 ، Game Taco با توسعه دهندگان برتر بازی برای ارائه مسابقات مهارت های بازی در سیستم عامل های خود در ژانرهای مختلف محبوب ، همکاری می کند. Game Taco در حال حاضر دارای حق مجوزهای بازی معروف است ، از جمله بازدیدهای آتاری مانند Breakout ، Asteroids و Centipede ، و افزودن عناوین مارک WorldWinner مکمل نمونه کارها است. علاوه بر این ، پورتال بازی های وب تاسیس شده WorldWinner به توسعه Game Taco فراتر از مدل تجاری فعلی فقط تلفن همراه خود دامن می زند.

مدیر عامل Platinum Equity گفت: “این شرکت ترکیبی به خدمت به یک جامعه وفادار و فداکار ادامه خواهد داد که بیش از دو دهه در بازی های مهارت محور رقابت می کند.” دن کراسنر. “ما سرمایه گذاری خواهیم کرد تا پایگاه کاربر را بیشتر گسترش دهیم و به دنبال مشارکت های اضافی و راه های دیگر برای رشد باشیم تا از تقاضای فزاینده در این فضا استفاده کنیم.”

درباره ارزش سهام پلاتین
در سال 1995 توسط تاسیس شد تام گورس، Platinum Equity یک شرکت سرمایه گذاری جهانی با بیش از 25 میلیارد دلار دارایی های تحت مدیریت و نمونه کارها تقریباً 40 شرکت عامل که به مشتریان در سراسر جهان خدمات ارائه می دهند. این شرکت در حال حاضر از Platinum Equity Capital Partners V ، a 10 میلیارد دلار صندوق خرید جهانی و صندوق سرمایه گذاری Platinum Equity Small Cap ، یک 1.5 میلیارد دلار صندوق خرید متمرکز بر فرصت های سرمایه گذاری در بازار متوسط ​​پایین تر است. Platinum Equity در ادغام ، ادغام و عملیات تخصص دارد – یک استراتژی مارک تجاری که آن را M & A & O می نامد® – خرید و بهره برداری شرکتها در طیف وسیعی از بازارهای تجاری ، از جمله تولید ، توزیع ، حمل و نقل و تدارکات ، اجاره تجهیزات ، خدمات فلزات ، رسانه و سرگرمی ، فناوری ، ارتباطات از راه دور و سایر صنایع. طی 25 سال گذشته Platinum Equity بیش از 300 خرید را به پایان رسانده است.

درباره بازی تاکو
بازی تاکو ، تاسیس شده توسط جوشوا بارو در سال 2016 ، یک پلت فرم مسابقات بازی مبتنی بر مهارت آنلاین است. این طراحی شده است تا مقصدی سرگرم کننده ، دوستانه و مطمئن را برای کاربران فراهم کند تا بازی های مبتنی بر مهارت را در برابر مخالفان توانایی مشابه برای سرگرمی و جوایز نقدی انجام دهند. علاوه بر بازی های کلاسیک مانند Solitaire ، Game Taco ارائه دهنده انحصاری بازی های مهارتی آتاری شامل Breakout ، Asteroids و Centipede است.

درباره Game Show Network، LLC
Game Show Network، LLC (“شبکه نمایش بازی”) در سرگرمی نمایش بازی در سراسر چندرسانه ای پیشرو است که برنامه های اصلی و کلاسیک بازی و سرگرمی و بازی های رقابتی مبتنی بر مهارت را از طریق شبکه کابلی خود ، شبکه پشتیبانی از تبلیغات دیجیتال ، نمایش بازی ارائه می دهد مرکزی ، وب سایت GameShowNetwork.com و موقعیت آن به عنوان یکی از برترین شرکت های بازی های اجتماعی کازینو در جهان در GSN.com. محتوای چند پلتفرمی Game Show Network LLC به دوستداران بازی این فرصت را می دهد تا از طریق نمایش های معروف بازی های تلویزیونی و بازی های گاه به گاه رایگان GSN Games ، بازی های موبایل و اجتماعی و مسابقات مهارت های بازی ، جایزه نقدی و جوایزی را بدست آورند. Game Show Enterprises ، بازوی تولیدی شبکه ، صدها ساعت از اپیزودهای اصلی را توسعه داده و تولید می کند ، که Game Show Network را به عنوان مقصد برتر برای یک برنامه نویسی سرگرم کننده و خانوادگی تبدیل می کند. شبکه نمایش بازی در سراسر ایالات متحده توزیع می شود ، کارائیب و کانادا توسط همه اپراتورهای بزرگ کابل ، ارائه دهندگان ماهواره و مخابرات شبکه نمایش شبکه Game متعلق به Sony Pictures Entertainment است ، یک شرکت تابعه از توکیوشرکت سونی گروپ برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به GameShowNetwork.com مراجعه کنید

درباره Sony Pictures Entertainment
Sony Pictures Entertainment (SPE) یک شرکت تابعه از توکیوشرکت سونی مبتنی بر عملیات جهانی SPE شامل تولید ، کسب و توزیع فیلم های سینمایی است. تولید ، تملک و توزیع تلویزیون. شبکه های تلویزیونی؛ ایجاد و توزیع محتوای دیجیتالی بهره برداری از امکانات استودیو و توسعه محصولات ، خدمات و فن آوری های جدید سرگرمی. تلویزیون تلویزیونی سونی با ده ها شرکت تولیدی کاملاً متعلق به شرکت های مشترک یا مشترک در سراسر دنیا فعالیت می کند. سازمان های تولیدی گروه Motion Picture SPE شامل Columbia Pictures ، Screen Gems ، TriStar Pictures ، 3000 Pictures ، Sony Pictures Animation ، Stage 6 Films ، AFFIRM Films ، Sony Pictures International Productions و Sony Pictures Classics. برای اطلاعات بیشتر ، به http://www.sonypictures.com/corp/division.html مراجعه کنید.

مخاطبین رسانه ای:
دن ویلان – ارزش پولاتین // [email protected] / (310) 282-9202
استیسی ویتس – Sony Pictures Entertainment // [email protected] / 310-244-8834
Lou D’Ermilio – برای Game Taco // [email protected] / 917-601-6898

SOURCE Platinum Equity