RV Retailer، LLC (“RVR”) افتتاحیه بزرگ مرکز آموزش دانشگاه RVR در یوتا را اعلام کرد

FORT LAUDERDALE ، فلوریدا، 14 مه 2021 / PRNewswire / – RV Retailer ، LLC (“RVR”) افتتاحیه بزرگ دومین مرکز آموزش دانشگاه RVR (“RVRU”) خود را در پردیس نمایندگی 28 هکتاری Sierra RV در یوتا اعلام کرد. RVR همچنین از راه اندازی برنامه Tent Mentor RVRU برای توسعه تیمی از استادان فنی برای آموزش فنون کارآموز در سراسر شبکه 55 فروشگاه RVR خبر داد.

جون فراندو، مدیر ارشد اجرایی و رئیس RVR اظهار داشت ، “این جدیدترین مرکز آموزش RVRU پیشرفته در ایالات متحده غربی تعهد مستمر ما برای سرمایه گذاری در مردم ما را از طریق آموزش پیشرو در صنعت و توسعه رهبری تقویت می کند. برنامه RVRU Mentor-Apprentice یک برنامه ساختار یافته در صنعت برای توسعه تیمی از مربیان تکنسین خدمات است که به آموزش فنون کارآموزی در سراسر 55 فروشگاه فروشگاه ما می پردازند. این برنامه مسیر شغلی را برای کارگران ماهر ایجاد می کند تا در تجارت با رشد سریع ما به تکنسین های خدمات مجاز RV تبدیل شوند و از اهداف جسورانه گسترش خدمات ما پشتیبانی می کنند. “

کریس گلن، معاون رئیس خدمات و عملیات قطعات RVR اظهار داشت: “این برنامه جدید تضمین می کند که به همه کارآموزان خدمات فنی یک برنامه 90-120 روزه با نقاط عطف واضح برای گذراندن دوره های آموزشی لازم برای موفقیت در رسیدن به تکنسین های خدمات ارائه می شود.” در سراسر شبکه فروشگاه های RVR بر اساس کیفیت کار و رهبری برای یادگیری مراحل و روند راهنمایی کارآموزان تکنسین خدمات ما. ”

“Sierra RV مکان مناسبی برای راه اندازی این برنامه در حالت جدیدی از مرکز آموزش هنر در است یوتا با 32 جایگاه تکنسین خدمات آماده برای آموزش. تکنسین های خدمات چندین روز را صرف یادگیری نحوه راهنمایی و استانداردهای لازم برای کارآموزان تکنسین خدمات کردند تا به یک تکنسین خدمات تمام وقت تبدیل شوند. این اولین برنامه های صنعت ایجاد یک رویکرد سازگار برای آموزش تکنسین های خدمات جدید ما با برنامه درسی ساختاری و مواد درسی است که همه تکنسین های خدمات ما 100٪ RVTI سطح 1 را تا پایان سال در 55 فروشگاه ما تأیید کنند تا بتوانند خدمات بهتری به مشتریان خود ارائه دهند. ” تیلور الیوت، مدیر ارشد منابع انسانی RVR.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرده فروش ، لطفاً به https://www.rvretailer.com/ مراجعه کنید یا فرصت های شغلی ما را در https://rvretailer.net/careers/ جستجو کنید

درباره RV Retailer، LLC

RV Retailer، LLC یک شرکت خرده فروشی وسایل نقلیه تفریحی پیشرو در است ایالات متحده با هدف ارائه تجربه فروش ، خدمات و مالکیت برجسته برای مشتریان تفریحی وسایل نقلیه با تمرکز بر فروش ، سرویس و قطعات و خدمات مالی جدید و استفاده شده از مشتری. RV Retailer توسط هم بنیانگذاران هدایت می شود جون فراندو، مدیر ارشد اجرایی و رئیس جمهور ، و جان ریزو، معاون اجرایی رئیس جمهور ، مدیر ارشد مالی و خزانه دار. جون فراندو و جان ریزو در ساخت بزرگترین خرده فروش خودرویی از ابتدا تا به حال نقش مهمی داشتند 20 میلیارد دلار در درآمد تیم رهبری RV Retailer بیش از 250 سال تجربه صنعت خودرو و RV خرده فروشی دارد.

خرده فروش RV دارای 55 فروشگاه RV در است آلاباما، آریزونا، کلرادو، فلوریدا، گرجستان، ایندیانا، آیووا، کنتاکی، میسوری، اوهایو، نیویورک، کارولینای شمالی، کارولینای جنوبی، تنسی، تگزاس و یوتا. مارک های فروشگاهی منطقه ای عبارتند از: RV One Superstores ، Motor Home Specialist ، ExploreUSA ، Sonny’s Camp-N-Travel ، Cousins ​​RV ، Camper Clinic ، Lifestyle RVs ، Family RV Group ، Northgate RV و Tom’s Camperland ، که طیف گسترده ای از جدید و دست دوم را به فروش می رسانند مارک های RV با هزاران RV موجودی.

SOURCE RV خرده فروشی LLC