Solera to Acquire Omnitracs and DealerSocket

وست لیک ، تگزاس، 17 مه 2021 / PRNewswire / – Solera Holdings، Inc. (“Solera”) امروز اعلام کرد که Omnitracs ، یک سیستم مدیریت ناوگان کامل و DealerSocket ، پیشرو در ارائه دهنده SaaS به صنعت خودرو را خریداری خواهد کرد. این خریدها موقعیت Solera را به عنوان برجسته ترین اطلاعات جهانی داده و رهبر فناوری در خدمت کلیه عناصر سازنده در مدیریت چرخه حیات خودرو گسترش می دهد.

رهبری جهانی در مدیریت چرخه زندگی خودرو

سولرا با فعالیت در بیش از 90 کشور ، رهبر فناوری جهانی است که در اکوسیستم مدیریت چرخه حیات خودرو بسیار پیچیده فعالیت می کند. نرم افزار Solera و دارایی های منحصر به فرد داده ها ، زنجیره ارزش یک وسیله نقلیه را از خرید تا ادعا ، تعمیر و فروش مجدد تأمین می کند. این خریدها بر اساس استراتژی Solera برای به حداقل رساندن پیچیدگی و کاهش اصطکاک در تمام نقاط لمس در چرخه حیات خودرو با سیستم عامل های کاملاً هوشمند هوشمند است.

وی گفت: “سولرا نیروی محرکه دیجیتالی شدن سریع چرخه حیات خودرو است و راه حل های هوشمند ، مبتنی بر داده و مأموریت مهم را برای مشتریان فراهم می کند.” دارکو دژانوویچ، مدیر ارشد اجرایی Solera. “این خریدهای بسیار استراتژیک به ما امکان می دهد تا به عمودی های مجاور گسترش یافته و از روندهای نوظهور در صنعت خود استفاده کنیم. موقعیت منحصر به فرد Solera در یک بازار بزرگ و در حال رشد به ما امکان می دهد صنعت را از طریق نوآوری ، دارایی های داده های اختصاصی ، مقیاس بی نظیر و روابط عمیق مشتری تغییر دهیم ”

Solera با Omnitracs یک پلت فرم یکپارچه ارائه می دهد که شامل راه حل های ایمنی ، بهره وری و نگهداری ناوگان تجاری است.

وی گفت: “با پیوستن به Solera ، Omnitracs قادر خواهد بود راه حل های همگرا را ، چه در خودرو و چه در خودرو ، به خدمات مدیریت چرخه حیات ناوگان گسترش دهد و همچنین دسترسی ما به بازارهای جدید را گسترش دهد.” ری گریر، مدیر ارشد اجرایی Omnitracs.

علاوه بر این ، پلت فرم پیشرفته DealerSocket مجموعه ای از پایان به پایان برای نمایندگی های خودرو ، ترکیبی از راه حل های جذب و نگهداری مشتری ، مدیریت موجودی ، سیستم های مدیریت نمایندگی ، عنوان بندی الکترونیکی و یک سیستم منحصر به فرد خدمات و تعمیر و نگهداری را تکمیل می کند.

“ترکیبی از DealerSocket با Solera به ما امکان می دهد یک بستر کاملاً متحد برای ساده سازی گردش کار به نمایندگی ها ارائه دهیم و ما را قادر می سازد تا به ستون فقرات دیجیتال در تمام زمینه های نمایندگی متصل ، ساده و بهبود تجربه خرده فروشی تبدیل شویم. ما از پیوستن به تیم Solera خوشحال هستیم. ، “گفت Sejal Pietrzak، مدیر ارشد اجرایی DealerSocket.

انتظار می رود خریدها در سه ماهه دوم تقویم سال 2021 بسته شود ، مشروط به توافقات قطعی که شامل شرایط بسته شدن عادی ، از جمله مصوبات قانونی است. شرایط مالی اعلام نشده است.

Kirkland & Ellis LLP در حال خرید Solera است. Greenberg Traurig، LLP به عنوان مشاور حقوقی Omnitracs and Ropes & Grey LLP به عنوان مشاور حقوقی DealerSocket خدمت می کند.

درباره سولرا

Solera یک رهبر جهانی در داده ها و نرم افزار مدیریت ریسک و دارایی است و به شرکت های سراسر اکوسیستم خودرو و بیمه با راه حل های قابل اعتماد برای پشتیبانی از اتصال در سراسر زنجیره ارزش خودرو ، توانمند می کند. راه حل های Solera مشتری ها ، بیمه ها و تامین کنندگان را گرد هم آورده است ، و از طریق خدمات ، نرم افزار ، داده های غنی شده ، الگوریتم های اختصاصی و یادگیری ماشین که تصمیم می گیرند بصیرت ایجاد کنند و برای اطمینان از نگهداری بهینه وسایل نقلیه و دارایی مشتریان طراحی شده اند ، به تصمیم گیری هوشمندانه قدرت می بخشند. تعمیر ماهرانه سولرا در بیش از 235000 مشتری و شریک در بیش از 90 کشور در شش قاره جهان خدمات ارائه می دهد. Solera با بهره گیری از بهترین راه حل های پیشرو در بازار و بهترین روشهای فرآیند تجاری از فناوریهای خود در سراسر جهان ، مقیاس و قدرت بی نظیری را با عملکرد برتر در عین ارائه نوآوری برای پیشبرد صنعت ، فراهم می کند.

درباره Omnitracs

Omnitracs تنها پلت فرم کامل نرم افزار اطلاعاتی ناوگان را ارائه می دهد. بهترین راه حل های Omnitracs با ارائه بزرگترین ناوگان اجاره ای و خصوصی در صنایع حمل و نقل و توزیع ، موفقیت در تجارت را تسریع می کند ، کارآیی را بهبود می بخشد و تجربه راننده را برای تقریباً 15000 مشتری که هفته ای 250 میلیون مایل سفر می کنند ، افزایش می دهد. بیش از 30 سال پیش Omnitracs پیشگام تحول دیجیتال در حمل و نقل بار بود و امروزه در بیش از 50 کشور در سراسر جهان یک فروشگاه یک مرحله ای برای راه حل های مبتنی بر داده ، داده محور بر اساس انطباق ، telematics ، گردش کار ، مسیریابی و امنیت فیلم ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.omnitracs.com مراجعه کنید.

درباره DealerSocket

DealerSocket بیش از 9000 نمایندگی خودرو با بهترین راه حل ها برای مدیریت ارتباط با مشتری ، خرده فروشی / بازاریابی دیجیتال ، وب سایت ها ، مدیریت موجودی و راه حل های تجزیه و تحلیل و همچنین سیستم های پیشرو در سطح نمایندگی شرکت در اختیار شما قرار می دهد. راه حل های DealerSocket با نوآوری ها و خدمات بی نظیر و برنده جایزه مشتری ، تجربه خودرو را متحول می کنند. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.dealersocket.com مراجعه کنید.

احتیاط در مورد اظهارات آینده نگر

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگر است ، از جمله بیانیه هایی در مورد: اجرای پیش بینی شده توافقات قطعی مربوط به و اتمام احتمالی خریدهای Solera در Omnitracs و DealerSocket (با هم “خریدها”) ؛ منافع مالی ، عملیاتی و استراتژیک مورد انتظار خریدها ؛ مزایای مورد انتظار و ارزش محصولات و خدمات فعلی و آتی به مشتریان Solera’s ، Omnitracs و DealerSocket ، به تنهایی یا همراه با محصولات و خدمات سایر شرکت های گروه Solera ؛ و کارایی عملیاتی که ممکن است توسط شرکتهای ترکیبی در نتیجه خریدها حاصل شود. این اظهارات بر اساس انتظارات ، برآوردها و فرضیات فعلی سولرا است و در معرض بسیاری از خطرات ، عدم اطمینان و وقایع ناشناخته در آینده است که می تواند نتایج واقعی را از این قبیل اظهارات آینده نگر متفاوت کند. Solera هیچ تعهدی در مورد بروزرسانی یا تغییر اظهارات آینده نگرانه خود (و یا به طور خاص رد هرگونه چنین تعهدی برای) اظهارنظرهای آینده نگرانه خود را چه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا غیر آن داشته باشد.

مخاطب

ژول فرانک، ویلکینسون بریمر کاتچر
جد رپکو / اد تریسل
212-355-4449
[email protected]

منبع Solera Holdings، Inc.

لینک های مربوطه

https://www.solera.com