بوئینگ اولین پرواز موفقیت آمیز 737-10 را انجام داد

سیاتل، 18 ژوئن 2021 / PRNewswire / – بوئینگ [NYSE: BA] 737-10 ، بزرگترین هواپیما از خانواده 737 MAX ، امروز اولین پرواز موفقیت آمیز را انجام داد. هواپیما از زمین بلند شد زمینه رنتون که در رنتون ، واشنگتن، در 10:07 صبح و در ساعت 12:38 بعد از ظهر به زمین نشست. در بوئینگ فیلد در سیاتل.

سروان ارشد خلبان 737 گفت: “هواپیما عملکرد زیبایی داشت.” جنیفر هندرسون. “نمایه ای که با آن پرواز کردیم به ما امکان آزمایش سیستم های هواپیما ، کنترل پرواز و کیفیت دست زدن به ما را داد ، همه این موارد دقیقاً همانطور که انتظار داشتیم بررسی شدند.”

پرواز امروز آغاز یک برنامه آزمایشی جامع برای 737-10 بود. بوئینگ برای تأیید اعتبار هواپیما قبل از ورود برنامه ریزی شده به سرویس خود در سال 2023 ، با رگولاتورها همکاری نزدیک خواهد داشت.

وی افزود: هواپیمای 737-10 بخش مهمی از برنامه های ناوگان مشتریان ما است كه به آنها ظرفیت بیشتر ، بازده بیشتر سوخت و بهترین اقتصاد هر كرسی از هر هواپیمای یك راهرو را می دهد. استن معامله، رئیس جمهور و مدیرعامل هواپیماهای تجاری بوئینگ. “تیم ما متعهد است هواپیمایی را با بالاترین کیفیت و قابلیت اطمینان ارائه دهد.”

737-10 می تواند 230 مسافر را تحمل کند. این برنامه همچنین شامل بهبودهای زیست محیطی ، کاهش 14 درصدی انتشار کربن و کاهش 50 درصدی سر و صدا نسبت به نسل بعدی 737 امروز است.

بوئینگ به عنوان یک شرکت پیشرو در صنعت هوافضا جهانی ، بیش از 150 کشور جهان هواپیماهای تجاری ، محصولات دفاعی و سیستم های فضایی را برای مشتریان تولید ، تولید و خدمات می دهد. این شرکت به عنوان یک صادرکننده برتر ایالات متحده ، از استعدادهای یک پایگاه تامین کننده جهانی برای پیشبرد فرصت های اقتصادی ، پایداری و تأثیر جامعه استفاده می کند. تیم متنوع بوئینگ متعهد به نوآوری در آینده و زندگی در ارزشهای اصلی شرکت در زمینه ایمنی ، کیفیت و یکپارچگی است. در www.boeing.com بیشتر بیاموزید.

مخاطب:
جسیکا کوال
ارتباطات بوئینگ
+1 206 660-6849
[email protected]

منبع: بوئینگ

لینک های مربوطه

http://www.boeing.com