شرکت هواپیمایی Southwest با رونمایی از Freedom One ، ادای احترامی بلند برای ملت ، نظامیان و بیش از 50،000 کارمند شرکت هواپیمایی ، 50 سال از آزادی پرواز به مردم را جشن می گیرد

وی افزود: “كلمه آزادی” برای مردم و تاریخ هواپیمایی Southwest معنای قابل توجهی دارد. ” گری کلی، رئیس هیئت مدیره و مدیر اجرایی هواپیمایی Southwest Airlines. “ما از کسانی که در نیروهای مسلح ما خدمت کرده اند و در حال حاضر مشغول خدمت هستند – از جمله بیش از 7،400 جانباز و 1500 همسر نظامی در خانواده جنوب غربی ما ، جاودانه سپاسگزاریم. هدف ما این است که مردم را از طریق دوستانه به آنچه که در زندگی آنها مهم است متصل کنیم ، مسافرت هوایی مطمئن و کم هزینه. ما به سادگی نمی توانستیم هدف خود را برآورده کنیم ، اگر نه فداکاری و فداکاری مردان و زنان نظامی خود. ما از خدمات و رشادت های آنها در ارائه یک پتوی آزادی برای کشورمان قدردانی می کنیم.

آزادی یکی به جنوب غربی رونمایی شد® کارمندان در یک جشن شرکت در خطوط هوایی Southwest® Hangar عملیات فنی در فرودگاه بین المللی ویلیام پی. هابی در هوستون، جایی که شرکت کنندگان شامل سفیران نظامی جنوب غربی ، شورای نظامی ، برندگان جایزه معتبر رئیس جمهور و دیگران بودند. سفیران نظامی کارمندان جنوب غربی هستند که از جانبازان و همسران نظامی هستند. آنها به عنوان منبعی برای شرکت در جهت پرورش افراد باسابقه و خدمه خدمت می کنند.

این هواپیمای ویژه دارای 50 ستاره و 13 نوار است و به ادای احترام به 50 سال خدمات هواپیمایی Southwest با نمادی از غرور بی دریغ برای ملت ما و قهرمانان آن می شود. این اولین بوئینگ 737-800 است که به طرح های رنگی منحصر به فرد این شرکت هواپیمایی پیوست. سایر طرح های رنگ آمیزی ویژه در بوئینگ 737-700 Southwest عبارتند از: آریزونا وان، California One، کلرادو وان، فلوریدا یکی، Illinois One، تنها ستاره یک (تگزاس) ، لوئیزیانا یک ، مریلند وان، Missouri One، نوادا وان، نیومکزیکو یک، و تنسی وان.

قبل از رونمایی Freedom One ، کلی اعلام کرد Southwest در حال حاضر یک هدیه به عنوان یک کارمند برای شناسایی و قدردانی از کارمندان فعال Southwest در لحظه مهم خطوط هوایی Southwest Airlines ارائه می دهد: 50،000 امتیاز پاداش سریع در اواخر سال جاری به حساب هر کارمندی که تصمیم می گیرد هدیه را قبول کند واریز می شود.

“جنوب غربی از اولین پرواز ما در صنعت مسافرت انقلابی ایجاد کرد 18 ژوئنكلی در جشن كارمندان گفت: 1971 – زمانی كه كمتر از 15٪ آمریكایی ها هرگز از طریق هوا سفر كرده بودند. “مردم جنوب غربی آسمان را با سفر هوایی دوستانه ، قابل اعتماد و مقرون به صرفه تر كردند و چه بهتر كه این افتخار را داشته باشند شما کارمندان ما در 50 سالگی ما هستیدهفتم سالگرد بیش از ارائه هدیه 50000 امتیاز پاداش سریع. “

اولین پروازهای Southwest با آنچه معروف به بود انجام شد مثلث تگزاس ، بین دالاس، هوستون ، و سن آنتونیو. در طول پنجاه سال آینده ، Southwest رشد کرد و به بزرگترین خط هوایی داخلی کشور تبدیل شد ، و از هر 4 مسافر 1 نفر را در ایالات متحده. امروزه Southwest یکی از بزرگترین ناوگان های بوئینگ 737 جهان را اداره می کند و در 121 مقصد در سراسر کشور سرویس دهی می کند آمریکای شمالی، بیش از 56،000 نفر استخدام می کند و به طور مداوم در میان بهترین شرکت های هواپیمایی و بهترین کارفرمایان جهان قرار دارد.

پس از جشن کارمند جنوب غربی ، آزادی یکی هوستون را ترک کرد ، به سمت دالاس. خلبانان و مهمانداران هواپیما کارکنان جنوب غربی هستند که در ارتش یا نیروهای ذخیره مشغول خدمت بوده اند. علاوه بر این ، یک جانباز نظامی پرواز را از مرکز کنترل عملیات شبکه Southwest در دالاس. با نزدیک شدن هواپیما دالاس، مسیر پرواز ناوبری HERBZ اداره هواپیمایی فدرال را به فرودگاه دنبال کرد ، که اخیراً به افتخار بنیانگذار Southwest نامگذاری شده است گیاه کلهر.

از مشتریان دعوت شده است که عکسهای خود را از آزادی یکی استفاده از #FreedomOne در شبکه های اجتماعی. آزادی یکی کالا برای شروع خرید در دسترس خواهد بود 21 ژوئن آنلاین در Southwest The Store.

برای دسترسی آزادی یکی پخش فیلم با کیفیت و تصاویر با وضوح بالا ، و همچنین عکس هایی از جشن کارمند Southwest ، از swamedia.com بازدید کنید.

درباره شرکت هواپیماهای جنوب غربی

در پنجاهمین سال خدمت خود ، دالاس-مستقر شرکت هواپیمایی Southwest همچنان به تمایز خود از سایر حمل و نقل هوایی با مشتری نمونه خدمات ارائه شده توسط بیش از 56،000 کارمند برای پایگاه مشتری که در سال 2019 بیش از 130 میلیون مسافر را پشت سر گذاشت. Southwest دارای یک شبکه قوی از سرویس نقطه به نقطه با حضور قوی در اوقات فراغت و بازارهای تجاری در فصول اوج سفر در طول سال 2019 ، Southwest بیش از 4000 خروج روزانه را در بین شبکه ای از 101 مقصد در سال انجام داده است ایالات متحده و 10 کشور دیگر در سال 2020 ، شرکت مخابراتی خدمات را به هیلو ، هاوایی؛ کوزومل ، مکزیک؛ میامی؛ پالم اسپرینگز ، کالیفرنیا.؛ چشمه های بخار آب و مونتروز (تلوراید) ، کولو. تاکنون در سال 2021 ، Southwest خدمات خود را به شیکاگو (اوهار) و ساراسوتا/بردنتون هر دو در 14 فوریه؛ ساوانا /هیلتون هد و کلرادو اسپرینگ هر دو روشن هستند 11 مارس؛ هوستون (بوش) و سانتا باربارا ، کالیفرنیا. هر دو در 12 آوریل؛ فرسنو ، کالیفرنیا بر 25 آوریل؛ Destin / ساحل فورت والتون در 6 مه؛ Myrtle Beach، S.C. بر 23 مه؛ بوژمان ، مونت بر 27 مه؛ و جکسون ، خانم در 6 ژوئن ؛ و شروع به خدمت به یوجین ، اوره بر 29 آگوست؛ بلینگهام ، واش. بر 7 نوامبر؛ و سیراکیوز در 14 نوامبر.

حامل خود را صادر کردSouthwest®Promiseکه در مه 2020 برای برجسته کردن تلاشهای جدید و شبانه روزی برای حمایت از رفاه و آسایش مشتریان و کارمندان خود. از جمله این تغییرات ، افزایش تمیزکاری در فرودگاه ها و هواپیماهای داخل هواپیما ، همراه با یک حکم فدرال است که هر شخص را ملزم به پوشیدن ماسک در تمام اوقات در طول هر پرواز می کند. جزئیات بیشتر در مورد Southwest Promise در اینجا موجود است Southwest.com/Promise.

Southwest coinedTransکرایهncy®to فلسفه هدفمندی در مورد رفتار صادقانه و منصفانه با مشتری را توصیف می کند و در واقع نرخ های پایین پایین است. Southwest تنها شرکت هواپیمایی بزرگ ایالات متحده است که پرواز رایگان با کیف را ارائه می دهد® برای همه (اولین و دوم چمدان های چک شده ، اندازه و وزن محدودیت اعمال می شود ، برخی از شرکت های حمل و نقل در مسیرهای انتخاب شده یا در شرایط واجد شرایط چمدان های رایگان را ارائه می دهند). Southwest هزینه تغییر را دریافت نمی کند ، اگرچه ممکن است تفاوت کرایه اعمال شود.

Southwest یکی از شرکت های هواپیمایی با افتخار در جهان است که با یک روش خط سه جانبه شناخته شده است که به عملکرد و بهره وری شرکت هواپیمایی ، اهمیت مردم و جوامعی که خدمت می کنند و همچنین تعهد کلی به بهره وری و کره زمین کمک می کند. با مراجعه به سایت در مورد چگونگی بازگشت شرکت مخابراتی به جوامع در سراسر جهان بیشتر بیاموزیدSouthwest.com/ شهروندی.

نرخ های ارزان هواپیمای Southwest Airlines را بصورت آنلاین در رزرو کنیدSouthwest.comیا از طریق تلفن 800-I-FLY-SWA®.

SOURCE شرکت هواپیمایی Southwest

لینک های مربوطه

http://www.southwest.com