Copart مکان جدیدی را در بیسمارک ، داکوتای شمالی افتتاح کرد

دالاس، 16 ژوئن 2021 / PRNewswire / – شرکت کوپارت (NASDAQ: CPRT) ، یک شرکت جهانی حراج آنلاین اتومبیل ، مکان جدیدی را در بیسمارک ، داکوتای شمالی.

“ما از ارائه خدمات به مشتریان خود بسیار هیجان زده هستیم داکوتای شمالی از محل جدید ما در بیسمارک، “گفت گلن شیپمن، مدیر کل کوپارت بیسمارک.

کوپارت بیسمارک هر روز دوشنبه ظهر میزبان حراج های هفتگی خواهد بود.

خریداران می توانند موجودی کوپارت را مشاهده کنند ، برنامه حراج وسایل نقلیه را بررسی کنند و سایر اطلاعات را در صفحه Copart Bismarck در Copart.com دریافت کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد همه مکان های Copart ، به Copart.com/Locations مراجعه کنید.

درباره بخش

شرکت کوپارت ، که در سال 1982 تاسیس شد ، یک رهبر جهانی در حراج آنلاین وسایل نقلیه است. فناوری نوآورانه و بستر حراج آنلاین کوپارت فروشندگان را به بیش از 750،000 عضو در بیش از 170 کشور جهان متصل می کند. این شرکت خدماتی را برای پردازش و فروش وسایل نقلیه نجات دهنده و تمیز عنوان با فروشندگان ، برچیدن کنندگان ، بازسازی ها ، صادر کنندگان و در برخی موارد به کاربران نهایی ارائه می دهد. کوپارت به نمایندگی از شرکت های بیمه ، بانک ها ، شرکت های دارایی ، موسسات خیریه ، ناوگان ناوگان ، فروشندگان و صاحبان شخصی به فروش وسایل نقلیه می پردازد. کوپارت با فعالیت در بیش از 200 مکان در 11 کشور ، روزانه بیش از 175000 وسیله نقلیه به صورت آنلاین در دسترس دارد. کوپارت در حال حاضر در فعالیت می کند ایالات متحده (Copart.com) ، کانادا (Copart.ca) ، انگلستان (Copart.co.uk) ، جمهوری ایرلند (Copart.ie) ، برزیل (Copart.com.br) ، آلمان (Copart.de) ، امارات متحده عربی، عمان و بحرین (Copartmea.com) ، اسپانیا (Copart.es) و فنلاند (Copart.fi). برای اطلاعات بیشتر یا عضو شدن ، به Copart.com/Register مراجعه کنید. به مکالمه بپیوندید و کوپارت را در فیس بوک دنبال کنید.

مخاطب:

فاطمه علی، مدیر ارتباطات ، کوپارت
[email protected] | (972) -391-5206

منبع کوپارت ، شرکت

لینک های مربوطه

https://www.copart.com