RV Retailer، LLC با سه خرید در ماه ژوئن به توسعه سریع ادامه می دهد

“ما خوشحالیم که به گسترش خود در کشور ادامه می دهیم ایالات متحده غربی و وارد 17 ما شویدهفتم دولت با خرید Adventure RV ، فروشنده شماره 1 RV در وایومینگ،” اضافه جون فراندو. “ما همچنین از افزودن مکانهای جدید به داخل هیجان زده ایم ایندیانا و گرجستان با خرید The RV Center و Mid-State RV. ما از بیش از 100 همکار جدید از این سه فروشگاه در خانواده RVR استقبال می کنیم. “

با بیش از 30 سال شغل ، Mid-State RV در یک پردیس 24 هکتاری در I-75 in فعالیت می کند بایرون، جورجیا امکانات Mid-State شامل یک مرکز پیشرفته ترمیم برخورد 22000 فوت مربع با غرفه رنگ است. Mid-State RV شماره 1 است رودخانه جنگل فروشنده در گرجستان.

Adventure RV ، فروشنده شماره 1 RV در وایومینگ، دارای ترکیبی از مارک برتر از جمله محصولات Grand Design ، Jayco و Keystone است. Adventure RV دارای یک مرکز فروش و خدمات در 10 هکتار است که در شمال آن واقع شده است کلرادو مرز در نزدیکی I-80 و I-25.

مرکز RV در بزرگراه 30 در واقع شده است فورت وین بازار ، دومین منطقه بزرگ مترو در ایندیانا، RVR را با جذابیت ردپای Midwest خود با ترکیبی از نام تجاری قوی از جمله Jayco ، رودخانه جنگل، و محصولات Grand Design.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مرکز RV ، Mid-State RV ، Adventure RV و RV خرده فروشی ، لطفاً به سایت های www.rvone.com ، www.greatrvdeals.com ، www.midstaterv.com و www.rvretailer.com مراجعه کنید.

درباره RV Retailer، LLC

RV Retailer، LLC یک شرکت خرده فروشی وسایل نقلیه تفریحی پیشرو در است ایالات متحده با هدف ارائه تجربه فروش ، خدمات و مالکیت برجسته برای مشتریان تفریحی وسایل نقلیه با تمرکز بر فروش ، سرویس و قطعات و خدمات مالی جدید و استفاده شده از مشتری. RV خرده فروش توسط هم بنیانگذاران هدایت می شود جون فراندو، مدیر ارشد اجرایی و رئیس جمهور ، و جان ریزو، معاون اجرایی رئیس جمهور ، مدیر ارشد مالی و خزانه دار. جون فراندو و جان ریزو در ساخت بزرگترین خرده فروش خودرویی آمریکا از ابتدا تا به حال نقش مهمی داشتند 20 میلیارد دلار در درآمد تیم رهبری RV Retailer بیش از 250 سال تجربه صنعت خودرو و RV خرده فروشی دارد.

خرده فروش RV دارای 58 فروشگاه RV در است آلاباما، آریزونا، کلرادو، فلوریدا، گرجستان، ایندیانا، آیووا، کنتاکی، میسوری، اوهایو، نیویورک، کارولینای شمالی، کارولینای جنوبی، تنسی، تگزاس، یوتا و وایومینگ. مارک های فروشگاهی منطقه ای عبارتند از: RV One Superstores ، Motor Home Specialist ، ExploreUSA ، Sonny’s Camp-N-Travel ، Cousins ​​RV ، Camper Clinic ، Lifestyle RVs ، Family RV Group ، Mid-State RV ، Northgate RV و Tom’s Camperland ، که فروش گسترده ای دارند طیف وسیعی از مارک های جدید و مستعمل RV با هزاران RV موجودی.

SOURCE RV Retailer، LLC

لینک های مربوطه

http://www.rvretailer.com