Senmiao Technology همکاری استراتژیک با برترین پلتفرم آنلاین خوش آمد گویی در چین را اعلام می کند

چنگدو ، چین، 10 ژوئن 2021 / PRNewswire / – Senmiao Technology Limited (“Senmiao”) (Nasdaq: AIHS)، یک شرکت تأمین مالی و خدمات متمرکز بر صنعت سوارکاری آنلاین در چین و اپراتور پلت فرم اشتراک آنلاین سواری خود ، امروز از امضای توافق نامه همکاری خبر داد با یک بستر جهانی پیشرو برای حمل و نقل همراه و محلی خدمات (“شریک” آن). بر اساس توافق نامه ، Senmiao خواهد شد همکاری با شریک آن سوارکاران را در سیستم عامل خود جمع کند. Senmiao با وی همکاری طولانی مدت داشته است این شریک مربوط به معاملات خودرو و خدمات مرتبط از آن زمان نوامبر 2018.

بر اساس این قرارداد همکاری ، شریک شرکت به عنوان یک جمع کننده سفارش استقبال از Senmiao خدمت می کند. Senmiao از سواران با استفاده از سفارشات دریافت می کند شریک آن است برنامه های آنلاین خوش آمد گویی در شهرهای خاص ، شروع با چنگدو. پس از دریافت سفارشات توسط شریک آن ، آنها برای مشاهده و پذیرش به رانندگان ثبت نام شده در سیستم عامل Senmiao توزیع می شوند. Senmiao هزینه خدمات فناوری اطلاعات را به یک شرکت فناوری همکاری می کند شریک آن برای هر سفارش تکمیل شده بر اساس درصد مشخصی از ارزش سفارش.

شی ون، رئیس Senmiao و مدیر ارشد اجرایی اظهار داشت: “ما از همکاری با آنها بسیار هیجان زده هستیم شریک طولانی مدت ما تمرکز ما بر روی ایجاد همکاری با بازیگران اصلی در فضا بوده است. از زمان راه اندازی اولیه ما در اکتبر 2020، پلت فرم استقبال آنلاین سواری Senmiao رشد چشمگیری داشته است زیرا ما در شهرهای دیگری توسعه یافته ایم و قصد داریم در سایر مناطق بزرگ شهری راه اندازی کنیم که استقبال از مسافران به عنوان یک روش حمل و نقل راحت و مقرون به صرفه به طور فزاینده ای محبوب شده است. ما خوشحالیم که از پشتیبانی یک بازیکن بزرگ در فضایی مانند این پشتیبانی می کنیم شریک زندگی ما و منتظر این همکاری گسترده هستیم. “

درباره Senmiao Technology Limited

دفتر مرکزی آن در چنگدو، استان سیچوان، Senmiao معاملات خودرو و خدمات مرتبط با آن از جمله فروش اتومبیل ، تسهیل و خدمات برای خرید و تأمین مالی خودرو ، مدیریت ، اجاره اجاره ، ضمانت و سایر خدمات معاملات خودرو را فراهم می کند و همچنین سیستم عامل سوارکاری مخصوص خود را که هدف اصلی آن رشد سواری است ، اداره می کند – بازار استقبال در مناطق عملیاتی Senmiao در چین. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Senmiao ، لطفا به این آدرس مراجعه کنید: http://www.senmiaotech.com. این شرکت به طور معمول اطلاعات مهمی را در وب سایت خود ارائه می دهد.

یادداشت احتیاطی در مورد اظهارات آینده نگر

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگرانه است که توسط قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی سال 1995 تعریف شده است. این بیانیه های آینده نگر (از جمله بیانیه های مربوط به عملکرد پلت فرم استقبال از Senmiao) در معرض خطرات ، عدم قطعیت ها و فرضیات قابل توجهی قرار دارند ، از جمله مواردی که هر از گاهی در پرونده های Senmiao در SEC منتشر می شود و فقط از تاریخ تهیه نظرات Senmiao را نشان می دهد و از هر تاریخ بعدی نباید به عنوان نماینده نظرات Senmiao استناد کرد. Senmiao هیچ تعهدی برای بازنگری علنی هرگونه اظهارنظر آینده نگر برای انعکاس تغییرات در وقایع یا شرایط را ندارد.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:
در شرکت:
ییه ژو
پست الکترونیک: [email protected]
تلفن: +86 28 6155 4399

روابط سرمایه گذار:
گروه سهام. در چین
آدام پیش، معاون ارشد رییس جمهور لوسی ما، وابسته
(212) 836-9606 +86 10 5661 7012
[email protected] [email protected]

© 2021 Senmiao Technology Ltd. کلیه حقوق محفوظ است.

SOURCE Senmiao Technology Limited

لینک های مربوطه

www.senmiaotech.com