اکنون برای اطمینان از ترکیب تجارت با Lucid Motors رای دهید

نیویورک، 21 جولای 2021 / PRNewswire / – چرچیل سرمایه Corp IV (“چرچیل IV” یا “CCIV”) (NYSE: CCIV) ، یک شرکت اکتساب خاص با معامله عمومی ، به سهامداران یادآوری می کند که “به” ترکیب تجارت پیشنهادی شرکت با Lucid Motors رای دهند “(” Lucid “) ، که با خودروهای لوکس پیشرفته پیشرفته خود در حال تعیین استانداردهای جدیدی برای تحرک پایدار است.

پیشنهادات مربوط به این ترکیب در جلسه ویژه سهامداران شرکت در 22 ژوئیه 2021 رای داده می شود ، همانطور که در بیانیه / اعلامیه نیابتی چرچیل چهارم به تاریخ 25 ژوئن 2021 (“بیانیه پروکسی”) شرح داده می شود.

  • چرچیل چهارم ، همه سهامداران از جمله دارندگان فردی را به رأی دادن ، صرف نظر از تعداد سهام در اختیار گرفته ، تشویق می کند. سهامی که رأی نیاوردند به عنوان معامله محسوب نمی شوند.
  • با تماس می توانید رأی دهید یا کمک بگیرید همکاران MacKenzie، وكالت وكالت چرچیل چهارم ، بدون عوارض ، در (800) 322-2885. رأی دهندگان خارج از کشور می توانند تماس بگیرند همکاران MacKenzie در (212) 929-5500.
  • سرمایه گذاران خرده فروشی ، از جمله سهامداران فردی که سهام خود را از طریق کارگزاران مبتنی بر برنامه خریداری کرده اند ، باید برای اطمینان از شمارش آرا vote خود با این شماره تماس بگیرند.
  • سهامداران از زمان پایان کار در 21 ژوئن 2021، تاریخ ثبت جلسه ویژه ، باید سهام آنها را رأی دهد حتی اگر دیگر مالک آن نباشند.
  • سکوهای رای گیری اینترنتی برای رأی گیری باز هستند. اگر سهام “نام خیابان” را در اختیار داشته باشید ، می توانید با پیروی از دستورالعمل های ارائه شده توسط کارگزار ، بانک یا نامزد دیگر خود ، از طریق اینترنت رأی دهید.
  • قرار است جلسه ویژه سهامداران سهام چرچیل چهارم در تاریخ برگزار شود 22 ژوئیه 2021، در 10:00 صبح به وقت شرقی، از طریق پخش زنده وب.

درباره لوسید
مأموریت Lucid الهام بخشیدن به اتخاذ انرژی پایدار با ایجاد جذاب ترین وسایل نقلیه الکتریکی با محوریت تجربه انسانی است. اولین اتومبیل این شرکت ، Lucid Air ، یک پیشرفته ترین سدان لوکس با طراحی الهام گرفته شده از کالیفرنیا است که توسط فناوری اثبات شده از نژاد پشتیبانی می شود. با داشتن فضای داخلی مجلل در یک ردپای خارجی در اندازه متوسط ​​، انتظار می رود مدل های منتخب Air با دامنه EPA پیش بینی شده بیش از 500 مایل و 0-60 مایل در ساعت در 2.5 ثانیه باشند. Lucid Air در کارخانه جدید Lucid در Casa Grande ، آریزونا تولید می شود و برنامه ریزی می شود تحویل مشتری از نیمه دوم سال 2021 آغاز شود.

درباره Churchill Capital Corp IV
چرچیل سرمایه شرکت چهارم با هدف ایجاد ادغام ، بورس سهام سرمایه ، خرید دارایی ، خرید سهام ، ساماندهی مجدد یا ترکیب تجاری مشابه با یک یا چند مشاغل تشکیل شد.

اطلاعات تکمیلی درباره معاملات پیشنهادی و از کجا می توان آن را پیدا کرد
این ارتباط به منزله پیشنهادی برای فروش یا معاوضه یا درخواست پیشنهادی برای خرید یا مبادله هرگونه اوراق بهادار نیست و همچنین در هر حوزه قضایی که چنین پیشنهادی ، فروش یا مبادله غیرقانونی باشد ، نمی توان هیچ گونه فروش اوراق بهادار انجام داد. ثبت یا احراز صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار هر یک از این حوزه ها. این ارتباط به یک ترکیب تجاری پیشنهادی بین CCIV و Lucid مربوط می شود. در ارتباط با ترکیب تجاری پیشنهادی ، CCIV بیانیه ثبت را در فرم S-4 ، با اصلاحیه (“فرم S-4”) ، به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (“SEC”) ارائه داد. فرم S-4 از تاریخ 25 ژوئن 2021 به طور موثر اعلام شد. فرم S-4 شامل سندی است که به عنوان دفترچه راهنما و بیانیه پروکسی CCIV عمل می کند ، که به عنوان بیانیه پروکسی / دفترچه یادداشت نامیده می شود ، هر دو بیانیه پروکسی / دفترچه نامه ای است که در ارتباط با درخواست CCI از طرف سهامداران CCIV برای رای گیری توسط سهامداران CCIV در رابطه با معامله پیشنهادی به شرح سهامداران CCIV در رابطه با معامله پیشنهادی همانطور که در فرم S-4 شرح داده شده است و همچنین دفترچه راهنما مربوط به ترکیب تجاری پیشنهادی به شرح در فرم S توزیع شده است. -4 CCIV همچنین اسناد دیگری را در مورد ترکیب تجاری پیشنهادی با SEC ارائه می کند. قبل از تصمیم گیری در مورد رأی گیری ، از سرمایه گذاران و دارندگان امنیت CCIV خواسته می شود که فرم S-4 و سایر اسناد مربوطه ثبت شده یا اسنادی که در ارتباط با ترکیب تجاری پیشنهادی به SEC ارائه می شود را بخوانید زیرا در دسترس قرار گرفتند. اطلاعات مهم در مورد معامله پیشنهادی. CCIV از 21 ژوئن 2021 ، تاریخ ثبت تعیین شده برای جلسه ویژه سهامداران مربوط به ترکیب تجاری پیشنهادی ، بیانیه پروکسی / دفترچه راهنمای قطعی و سایر اسناد مربوطه را برای سهامداران خود ارسال کرد. سرمایه گذاران و دارندگان امنیت می توانند کپی های رایگان فرم S-4 و کلیه اسناد مربوطه دیگر را که یا توسط CCIV از طریق وب سایت نگهداری شده توسط SEC به آدرس www.sec.gov به SEC ارسال می شود ، بدست آورند. اسناد ثبت شده توسط CCIV به SEC همچنین می توانند از طریق وب سایت CCIV به آدرس https://iv.churchillcapitalcorp.com/# یا در صورت درخواست کتبی به خیابان 640 Fifth Avenue ، طبقه 12th نیویورک ، NY 10019 به صورت رایگان دریافت شوند.

شرکت کنندگان در خواستگاری
CCIV ، Lucid و برخی از مدیران مربوطه ، افسران اجرایی و سایر اعضای مدیریت و کارمندان ممکن است طبق قوانین SEC ، به عنوان شرکت کنندگان در درخواست های وکالت از سهامداران CCIV در ارتباط با معاملات پیشنهادی تلقی شوند. اطلاعات مربوط به اشخاصی که طبق قوانین SEC می توانند به عنوان سهامداران تقاضای سهامداران CCIV در ارتباط با معاملات پیشنهادی تلقی شوند ، در بیانیه پروکسی / دفترچه اعلان CCIV موجود در فرم S-4 آورده شده است. اطلاعات بیشتر در مورد شرکت کنندگان در پروکسی پروکسی و شرح علایق مستقیم و غیرمستقیم آنها در بیانیه پروکسی / دفترچه راهنما موجود است. سهامداران ، سرمایه گذاران بالقوه و سایر افراد علاقه مند باید قبل از تصمیم گیری درمورد رای گیری یا سرمایه گذاری ، بیانیه پروکسی / دفترچه یادداشت را با دقت بخوانند. شما می توانید نسخه های رایگان این اسناد را از منابع ذکر شده در بالا دریافت کنید.

بیانیه های آینده نگر
این ارتباط شامل “اظهارات آینده نگرانه” به معنای مقررات “بندرگاه امن” قانون اصلاح قانون دعاوی اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده از 1995 است. اظهارات آینده نگر را می توان با استفاده از کلماتی مانند “تخمین” شناسایی کرد برنامه ریزی ، “” پروژه “،” پیش بینی “،” قصد “،” “،” “انتظار” ، “پیش بینی” ، “باور” ، “جستجو” ، “هدف” ، “ادامه” ، “می تواند” ، ممکن است ، “” ممکن است ، “” ممکن است ، “” بالقوه “،” پیش بینی “یا سایر عبارات مشابه که وقایع یا روندهای آینده را پیش بینی یا نشان می دهند یا بیان موضوعات تاریخی نیستند. این بیانیه های آینده نگر شامل اظهاراتی در مورد انتظارات و زمان بندی مربوط به عرضه محصولات تجاری ، عملکرد ، برد ، رانندگی خودکار و سایر ویژگی های Lucid Air ، فرصت های آینده بازار ، از جمله با توجه به سیستم های ذخیره انرژی مشارکت های خودرویی ، قابلیت ها و امکانات تولید آینده ، کانال ها و استراتژی های فروش آینده ، راه اندازی و گسترش بازار در آینده ، مزایای احتمالی ترکیب تجاری پیشنهادی و سرمایه گذاری PIPE (در مجموع “معاملات پیشنهادی”) و موفقیت بالقوه فعالیت Lucid استراتژی بازار و انتظارات مربوط به شرایط و زمان معاملات پیشنهادی. این اظهارات براساس مفروضات مختلف ، چه در این ارتباط مشخص شده باشد و چه مشخص نشود ، و بر اساس انتظارات فعلی از مدیریت Lucid و CCIV است و پیش بینی عملکرد واقعی نیست. این اظهارات آینده نگرانه فقط برای اهداف گویا ارائه شده و در نظر گرفته نشده است و هیچ سرمایه گذار نباید آنها را به عنوان ضمانت ، اطمینان ، پیش بینی یا اظهارنظر قطعی درباره واقعیت یا احتمال مورد اعتماد قرار دهد. پیش بینی وقایع و شرایط واقعی دشوار یا غیرممکن است و با فرضیات متفاوت خواهد بود. بسیاری از وقایع و شرایط واقعی از عهده Lucid و CCIV خارج هستند. این اظهارات آینده نگر در معرض خطرات و عدم قطعیت است ، از جمله عواملی که در بیانیه قطعی پروژکتور CCIV / گزارش نامه ، گزارش سالیانه CCIV در فرم 10-K / A برای سال منتهی به 31 دسامبر 2020 و گزارش سه ماهه CCIV در فرم ، مورد بحث قرار گرفته است 10-Q برای سه ماهه به پایان رسید در 31 مارس 2021 ، در هر مورد ، تحت عنوان “عوامل خطر” ، و همچنین سایر اسناد CCIV ثبت شده ، یا برای تشکیل ، به SEC. اگر هر یک از این خطرات تحقق یابد یا فرضیات ما نادرست باشد ، نتایج واقعی می توانند از نظر نتایج بیانیه های آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشند. ممکن است خطرات دیگری وجود داشته باشد که نه Lucid و نه CCIV در حال حاضر نمی دانند یا Lucid و CCIV در حال حاضر معتقد نیستند که غیرمادی هستند که همچنین می تواند باعث شود نتایج واقعی با نتایج موجود در بیانیه های آینده نگر متفاوت باشد. علاوه بر این ، اظهارات آینده نگر انتظارات ، برنامه ها یا پیش بینی های Lucid و CCIV از وقایع و دیدگاه های آینده را از تاریخ این ارتباط منعکس می کند. Lucid و CCIV پیش بینی می کنند که وقایع و تحولات بعدی باعث تغییر ارزیابی های Lucid و CCIV می شود. با این حال ، در حالی که Lucid و CCIV ممکن است تصمیم بگیرند که این اظهارات آینده نگر را در برخی از نقاط آینده به روز کنند ، Lucid و CCIV به طور خاص از هرگونه تعهد به این کار صرف نظر می کنند. به این اظهارات آینده نگر نباید اعتماد کرد که نمایانگر ارزیابیهای Lucid و CCIV از هر تاریخی پس از تاریخ این ارتباط است. بر این اساس ، نباید اعتماد بی جهت را بر اظهارات آینده نگرانه گذاشت.

مخاطب

برای Churchill Capital Corp IV:
استیو لیپین / لورن اودل / کریستینا استنسون
همکاران مکان گلدستون
(212) 230-5930

SOURCE Churchill Capital Corp IV