به سلامتی یک پاییز بزرگ آبجو و پر از حوادث در بومونت ، تگزاس

دو جشنواره در یک روز ، رویدادهای بومونت سیزدهمین جشنواره سالانه Beaumont Jazz + Blues Fest به همراه ششمین دوره سالانه برگزار خواهد شد جشنواره آبجو Beaumont Craft بر 18 سپتامبر 2021. Beaumont Craft Beer Fest یک رویداد داخلی و خارجی در Event Center در مرکز شهر است بومونت و در طول چند ساعت به فروش می رسد. شرکت کنندگان می توانند از انتخاب ها نمونه بگیرند ، با تولیدکنندگان آبجو ملاقات کنند و به صورت مجانی به جاز + بلوز جشنواره مجاور ورود کنند.

Beaumont Jazz + Blues Fest از مجموعه ای باورنکردنی از اجرای زنده The Suffers برخوردار است ، مایک زیتو، ترزا گریسون، و دیگر نوازندگان منطقه. این جشنواره در فضای باز شامل آبجو مخصوص ، کامیون های غذا ، و سرگرمی برای کل خانواده در مرکز شهر بومونت خواهد بود.

Dogtoberfest یک رویداد سالانه است که یک روز به یاد ماندنی از غذاهای عالی ، موسیقی و سرگرمی خزدار را به بازدید کنندگان و همراهان سگ آنها می دهد. میزبان خیابان اصلی بومونت در 9 اکتبر 2021، در این جشن ها می توان به Strut Your Mutt Competition ، PAW Readings ، Puppy Kissing Booth ، PAW-traitures و سایر فعالیت های دوستانه چهار پا اشاره کرد. لوازم خانگی سگ برای خرید در دسترس است و جوایز بهترین استاد / سگ شبیه به هم ، بهترین سگ لباس پوشیده ، سگ زیبا ، بهترین واگن دم ، با استعدادترین سگ و موارد دیگر اهدا می شود.

برای خاتمه دادن به فصل ، پول را بالا ببرید اکتبرفست در پارک راجرز در 16 اکتبر 2021. این مراسم خانوادگی دوستانه ، پولکا و موسیقی زنده ، کامیون های غذا و … را ارائه می دهد. یک باغ آبجو بزرگ وجود خواهد داشت که مجموعه ای از صنایع دستی و آبجوهای سبک آلمانی Oktoberfest را ارائه می دهد و ورود به آن برای عموم آزاد است. از حاضران تشویق می شود که برای لذت بردن از سرگرمی و تشویق با آبجو ، صندلی و پتو چمن به همراه داشته باشند.

در باره بازدید بومونت: در مرز بین لوئیزیانا و ایالت تنها ستاره ، بومونت کمی کاجون ، بسیار تگزاسی ، و 100٪ منحصر به فرد برای جنوب است. بیایید در چشم انداز خلیج فارس ، پرندگان و منحصر به فرد آشپزی کاوش کنید و ببینید که جهان در یکی از Boomtown های اصلی آمریکا کجا تغییر کرده است.

منبع شهر بومونت – CVB

لینک های مربوطه

beaumontcvb.com