دولت ها باید سرعت انتقال استرالیا به وسایل نقلیه الکتریکی را تسریع کنند ، و کارشناسان بازیافت اتومبیل در مورد بازیافت اتومبیل کاملاً بحث کنند.

ملبورن، استرالیا، 21 جولای 2021 / PRNewswire / – توتال خودکار بازیافت ، کارشناسان حذف خودرو می گوید: با افزایش بحران جهانی آب و هوا ، متخصصان صنعت خودرو از دولت ها می خواهند روند انتقال به اتومبیل های الکتریکی را تسریع کنند. ملبورن-وسیع. عجله در این روند کار را آسان می کند استرالیا برای دستیابی به اهداف کاهش آلایندگی خود ، زیرا اتومبیل ها در حال حاضر حدود 8٪ را تشکیل می دهند استرالیا آلایندگی

این فشار شامل تعدادی از اقدامات دولت از جمله ارزانتر کردن استفاده از ایستگاه های شارژ عمومی ، یارانه دادن به هزینه اتومبیل های برقی و تعهد برای حذف نهایی خودروهای سنتی با ممنوعیت واردات خودروهای بنزینی است. همه این اقدامات برای رانندگی بیشتر رانندگان و خرید اتومبیل های برقی مفید است که به نوبه خود کاهش می یابد استرالیا میزان تولید گازهای گلخانه ای به طور قابل توجهی

کارشناسان صنعت خودرو تنها کسانی نیستند که خواستار این تغییر هستند. اقتصاددانان ارشد از سراسر کشور با فشار برای به راه انداختن اتومبیل های برقی موافق هستند استرالیا جاده ها زودتر شصت و دو از استرالیا اکثر اقتصاددانان برجسته نظر خود را در این مورد نظرسنجی کردند. 51 نفر از این 62 اقتصاددان – یا 82 درصد اقتصاددانان نظرسنجی شده – نشان دادند که آنها از افزایش تعداد اتومبیل های برقی در جاده ها حمایت می کنند.

یازده اقتصاد دان که موافق این فشار نبودند اظهار داشتند که این فقط به این دلیل است که آنها ترجیح می دهند مالیات کربن در آن وضع شود استرالیا. با این حال ، چیزی که همه اقتصاددانان بر سر آن توافق کردند این بود که ضروری است دولت استرالیا اقدام جدی و جدی در مورد انتشار کربن ، هر روش انجام دهد. برخی از کارشناسان صنعت حتی پیشنهاد اجرای طرحی مشابه پول نقد برای خودروها را داده اند ملبورن در صورت تمایل به خرید اتومبیل برقی ، ساکنان می توانند از آن بهره ببرند.

در مقایسه با سایر کشورهای جهان ، استرالیا در اجرای اقداماتی که باعث افزایش جذب خودروهای الکتریکی می شود بسیار کند عمل کرده است. در طول سال 2020 ، تنها 0.7٪ از فروش اتومبیل های جدید وسایل نقلیه الکتریکی بوده است. که در چین، اتومبیل های تمام الکتریکی 5 درصد از فروش خودروهای جدید را تشکیل می دهند. در اتحادیه اروپا ، 3.5٪ نروژ دولت متعهد شده است تا سال 2025 فروش اتومبیل های مجهز به سنتی را ممنوع کند. ایرلند، اسرائيل، دانمارک و هلند برنامه هایی برای اجرای همان قوانین تا سال 2030 دارد. و در کالیفرنیا و بریتانیا، تا سال 2035.

با استرالیا با توجه به اینکه هیچ صنعت اتومبیل سازی داخلی برای خود وجود ندارد ، Total Recyclers معتقدند که هیچ چیز نباید مانع فشار دولت استرالیا برای اجرای سریع این اقدامات شود. از آنجا که هیچ نگرانی از سیاست صنعت وجود ندارد که بخاطر بسپارید ، استرالیا از لحاظ نظری می تواند بلافاصله با انتقال به یک خودروی کاملا الکتریکی شروع شود.

بازیگران بازیافت خودرو ، اقتصاددانان و رانندگان وسایل نقلیه الکتریکی همچنان امیدوار هستند که دولت استرالیا نگرانی بیشتری را در مورد سیاست های کاهش انتشار کربن بپردازد و به زودی برای جلب بیشتر رانندگان اتومبیل های الکتریکی اقدام کند.

تصاویر مرتبط
پول نقد برای اتومبیل-ملبورن.png
پول نقد برای ماشین ها ملبورن
پول نقد برای ماشین ها ملبورن

SOURCE کل بازیافت های خودکار