مسافران پناهگاه برای حل تقاضای مسکن موقت بر اساس تقاضای نیروی کار معرفی می کنند

دنور، 21 جولای 2021 / PRNewswire / – مسافران پناهگاه امروز دسته جدیدی از راه حل های مسکن ، مسکن بر اساس تقاضای نیروی کار ، برای از بین بردن شکاف مهم مسکن در نیروی کار را اعلام کرد – ارائه کارگران عشایری در صنایع تخصصی مانند ساخت و ساز ، مراقبت های بهداشتی و مشاوره با روشی آسان تر و انعطاف پذیر برای تأمین کوتاه مدت مسکن که مثل خانه است.

از امداد رسانی در برابر توفان ، حمایت از رونق مسکن حومه ، کمک به واکسیناسیون و موارد دیگر ، صدها کارگر متخصص هر ساله فراخوانده می شوند تا برای مدت زمان طولانی از مکانی به محل دیگر کار کنند. این متخصصان به مکانی برای زندگی سریع احتیاج دارند – اما یک هتل یا AirBnB فقط برای سه ، شش ، نه ماه یا بیشتر کافی نیست که آنها باید بمانند تا کارشان کامل شود. این جایی است که مسکن نیروی کار سنتی به طور مداوم کوتاه می آید.

در مقابل ، مسکن مورد تقاضا برای نیروی کار یک راه حل کامل است که به شما امکان می دهد هر کسی از طریق موجودی گسترده ای از امکانات ، مسکن متخصصان عشایری را پیدا کرده و آنها را شخصی سازی کند ، کارگران را در زمان مناسب و با انعطاف پذیری کامل قرار دهد. Travellers Haven از همه موارد تنظیم شده ، خراب کردن ، صورتحساب و هرگونه خسارت دیگری که ممکن است به وجود بیاید ، مراقبت می کند. مشتری به سادگی معیارهای خاص مقصد و محل اقامت را ارائه می دهد و سپس ، Travellers Haven با استفاده از شبکه اختصاصی اجاره ، توافق نامه ها و شرکای خود ، راه حل مناسب را در هر شهر بزرگ یا کوچک جمع می کند. برای مشتریان ، این فقط انجام می شود.

“وظیفه یافتن مسکن موقت نیروی کار برای کارمندان یا پیمانکاران یک شرکت اغلب به عهده یک مدیر عامل ، مدیر منابع انسانی ، مدیر دفتر یا دستیار یا در برخی موارد یک مدیر عامل یا یک مدیر اجرایی است.” یافتن مسکن برای همکاران “معمولاً در شغل آنها نیست توضیحات – و در صورت لزوم ، افزودن این به صفحه آنها استرس اضافی ایجاد می کند ، “گفت کارلوس ابیسامبرا ، مدیرعامل Travellers Haven. “آنچه ممکن است ساعاتی از سازمان دهنده سفر بکشد ، هزینه اضافی و ناامیدی زیادی را به دنبال داشته باشد ، به سادگی با رویکرد منحصر به فرد مقیاس ما در مسکن و شبکه اثبات شده ما حل می شود.”

تیم متخصصان اختصاصی Travellers Haven یک پایگاه داده گسترده از موجودی مجازی را جمع آوری کرده اند که شامل هر شهر و شهر ایالات متحده است ، همراه با توافق نامه هایی با فروشندگان مبلمان ، آب و برق ، ارائه دهندگان باند پهن و هر چیز دیگری که برای راه اندازی خانه یا آپارتمان مورد نیاز است. شبکه گسترده روابط این شرکت به این معنی است که می تواند مسکونی را تأمین کند که هیچ کس نمی تواند در هر مکان – از مدت زمان و شرایط لازم ، تا تعداد اتاق و امکانات مورد نیاز ، درست تا محله و خیابان مورد نظر. Travellers Haven مسکن متناسب با زمان خاص و نیازهای ارائه دهنده ارائه می دهد ، در حالی که آنها را از جستجوی صدها لیست نجات می دهد. و از آنجا که این سرویس موجودی ثابت را پر نمی کند اما در عوض از موجودی درخواستی استفاده می کند ، معمولاً می تواند مسکن را با هزینه کمتری نسبت به مسکن سازمانی سنتی پیدا کند – به طور متوسط ​​34 درصد از نرخ استاندارد کسب و کار صرفه جویی می کند. سپس همه چیز با نرخ رقابتی در یک فاکتور ماهیانه بسته بندی می شود تا فرآیندی کاملاً بدون استرس به مشتریان ارائه دهد.

“تهیه مسکن قابل تنظیم ، ایمن و با کیفیت در صنعت ما بسیار مهم است. ما متخصصین بهداشتی مسافرتی را در سراسر کشور مستقر می کنیم و در نتیجه ، با درخواستهای بسیار متنوع مسکن انتظارات زیادی داریم. مسافران پناهگاه برای رفع و رفع نیازهای ما در آنجا هستند – مکان های شهری و روستایی ، واحدهای کاملاً مبله یا مبله ، گزینه های دوستانه حیوانات خانگی ، شرایط اجاره متفاوت ، پایان زودرس اجاره اجاره ای غیرقانونی ، تمدید … شما آن را نامگذاری کنید! ” گفت استاسی پرووشا، مدیر مسکن و سفر در Solutions Medical ، ارائه دهنده برجسته راه حل های کارکنان مراقبت های بهداشتی. “راه حل های پزشکی یک همکاری واقعی با Travellers Haven دارند و ما به تیم متخصص آنها که با ما کار می کنند اعتماد می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که متخصصان مراقبت های بهداشتی ما بهترین امکانات مسکن را با بهترین قیمت با بهترین خدمات مشتری ممکن دریافت می کنند.”

“مسکن در صورت تقاضای نیروی کار فراتر از مسکن موقت برای کارگران ساختمانی یا مراقبت های بهداشتی است. این بسیار قابل تنظیم است ، برای نیازهای خاص کارگران تأمین می شود و همه آنها در اسرع وقت انجام می شود ، و امکان پاسخ سریع به یک بحران بهداشتی یا یک بلایای طبیعی را فراهم می کند ، “ابیسامبرا گفت. “ما این شکاف مسکن نیروی کار را از بین می بریم تا به این متخصصان عشایری اجازه دهیم آنچه مهمترین کارها را انجام دهند:

درباره مسافران پناهگاه
Travellers Haven پیشرو در تأمین نیروی کار مسکن مورد تقاضا برای کارگران عشایر در صنایع تخصصی ، از جمله ساخت و ساز ، مراقبت های بهداشتی ، امداد رسانی در برابر حوادث ، زیرساخت ها و موارد دیگر است. از سال 2008 ، شبکه و خدمات و خدمات اثبات شده Travellers Haven ، تأمین سریع و بسیار قابل تنظیم مسکن موقت را در هر نقطه از ایالات متحده ارائه داده است که بهترین مسکن را با بهترین نرخ تأمین می کند و همه جنبه های مراحل کوتاه مدت مسکن را مدیریت می کند تا صرفه جویی در هزینه ، وقت و استرس مشتریان. Travellers Haven پشتیبانی بی نظیر و مجموعه کاملی از ابزارها و ویژگی ها را برای اطلاع و بهینه سازی هر برنامه مسکن ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.travelershaven.com مراجعه کنید.

SOURCE Travellers Haven

لینک های مربوطه

http://travelershaven.com