نتایج لاس وگاس سندز نتایج سه ماهه دوم 2021

لاس وگاس، 21 ژوئیه 2021 / PRNewswire / – شرکت لاس وگاس سندز (NYSE: LVS) ، توسعه دهنده و مجری پیشرو جهان در مجتمع استراحتگاههای مستقر در کنوانسیون ، امروز نتایج مالی سه ماهه پایان یافته را گزارش داد. 30 ژوئن 2021.

“ما از فرصت استقبال از میهمانان بیشتر به خانه های خود مشتاق هستیم زیرا در نهایت تعداد بیشتری از بازدید کنندگان قادر به سفر به ماکائو و سنگاپور، “گفت رابرت جی. گلدشتاین، رئیس و مدیر اجرایی “ما همچنین عمیقا متعهد به حمایت از اعضای تیم خود و کمک به افراد نیازمند در هر یک از جوامع محلی خود هستیم ، زیرا آنها از تأثیر همه گیری COVID-19 بهبود می یابند.”

“ما در بهبود نهایی هزینه های سفر و گردشگری در سراسر بازارهای خود اطمینان داریم. تقاضای پیشنهادی ما از مشتریانی که توانسته اند از آنها بازدید کنند ، همچنان قویتر است ، اما محدودیت های سفر مربوط به همه گیری در هر دو ماکائو و سنگاپور ادامه بازدید را محدود کنید و مانع عملکرد مالی فعلی ما شوید. “

“سرمایه گذاری های پیشرو در صنعت ما در اعضای تیم ، جوامع ما و پیشنهادات یکپارچه توچال پیشرو در بازار ، ما را برای تحقق رشد بسیار خوب قرار می دهد ، زیرا این محدودیت های سفر در نهایت فروکش می کنند و بهبود به ثمر می رسند. ما خوشبخت هستیم که قدرت مالی ما پشتیبانی می کند برنامه های سرمایه گذاری و هزینه های سرمایه ای ما در هر دو ماکائو و سنگاپورو همچنین پیگیری فرصتهای رشد در بازارهای جدید. “

درآمد خالص بود 1.17 میلیارد دلار، در مقایسه با 62 میلیون دلار در سه ماهه سال قبل ضرر عملیاتی بود 139 میلیون دلار، در مقایسه با 757 میلیون دلار در سه ماهه سال قبل ضرر خالص ناشی از ادامه کار در سه ماهه دوم سال 2021 بود 280 میلیون دلار، در مقایسه با 841 میلیون دلار در سه ماهه دوم سال 2020. ملک تعدیل شده تلفیقی EBITDA بود 244 میلیون دلار، در مقایسه با (425) میلیون دلار در سه ماهه سال قبل

که در مارس 2021، LVS قراردادهای قطعی برای فروش خود منعقد کرد لاس وگاس املاک و مستغلات و عملیات با قیمت تقریبی خرید کل 25/6 میلیارد دلار و پیش بینی می کند که معامله در سه ماهه چهارم سال 2021 بسته شود. وضعیت مالی ، نتایج عملیات و جریانات نقدی دارایی های عملیاتی لاس وگاس به عنوان عملیاتی متوقف شده برای فروش ارائه شده است.

Sands China Ltd. نتایج مالی تلفیقی
بر اساس GAAP ، کل درآمد خالص SCL به 849 میلیون دلار افزایش یافت ، در حالی که در سه ماهه دوم سال 2020 40 میلیون دلار بود. خالص خالص برای SCL 166 میلیون دلار، در مقایسه با 549 میلیون دلار در سه ماهه دوم سال 2020

سایر عوامل موثر بر درآمد
هزینه بهره ، خالص از مبالغ سرمایه گذاری شده ، بود 158 میلیون دلار برای سه ماهه دوم سال 2021 ، در مقایسه با 114 میلیون دلار در سه ماهه سال قبل متوسط ​​وزنی هزینه وام ما در سه ماهه دوم سال 2021 4.4 درصد بود ، در حالی که در سه ماهه دوم سال 2020 3.6 درصد بود ، در حالی که متوسط ​​تراز بدهی ما نسبت به سه ماهه سال قبل به دلیل صدور 1.50 میلیارد دلار یادداشت های ارشد توسط SCL در ژوئن 2020 و وام های 505 میلیون دلار تحت تسهیلات اعتباری SCL در سه ماهه اول سال 2021.

سود مالیات بر درآمد ما برای سه ماهه دوم سال 2021 بود 6 میلیون دلار، در مقایسه با سود مالیات بر درآمد 31 میلیون دلار در سه ماهه سال قبل سود مالیات بر درآمد سه ماهه دوم سال 2021 عمدتا توسط نرخ قانونی 21٪ در عملیات ایالات متحده و 17٪ نرخ قانونی در مورد ما انجام می شود سنگاپور عملیات

موارد ترازنامه
مانده پول نقد بدون محدودیت از 30 ژوئن 2021 بود 2.06 میلیارد دلار.

این شرکت به دسترسی دارد 3 دلار94/94 میلیارد موجود برای قرض گرفتن تحت ایالات متحده ، SCL و ما است سنگاپور تسهیلات اعتباری گردان ، خالص اعتبارات اسنادی برجسته.

از همان زمان 30 ژوئن 2021، کل بدهی معوق ، به استثنای اجاره مالی ، بود 14.42 میلیارد دلار.

هزینه های سرمایه ای
هزینه های سرمایه ای در سه ماهه دوم بالغ بر 157 میلیون دلار، در درجه اول شامل فعالیت های ساخت ، توسعه و نگهداری از 129 میلیون دلار که در ماکائو و 27 میلیون دلار در Marina Bay Sands.

اطلاعات تماس کنفرانسی
این شرکت میزبان یک کنفرانس تلفنی برای بحث در مورد نتایج شرکت در روز چهارشنبه ، 21 ژوئیه 2021 در ساعت 1:30 بعد از ظهر زمان اقیانوس آرام. علاقه مندان می توانند از طریق پخش اینترنتی موجود در وب سایت شرکت به آدرس www.sands.com ، به کنفرانس تلفنی گوش فرا دهند.

درباره شرکت لاس وگاس سندز (NYSE: LVS)
لاس وگاس سندز برجسته ترین توسعه دهنده و مجری رستوران های یکپارچه کلاس جهانی است. ما مزایای اقتصادی بی نظیری را به جوامعی که در آن فعالیت می کنیم ارائه می دهیم.

سندز مجالس ، مشوق ها ، همایش ها و نمایشگاه ها (MICE) مبتنی بر مجتمع توچال را ایجاد کرد. استراحتگاه های یکپارچه صنعت ما کمک های قابل توجهی به جوامع میزبان ما از جمله رشد در گردشگری اوقات فراغت و تجارت ، ایجاد شغل مداوم و فرصت های مالی مداوم برای مشاغل کوچک و متوسط ​​محلی ارائه می دهند.

املاک ما شامل The Venetian Resort and Sands Expo in لاس وگاس و نمادین Marina Bay Sands در سنگاپور. از طریق داشتن اکثریت مالکیت در Sands China Ltd. ، ما بزرگترین نمونه کارها از املاک موجود در نوار Cotai در را توسعه داده ایم ماکائو، از جمله The Venetian Macao، The Plaza and Four Seasons Hotel Macao، The Londoner Macao and The Parisian Macao، و همچنین Sands ماکائو در شبه جزیره ماکائو.

Sands اختصاص داده شده به یک شهروند شرکتی خوب است ، که توسط اصول اصلی خدمت به مردم ، سیاره و جوامع لنگر دارد. ما یک محیط کاری عالی برای اعضای تیم خود در سراسر جهان فراهم می کنیم ، از طریق مشارکت جامعه Sands Cares و برنامه خیرخواهانه تأثیرات اجتماعی را هدایت می کنیم و از طریق برنامه پایداری جهانی Sands ECO360 برنده جایزه ، عملکرد محیطی را رهبری می کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.sands.com مراجعه کنید.

بیانیه های آینده نگر
این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگرانه است که مطابق با بندهای بندرگاه امن قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی مصوب سال 1995 ارائه شده است. اظهارات رو به جلو شامل تعدادی از خطرات ، عدم قطعیت یا سایر عوامل فراتر از کنترل شرکت است ، که ممکن است اختلافات اساسی در نتایج واقعی ، عملکرد یا انتظارات دیگر. این عوامل شامل موارد زیر است: اما عدم محدودیت: عدم اطمینان از میزان ، مدت زمان و اثرات همه گیر COVID-19 و واکنش دولتها و سایر اشخاص ثالث ، از جمله تعطیلی ملک به دستور دولت ، افزایش الزامات نظارتی عملیاتی یا محدودیت های سفر ، در مورد تجارت ما ، نتایج عملیات ، جریان های نقدی ، نقدینگی و چشم انداز توسعه ؛ خطرات مربوط به مجوزهای بازی و واگذاری امتیاز زیر ، از جمله تمدید یا تمدید قرارداد فرعی در سال ماکائو که منقضی می شود 26 ژوئن 2022؛ شرایط عمومی اقتصادی؛ اختلالات یا کاهش در سفر و عملیات ما به دلیل بلایای طبیعی یا انسان ساز ، همه گیری ها ، همه گیری ها ، یا شیوع بیماری های عفونی یا مسری. توانایی ما برای سرمایه گذاری در فرصت های رشد آینده ؛ برنامه های هزینه سرمایه ای را که قبلاً اعلام شده بود ، در هر دو اجرا کنید ماکائو و سنگاپور، و بازده های آینده را تولید کنید توسعه ، ساخت و ساز و سرمایه گذاری های جدید مقررات دولتی؛ توانایی شرکت های تابعه ما در پرداخت توزیع به ما. اهرم قابل توجه و خدمات بدهی ؛ نوسانات نرخ ارز و نرخ بهره ؛ مروجین بازی رقابت؛ تغییرات قانون مالیات؛ زیرساخت های حمل و نقل در ماکائو؛ بی ثباتی سیاسی ، ناآرامی های داخلی ، اقدامات تروریستی یا جنگ ؛ قانونی کردن بازی ها بیمه؛ رضایت از شرایط قبل از اتمام فروش پیشنهادی ما لاس وگاس املاک و مستغلات و عملیات ، از جمله Resort Venetian Las Vegas و Sands Expo and Convention Centre (“معامله پیشنهادی”) ، از جمله دریافت مصوبات قانونی. مشکلات پیش بینی نشده یا هزینه های مربوط به معامله پیشنهادی ؛ مراحل قانونی ، احکام یا سازش هایی که ممکن است در رابطه با معامله پیشنهادی تشکیل شود ، از جمله مواردی که علیه ما ، هیئت مدیره و افسران اجرایی ما و دیگران است. اختلال در برنامه ها و عملیات فعلی ناشی از اعلامیه و معلق بودن معامله پیشنهادی ؛ مشکلات احتمالی در حفظ کارکنان به دلیل اعلام و معوق بودن معامله پیشنهادی ؛ پاسخ مشتریان ، تأمین کنندگان ، شرکای تجاری و تنظیم کنندگان به اعلام معامله پیشنهادی ؛ و سایر فاکتورها که در گزارشات ثبت شده توسط Las Vegas Sands Corp. به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ارائه شده است. به خوانندگان هشدار داده می شود كه به این اظهارات آینده نگر كه فقط از تاریخ آن صحبت می كنند ، بی اعتماد نباشند. شرکت لاس وگاس سندز هیچ گونه تعهدی را برای بروزرسانی چنین اطلاعاتی بر عهده نمی گیرد.

مخاطب:

جامعه سرمایه گذاری:
دانیل بریگز
(702) 414-1221

رسانه ها:
رون ریز
(702) 414-3607

شرکت لاس وگاس سندز
نتایج سه ماهه دوم 2021
اقدامات غیر GAAP

در بیانیه مطبوعاتی سه ماهه دوم سال 2021 شرکت ، این شرکت به برخی اقدامات مالی غیر GAAP اشاره دارد که اطلاعات مالی تلفیقی شرکت تهیه شده مطابق با GAAP را شامل “درآمد / ضرر خالص تعدیل شده” ، “سود / زیان تعدیل شده برای هر سهم رقیق شده” “و” مالکیت تعدیل شده تلفیقی EBITDA “، که دارای اقدامات مالی GAAP قابل مقایسه به همراه” ملک تعدیل شده حاشیه EBITDA “،” ملک تعدیل شده نگهدارنده EBITDA “،” ملک تنظیم شده نرمال نگهدارنده حاشیه EBITDA “،” خالص تنظیم شده نرمال نگهدارنده “است درآمد / ضرر “و” سود / زیان تعدیل شده نرمال نگهداری به ازای هر سهم کسر شده. ” این شرکت معتقد است که این اقدامات نشان دهنده اقدامات داخلی مهم عملکرد مالی است. در برنامه های مالی همراه با این نسخه و ارائه شده در وب سایت شرکت ذکر شده ، آشتی اقدامات مالی غیر GAAP با مستقیم ترین اقدامات مالی GAAP قابل مقایسه است. افشای اندازه گیری مالی غیر GAAP توسط شرکت محدودیت هایی دارد و نباید جایگزین یا برتر از اقدامات مالی تهیه شده مطابق با GAAP تلقی شود. تعاریف اقدامات مالی غیر GAAP ما و دلایل خاصی که به اعتقاد مدیریت شرکت ارائه اقدامات مالی غیر GAAP اطلاعات مفیدی را در مورد وضعیت مالی شرکت ، نتایج عملیات و جریان های نقدی به سرمایه گذاران ارائه می دهد ، در زیر آورده شده است.

اقدامات مالی غیر GAAP زیر توسط مدیریت و همچنین تحلیلگران صنعت برای ارزیابی عملکرد و عملکرد شرکت مورد استفاده قرار می گیرد. این اقدامات مالی غیر GAAP ارائه شده است ، بنابراین سرمایه گذاران با استفاده از مدیریت داده های مالی یکسان در ارزیابی عملکرد مالی با این اعتقاد که به جامعه سرمایه گذاری در ارزیابی صحیح عملکرد مالی اساسی شرکت در یک سال بیش از یک و سه ماهه کمک می کنند ، مبنای پی در پی.

درآمد / ضرر خالص تعدیل شده ، که یک اقدام مالی غیر GAAP است ، درآمد (ضرر) خالص قابل انتساب به سندز لاس وگاس است به استثنای برخی از هزینه های غیرقابل بازپرداخت شرکت ، هزینه قبل از افتتاح ، هزینه توسعه ، سود یا ضرر در تصفیه یا کاهش ارزش دارایی ها ، ضرر ناشی از اصلاح یا بازنشستگی پیش از موعد بدهی ، سایر درآمد یا هزینه و درآمد (ضرر) ناشی از عملیات متوقف شده ، خالص از مالیات بر درآمد. درآمد / ضرر خالص تعدیل شده و سود / ضرر تعدیل شده به ازای هر سهم کسر شده به عنوان افشای مکمل ارائه می شود زیرا مدیریت معتقد است که (1) هر معیار عملکرد به طور گسترده ای توسط تحلیلگران و سرمایه گذاران صنعت مورد استفاده قرار می گیرد و (2) مبنای اصلی ارزیابی شرکتهای مجتمع توچال ، زیرا این اقدامات غیر GAAP توسط بسیاری به عنوان اقدامات جایگزین در نظر گرفته می شود كه انتظارات آنها را برای نتایج آینده می توان پایه گذاری كرد. این اقدامات همچنین اساس برخی از انتظارات عملکرد مدیریت داخلی را تشکیل می دهند.

ملک تعدیل شده تلفیقی EBITDA ، که یک اقدام مالی غیر GAAP است ، سود / ضرر خالص ناشی از ادامه فعالیت قبل از هزینه جبران خسارت مبتنی بر سهام ، هزینه شرکت ، هزینه قبل از افتتاح ، هزینه توسعه ، استهلاک و استهلاک ، استهلاک منافع اجاره در زمین است ، سود یا زیان ناشی از دفع یا کاهش ارزش دارایی ها ، سود ، سایر درآمد یا هزینه ، سود یا زیان ناشی از اصلاح یا بازنشستگی پیش از موعد بدهی و مالیات بر درآمد. مدیریت از ملک تعدیل شده تلفیقی EBITDA برای مقایسه سودآوری عملیاتی عملیات خود با سایر رقبا و همچنین مبنایی برای تعیین خسارت انگیزه خاص استفاده می کند. شرکتهای توچال یکپارچه از نظر تاریخی ملک تعدیل شده EBITDA را بعنوان معیار عملکرد مکمل اقدامات مالی GAAP گزارش کرده اند. شرکتهای مجتمع توچال ، از جمله لاس وگاس سندز ، برای مشاهده عملکرد کازینوهای خود به صورت مستقل تر ، از نظر تاریخی هزینه های خاصی را که مربوط به مدیریت املاک خاص نیست ، مانند هزینه قبل از افتتاح ، توسعه هزینه و هزینه شرکت ، از طریق تنظیمات محاسبات EBITDA آنها. ملک تعدیل شده تلفیقی EBITDA نباید به عنوان گزینه ای برای درآمد / زیان ناشی از عملیات (به عنوان شاخص عملکرد) یا جریان وجه نقد حاصل از عملیات (به عنوان معیار میزان نقدینگی) تفسیر شود ، مطابق با GAAP تعیین شده است. این شرکت استفاده قابل توجهی از جریان نقدی دارد ، از جمله هزینه های سرمایه ای ، پرداخت سود سهام ، پرداخت سود ، پرداخت اصل بدهی و پرداخت مالیات بر درآمد ، که در ملک تعدیل شده تلفیقی EBITDA منعکس نمی شود. همه شرکت ها املاک تعدیل شده EBITDA را به یک روش محاسبه نمی کنند. در نتیجه ، ملک تعدیل شده تلفیقی EBITDA همانطور که توسط لاس وگاس سندز ارائه شده است ممکن است قابل مقایسه با اقدامات مشابه عنوان شده توسط سایر شرکت ها نباشد.

مالکیت تعدیل شده نرمال نگه داشته شده EBITDA ، یک اقدام مالی اضافی غیر GAAP ، که علاوه بر دلایل ذکر شده برای ارائه مالکیت تعدیل شده تلفیقی EBITDA ، برای تعدیل تأثیر واریانس های خاص در درصد برد بازی های جدول ارائه شده است ، که می تواند از دوره ای به دوره دیگر متفاوت باشد. خاصیت تعدیل شده نرمال نگهداری EBITDA مبتنی بر استفاده از درصد برنده تراشه نورد 3.30٪ به حجم تراشه نورد برای سه ماهه است اگر درصد واقعی برد خارج از حد انتظار 3.15٪ تا 3.45٪ برای ما باشد ماکائو و سنگاپور اگر درصد برنده واقعی خارج از محدوده مورد انتظار 18.0٪ تا 26.0٪ برای Baccarat و 16.0٪ به 24.0 for برای غیر باکارات در ما لاس وگاس خواص ما در حال حاضر تنظیماتی برای کاهش تراشه غیر نوردی برای بازی های میز خود در حال حاضر انجام نمی دهیم ماکائو و سنگاپور خواص ، و نه برای اسلات در هر یک از ویژگی های ما. ملک تعدیل شده نرمال نگهداری نیز برای مالیات های بازی برآورد شده ، کمیسیون های پرداخت شده ، هزینه بدهی بد ، تخفیف ها و سایر مشوق هایی که هنگام اعمال درصد برنده ذکر شده در بالا برای حجم بازی مربوطه اعمال می شود ، تنظیم می شود. معیار EBITDA با خاصیت تعدیل شده در حالت نرمال ، اندازه گیری سازگاری برای ارزیابی عملکرد عملیاتی خواص ما از دوره ای به دوره دیگر ارائه می دهد.

سود / ضرر خالص تعدیل شده نرمال نگهدارنده و سود / ضرر تعدیل شده نرمال نگهدارنده هر سهم کسر شده اقدامات مالی اضافی غیر GAAP اضافی است که علاوه بر دلایل ذکر شده برای ارائه سود / ضرر خالص تعدیل شده و سود / ضرر تعدیل شده در هر سهم رقیق شده برای تعدیل تأثیر واریانسهای خاص در درصد برد بازیهای جدول ارائه شده است که از دوره ای به دوره دیگر متفاوت است.

این شرکت همچنین ممکن است موارد فوق را به صورت ارز ثابت ارائه دهد. این اطلاعات یک اقدام مالی غیر GAAP است که با ترجمه مقادیر ارز محلی سه ماهه فعلی بر اساس نرخ ارز دوره قبل به دلار آمریکا محاسبه می شود. این مبالغ برای بدست آوردن رشد / کاهش نرخ ارز ثابت غیر GAAP با دوره قبل مقایسه می شود. مدیریت رشد / کاهش ارز ثابت GAAP را معیار مفیدی برای سرمایه گذاران و مدیریت می داند زیرا امکان مقایسه مستقیم تر عملکرد فعلی با عملکرد تاریخی را فراهم می کند.

این شرکت همچنین به ملک تعدیل شده حاشیه EBITDA و ملک تعدیل شده نرمال نگهداری EBITDA اشاره می کند ، که با استفاده از اقدامات مالی غیر GAAP فوق الذکر محاسبه می شوند.

نمایشگاه 1

شرکت و شرکتهای تابعه Las Vegas Sands

بیانیه های تلفیقی متراکم عملیات

(در میلیون ها ، به جز داده های هر سهم)

(بدون حسابرسی)
سه ماه به پایان رسید


شش ماه به پایان رسید30 ژوئن ،


30 ژوئن ،2021


2020


2021


2020

درآمد:

کازینو


$

843$

(4)$

1،708$

1071


اتاقها


1155211146


غذا و نوشیدنی


50610670


مرکز خرید


14842304145


کنوانسیون ، خرده فروشی و سایر موارد


17134047


درآمد خالص


1،173622،3691،479


هزینه های اجرایی:

عملیات استراحتگاه


9324921،8891،563


شرکت های بزرگ، دارای شخصیت حقوقی


5653105112


قبل از باز کردن


4499


توسعه


3794615


استهلاک و استهلاک


258244513497


استهلاک منافع اجاره در زمین


14132827


ضرر در تصفیه یا کاهش ارزش دارایی ها


114147
1،3128192،6042230


ضرر عملیاتی


(139)(757)(235)(751)


درآمد (هزینه) دیگر:

درآمد بهره


14217


هزینه بهره ، خالص از مبالغ سرمایه گذاری شده


(158)(114)(312)(242)


درآمد (هزینه) دیگر


10(5)(7)34


از دست دادن ادامه کار قبل از مالیات بر درآمد


(286)(872)(552)(942)


سود مالیات بر درآمد (هزینه)


631(8)9


ضرر خالص ناشی از ادامه کار


(280)(841)(560)(933)


درآمد (ضرر) ناشی از عملیات متوقف شده ، خالص از مالیات بر درآمد


38(144)(24)(103)


ضرر خالص


(242)(985)(584)(1036)


ضرر خالص مربوط به منافع کنترل نشده است


50165114215


ضرر خالص قابل انتساب به شرکت لاس وگاس سندز


$

(192)$

(820)$

(470)$

(821)سود (ضرر) برای هر سهم – پایه:

ضرر خالص ناشی از ادامه کار


$

(0.30)$

(0.88)$

(0.59)$

(0.94)


درآمد خسارت (ضرر) ناشی از عملیات متوقف شده ، خالص مالیات بر درآمد


0.05(0.19)
(0.03)
(0.13)


خالص ضرر به ازای هر سهم مشترک


$

(0.25)$

(1.07)$

(0.62)$

(1.07)سود (ضرر) برای هر سهم – کاهش یافته:

ضرر خالص ناشی از ادامه کار


$

(0.30)$

(0.88)$

(0.59)$

(0.94)


درآمد خسارت (ضرر) ناشی از عملیات متوقف شده ، خالص مالیات بر درآمد


0.05(0.19)
(0.03)
(0.13)


ضرر خالص هر سهم مشترک


$

(0.25)$

(1.07)$

(0.62)$

(1.07)سهام متوسط ​​توزین شده:

پایه ای


764764764764


رقیق شده


764764764764سود سهام اعلام شده برای هر سهم مشترک


$$$$

0.79


نمایشگاه 2

شرکت و شرکتهای تابعه Las Vegas Sands

درآمد خالص و ملک تعدیل شده EBITDA

(در میلیون ها نفر)

(بدون حسابرسی)
سه ماه به پایان رسید


شش ماه به پایان رسید30 ژوئن ،


30 ژوئن ،2021


2020


2021


2020

درآمد خالص

ماکائو ونیزی

$

391$

28$

731$

343


ماكائو اهل لندن

18910326180


ماکائو پاریسی

101(23)188118


Plaza Macao و Four Season Macao

12519295126


سندز ماکائو

4277776


عملیات کشتی و سایر موارد

761518


عملیات ماکو

855471،632861Marina Bay Sands

32723753635


حق امتیاز بین شرکت(1)

25

5035


حذف های بین بخشی (2)

(34)(8)(66)(52)
$

1،173$

62$

2،369$

1،479ملک تعدیل شده EBITDA

ماکائو ونیزی

$

108$

(97)$

190$

(48)


ماكائو اهل لندن

(5)(79)(28)(79)


ماکائو پاریسی(81)(8)(84)


Plaza Macao و Four Season Macao

44(18)11410


سندز ماکائو

(13)(31)(31)(32)


عملیات کشتی و سایر موارد

(2)(6)(5)(12)


عملیات ماکو

132(312)232(245)Marina Bay Sands

112(113)256169$

244$

(425)$

488$

(76)ملک تعدیل شده EBITDA به عنوان درصدی از درآمد خالص
ماکائو ونیزی

27.6

٪
26.0

٪ماكائو اهل لندن
ماکائو پاریسی
Plaza Macao و Four Season Macao

35.2

٪
38.6

٪


7.9

٪

سندز ماکائو
عملیات کشتی و سایر موارد
عملیات ماکو

15.4

٪
14.2

٪
Marina Bay Sands

34.3

٪
34.0

٪


26.6

٪


جمع

20.8

٪
20.6

٪____________________توجه داشته باشید:

اطلاعات مربوط به سه ماه منتهی به 30 ژوئن ، 2021 و 2020 ، نتایج خواص عملیاتی لاس وگاس را شامل نمی شود ، زیرا آنها به عنوان یک عملیات متوقف برای فروش طبقه بندی می شوند.

(1)

حق امتیاز حاصل از عملیات خارجی ، که قبلا در ویژگی های عملیاتی لاس وگاس گنجانده شده بود و پس از بسته شدن فروش ادامه خواهد داشت.

(2)

حذف بین بخشی شامل حق امتیاز و سایر خدمات بین شرکت است.

نمایشگاه 3

شرکت و شرکتهای تابعه Las Vegas Sands

سازش غیر GAAP

(در میلیون ها نفر)

(بدون حسابرسی)


در زیر سازگاری ضرر خالص از ادامه عملیات به شرکت تلفیقی ارائه شده است
ملک تعدیل شده EBITDA و ملک تعدیل شده نرمال نگه دارنده EBITDA:
سه ماه به پایان رسید


شش ماه به پایان رسید30 ژوئن ،


30 ژوئن ،2021


2020


2021


2020

ضرر خالص ناشی از ادامه کار

$

(280)$

(841)$

(560)$

(933)


اضافه کردن (کسر):
هزینه مالیات بر درآمد (سود)

(6)(31)8(9)


هزینه دیگر (درآمد)

(10)57(34)


هزینه بهره ، خالص از مبالغ سرمایه گذاری شده

158114312242


درآمد بهره

(1)(4)(2)(17)


ضرر در تصفیه یا کاهش ارزش دارایی ها

114147


استهلاک منافع اجاره در زمین

14132827


استهلاک و استهلاک

258244513497


هزینه توسعه

3794615


هزینه قبل از افتتاحیه

4499


خسارت مبتنی بر سهام (1)

3588


هزینه شرکت

5653105112


ملک تعدیل شده تلفیقی EBITDA

$

244$

(425)$

488$

(76)درآمد کازینو را نرمال نگه دارید (2)

(62)49


هزینه کازینو را نرمال نگه دارید (2)

28(21)


ملک تعدیل شده متعارف و متعارف EBITDA

$

210$

(397)


____________________توجه داشته باشید:

اطلاعات مربوط به سه ماه منتهی به 30 ژوئن ، 2021 و 2020 ، نتایج خواص عملیاتی لاس وگاس را شامل نمی شود ، زیرا آنها به عنوان یک عملیات متوقف شده برای فروش طبقه بندی می شوند.

(1)

در طول سه ماه منتهی به 30 ژوئن ، 2021 و 2020 ، این شرکت هزینه جبران خسارت مبتنی بر سهام را از ادامه فعالیت به ترتیب 7 و 6 میلیون دلار ثبت کرد که به ترتیب 4 میلیون و 1 میلیون دلار از آن به عنوان هزینه شرکت برای شرکت در نظر گرفته شده است. صورتهای تلفیقی فشرده در طول شش ماه منتهی به 30 ژوئن ، 2021 و 2020 ، این شرکت هزینه جبران خسارت مبتنی بر سهام را از ادامه فعالیت به ترتیب 14 و 13 میلیون دلار ثبت کرد که از این تعداد به ترتیب 6 میلیون و 5 میلیون دلار در هزینه شرکت برای شرکت در نظر گرفته شده است. صورتهای تلفیقی فشرده

(2)

به تصویر 4 مراجعه کنید.

نمایشگاه 4

شرکت و شرکتهای تابعه Las Vegas Sands

سازش غیر GAAP

(در میلیون ها نفر)

(بدون حسابرسی)


موارد زیر آشتی ملک تعدیل شده EBITDA با ملک تعدیل شده نرمال EBITDA است:
سه ماه به 30 ژوئن 2021 پایان یافت


نگه دارید – نرمالتنظیم شده


نگه دارید – نرمال


نگه دارید – نرمال


تنظیم شدهویژگی


کازینو


کازینو


ویژگیEBITDA


درآمد (1)


هزینه (2)


EBITDA

عملیات ماکو


$

132$

(43)$

24$

113


Marina Bay Sands


112(19)497
$

244$

(62)$

28$

210


سه ماه به پایان رسید در 30 ژوئن 2020


نگه دارید – نرمالتنظیم شده


نگه دارید – نرمال


نگه دارید – نرمال


تنظیم شدهویژگی


کازینو


کازینو


ویژگیEBITDA


درآمد (1)


هزینه (2)


EBITDA

عملیات ماکو


$

(312)$

47$

(20)$

(285)


Marina Bay Sands


(113)2(1)(112)
$

(425)$

49$

(21)$

(397)


____________________توجه داشته باشید:

اطلاعات مربوط به سه ماه منتهی به 30 ژوئن ، 2021 و 2020 ، نتایج خواص عملیاتی لاس وگاس را شامل نمی شود ، زیرا آنها به عنوان یک عملیات متوقف شده برای فروش طبقه بندی می شوند.

(1)

برای Macao Operations و Marina Bay Sands ، این نشان دهنده تخمین درآمد اضافی کازینو مربوط به حجم بازی Rolling Chip است که اگر درصد برنده دوره فعلی شرکت برابر با 3.30٪ بود ، کسب یا از دست می رفت. این محاسبه فقط درصورتی اعمال می شود که درصد برنده دوره فعلی خارج از محدوده مورد انتظار 3.15٪ تا 3.45٪ باشد.

این مبالغ با تخمین کمیسیون پرداختی و تخفیف و سایر مشوق هایی که مستقیم یا غیرمستقیم به مشتریان تعلق می گیرد جبران شده است.

(2)

هزینه های افزایشی برآورد شده (مالیات بازی و هزینه بدهی بد) را نشان می دهد که ممکن است با درآمد افزایشی کازینو در (1) فوق محاسبه شود یا از آن اجتناب شود.

نمایشگاه 5

شرکت و شرکتهای تابعه Las Vegas Sands

سازش غیر GAAP

(در میلیون ها ، به جز داده های هر سهم)

(بدون حسابرسی)


در زیر سازگاری ضرر خالص ناشی از LVS با خالص خالص تعدیل شده و خالص خالص تعدیل شده نرمال شده است:
سه ماه به پایان رسید


شش ماه به پایان رسید30 ژوئن ،


30 ژوئن ،2021


2020


2021


2020

ضرر خالص قابل انتساب به LVS


$

(192)$

(820)$

(470)$

(821)هزینه قبل از افتتاحیه


4499


هزینه توسعه


3794615


ضرر در تصفیه یا کاهش ارزش دارایی ها


114147


هزینه دیگر (درآمد)


(10)57(34)


(درآمد) ضرر ناشی از عملیات متوقف ، خالص از مالیات بر درآمد


(38)14424103


تأثیر مالیات بر درآمد بر تعدیل درآمد خالص (1)


(9)(3)(11)(4)


تأثیر بهره کنترل نشده بر تعدیل درآمد خالص


1

(7)3


ضرر خالص تعدیل شده از ادامه فعالیت های منسوب به LVS


$

(196)$

(657)$

(388)$

(722)درآمد کازینو را نرمال نگه دارید (2)


(62)49


هزینه کازینو را نرمال نگه دارید (2)


28(21)


تأثیر مالیات بر درآمد بر تعدیل های نگهداری (1)


3
تأثیر کنترل نشده بر میزان تنظیمات نگهداری


6(8)


ضرر خالص تعدیل شده نرمال را از ادامه کارهای منتسب به LVS نگه دارید


$

(221)$

(637)در زیر تطبیق ضرر کاهش یافته به ازای هر سهم با ضرر تعدیل شده برای هر سهم کاهش یافته و ضرر تعدیل شده به حالت نرمال برای هر سهم رقیق شده وجود دارد:
سه ماه به پایان رسید


شش ماه به پایان رسید30 ژوئن ،


30 ژوئن ،2021


2020


2021


2020

به ازای هر سهم سهام عادی:

ضرر خالص قابل انتساب به LVS


$

(0.25)$

(1.07)$

(0.62)$

(1.07)هزینه قبل از افتتاحیه


0.010.01


Development expense


0.050.010.060.02


Loss on disposal or impairment of assets


0.01

0.020.01


Other (income) expense


(0.01)0.010.01(0.04)


(Income) loss from discontinued operations, net of income taxes


(0.05)0.190.030.13


Income tax impact on net income adjustments


(0.01)

(0.01)(0.01)


Noncontrolling interest impact on net income adjustments


(0.01)
Adjusted loss per diluted share from continuing operations


$

(0.26)$

(0.86)$

(0.51)$

(0.95)Hold-normalized casino revenue


(0.08)0.06


Hold-normalized casino expense


0.04(0.02)


Income tax impact on hold adjustments

Noncontrolling interest impact on hold adjustments


0.01(0.01)


Hold-normalized adjusted loss per diluted share from continuing operations


$

(0.29)$

(0.83)Weighted average diluted shares outstanding


764764764764


____________________(1)

The income tax impact for each adjustment is derived by applying the effective tax rate, including current and deferred income tax expense, based upon the jurisdiction and the nature of the adjustment.

(2)

See Exhibit 4.

Exhibit 6

Las Vegas Sands Corp. and Subsidiaries

Supplemental Data

(Unaudited)

Three Months Ended


Six Months EndedJune 30


June 302021


2020


2021


2020

Casino Statistics:

The Venetian Macao:

Table games win per unit per day (1)


$

6,104$

95$

5,736$

3,077


Slot machine win per unit per day (2)


$

192$

18$

193$

116


Average number of table games


630643629570


Average number of slot machines


1,1708641,1081,079The Londoner Macao:

Table games win per unit per day (1)


$

3,919$

12$

3,224$

2,505


Slot machine win per unit per day (2)


$

134$

9$

120$

150


Average number of table games


475347475328


Average number of slot machines


889408854683The Parisian Macao:

Table games win per unit per day (1)


$

3,116$

(850)$

2,923$

2,592


Slot machine win per unit per day (2)


$

87$

17$

91$

117


Average number of table games


270299269268


Average number of slot machines


914593898810The Plaza Macao and Four Seasons Macao:

Table games win per unit per day (1)


$

7,597$

941$

9,520$

4,939


Slot machine win per unit per day (2)


$

61$

1$

74$

116


Average number of table games


142173142149


Average number of slot machines


115558090Sands Macao:

Table games win per unit per day (1)


$

3,079$

271$

2,976$

2,726


Slot machine win per unit per day (2)


$

106$

62$

109$

114


Average number of table games


156185154168


Average number of slot machines


549452540576Marina Bay Sands:

Table games win per unit per day (1)


$

2,770$

2,636$

3,417$

7,833


Slot machine win per unit per day (2)


$

773$

714$

851$

575


Average number of table games


559604570606


Average number of slot machines


1,9479841,9002,295Las Vegas Operating Properties(3):

Table games win per unit per day (1)


$

3,365$

2,087$

2,683$

4,715


Slot machine win per unit per day (2)


$

622$

327$

503$

326


Average number of table games


193206186203


Average number of slot machines


1,5171,2601,5041,772


____________________Note:

These casino statistics exclude table games and slot machines shutdown due to social distancing measures or closure of the gaming facilities as a result of the COVID-19 pandemic.  The gaming operations at our Macao properties were closed on February 5, 2020 and reopened on February 20, 2020 due to a government mandate, except for operations at The Londoner Macao, which resumed on February 27, 2020.  The Las Vegas Operating Properties were closed on March 18, 2020 and reopened on June 4, 2020, due to the statewide closure of non-essential services by the State of Nevada.  Marina Bay Sands gaming operations were closed effective April 7, 2020 through June 30, 2020, due to Singapore mandated government closures of all non-essential services. During the quarter ended June 30, 2021, gaming operations at Marina Bay Sands were closed on May 17, 2021 and reopened on May 19, 2021, due to pandemic-related measures in consultation with the Singapore government authorities.

(1)

Table games win per unit per day is shown before discounts, commissions, deferring revenue associated with the company’s loyalty programs and allocating casino revenues related to goods and services provided to patrons on a complimentary basis.

(2)

Slot machine win per unit per day is shown before deferring revenue associated with the company’s loyalty programs and allocating casino revenues related to goods and services provided to patrons on a complimentary basis.

(3)

The Las Vegas Operating Properties are classified as a discontinued operation held for sale.

Exhibit 7

Las Vegas Sands Corp. and Subsidiaries

Supplemental Data

(Unaudited)Three Months EndedThe Venetian Macao

June 30,(Dollars in millions)

2021


2020


Change

Revenues:


Casino

$

307$

5$

302


Rooms

24123


Food and Beverage

716


Mall

491831


Convention, Retail and Other

431


Net Revenues

$

391$

28$

363
Adjusted Property EBITDA

$

108$

(97)$

205


EBITDA Margin %

27.6

%Gaming Statistics


(Dollars in millions)
Rolling Chip Volume

$

1,510$

108$

1,402


Rolling Chip Win %(1)

4.91

%


1.48

%


3.43

ptsNon-Rolling Chip Drop

$

999$

16$

983


Non-Rolling Chip Win %

27.6

%


24.8

%


2.8

ptsSlot Handle

$

551$

58$

493


Slot Hold %

3.7

%


2.5

%


1.2

ptsHotel Statistics
Occupancy %

58.6

%


2.1

%


56.5

pts

Average Daily Rate (ADR)

$

159$

220$

(61)


Revenue per Available Room (RevPAR)

$

93$

5$

88


____________________Note:

Due to social distancing measures and travel restrictions as a result of the COVID-19 pandemic, the property operated at a reduced capacity, with some operations temporarily closed during the quarters ended June 30, 2021 and 2020.  During the quarter ended June 30, 2020, rooms utilized to house team members due to travel restrictions were excluded from the calculation of hotel statistics above.

(1)

This compares to our expected Rolling Chip win percentage of 3.15% to 3.45% (calculated before discounts, commissions, deferring revenue associated with the company’s loyalty programs and allocating casino revenues related to goods and services provided to patrons on a complimentary basis).

Las Vegas Sands Corp. and Subsidiaries

Supplemental Data

(Unaudited)Three Months EndedThe Londoner Macao

June 30,(Dollars in millions)

2021


2020


Change

Revenues:


Casino

$

133$

1$

132


Rooms

28

28


Food and Beverage

918


Mall

1679


Convention, Retail and Other

312


Net Revenues

$

189$

10$

179
Adjusted Property EBITDA

$

(5)$

(79)$

74


EBITDA Margin %
Gaming Statistics


(Dollars in millions)
Rolling Chip Volume

$

1,126$$

1,126


Rolling Chip Win %(1)

4.76

%


%


4.76

ptsNon-Rolling Chip Drop

$

551$

6$

545


Non-Rolling Chip Win %

21.0

%


6.9

%


14.1

ptsSlot Handle

$

286$

11$

275


Slot Hold %

3.8

%


3.3

%


0.5

ptsHotel Statistics
Occupancy %

44.2

%


1.1

%


43.1

pts

Average Daily Rate (ADR)

$

152$

144$

8


Revenue per Available Room (RevPAR)

$

67$

2$

65


____________________Note:

Due to social distancing measures and travel restrictions as a result of the COVID-19 pandemic, the property operated at a reduced capacity, with some operations temporarily closed during the quarters ended June 30, 2021 and 2020. Rooms utilized for government quarantine purposes during the quarters ended June 30, 2021 and 2020, and to provide lodging for team members due to travel restrictions, as well as the hotel tower consisting of rooms under the Conrad brand that remained closed for a portion of time during the quarter ended June 30, 2020, were excluded from the calculation of hotel statistics above.

(1)

This compares to our expected Rolling Chip win percentage of 3.15% to 3.45% (calculated before discounts, commissions, deferring revenue associated with the company’s loyalty programs and allocating casino revenues related to goods and services provided to patrons on a complimentary basis).

Las Vegas Sands Corp. and Subsidiaries

Supplemental Data

(Unaudited)Three Months EndedThe Parisian Macao

June 30,(Dollars in millions)

2021


2020


Change

Revenues:


Casino

$

69$

(30)$

99


Rooms

17116


Food and Beverage

413


Mall

1046


Convention, Retail and Other

11
Net Revenues

$

101$

(23)$

124
Adjusted Property EBITDA

$$

(81)$

81


EBITDA Margin %
Gaming Statistics


(Dollars in millions)
Rolling Chip Volume

$

32$

382$

(350)


Rolling Chip Win %(1)

8.24

%


(6.40)

%


14.64

ptsNon-Rolling Chip Drop

$

358$

6$

352


Non-Rolling Chip Win %

20.6

%


20.4

%


0.2

ptsSlot Handle

$

244$

19$

225


Slot Hold %

3.0

%


4.7

%


(1.7)

ptsHotel Statistics
Occupancy %

58.4

%


3.5

%


54.9

pts

Average Daily Rate (ADR)

$

119$

148$

(29)


Revenue per Available Room (RevPAR)

$

70$

5$

65


____________________Note:

Due to social distancing measures and travel restrictions as a result of the COVID-19 pandemic, the property operated at a reduced capacity, with some operations temporarily closed during the quarters ended June 30, 2021 and 2020.  During the quarter ended June 30, 2020, rooms utilized to house team members due to travel restrictions were excluded from the calculation of hotel statistics above.

(1)

This compares to our expected Rolling Chip win percentage of 3.15% to 3.45% (calculated before discounts, commissions, deferring revenue associated with the company’s loyalty programs and allocating casino revenues related to goods and services provided to patrons on a complimentary basis).

Las Vegas Sands Corp. and Subsidiaries

Supplemental Data

(Unaudited)Three Months EndedThe Plaza Macao and Four Seasons Macao

June 30,(Dollars in millions)

2021


2020


Change

Revenues:


Casino

$

74$

8$

66


Rooms

12111


Food and Beverage

514


Mall

34925


Net Revenues

$

125$

19$

106
Adjusted Property EBITDA

$

44$

(18)$

62


EBITDA Margin %

35.2

%Gaming Statistics


(Dollars in millions)
Rolling Chip Volume

$

529$

563$

(34)


Rolling Chip Win %(1)

4.42

%


2.42

%


2.00

ptsNon-Rolling Chip Drop

$

350$

19$

331


Non-Rolling Chip Win %

21.4

%


6.5

%


14.9

ptsSlot Handle

$

18$$

18


Slot Hold %

3.5

%


%


3.5

ptsHotel Statistics
Occupancy %

48.4

%


6.2

%


42.2

pts

Average Daily Rate (ADR)

$

445$

358$

87


Revenue per Available Room (RevPAR)

$

215$

22$

193


____________________Note:

Due to social distancing measures and travel restrictions as a result of the COVID-19 pandemic, the property operated at a reduced capacity, with some operations temporarily closed during the quarters ended June 30, 2021 and 2020.  During the quarter ended June 30, 2020, rooms utilized to house team members due to travel restrictions were excluded from the calculation of hotel statistics above.

(1)

This compares to our expected Rolling Chip win percentage of 3.15% to 3.45% (calculated before discounts, commissions, deferring revenue associated with the company’s loyalty programs and allocating casino revenues related to goods and services provided to patrons on a complimentary basis).

Las Vegas Sands Corp. and Subsidiaries

Supplemental Data

(Unaudited)Three Months EndedSands Macao

June 30,(Dollars in millions)

2021


2020


Change

Revenues:


Casino

$

37$

5$

32


Rooms

211


Food and Beverage

1

1


Mall

11
Convention, Retail and Other

1

1


Net Revenues

$

42$

7$

35
Adjusted Property EBITDA

$

(13)$

(31)$

18


EBITDA Margin %
Gaming Statistics


(Dollars in millions)
Rolling Chip Volume

$

332$

219$

113


Rolling Chip Win %(1)

6.51

%


0.78

%


5.73

ptsNon-Rolling Chip Drop

$

131$

28$

103


Non-Rolling Chip Win %

16.9

%


10.2

%


6.7

ptsSlot Handle

$

161$

77$

84


Slot Hold %

3.3

%


3.3

%


ptsHotel Statistics
Occupancy %

71.1

%


10.6

%


60.5

pts

Average Daily Rate (ADR)

$

141$

153$

(12)


Revenue per Available Room (RevPAR)

$

100$

16$

84


____________________Note:

Due to social distancing measures and travel restrictions as a result of the COVID-19 pandemic, the property operated at a reduced capacity, with some operations temporarily closed during the quarters ended June 30, 2021 and 2020.  During the quarter ended June 30, 2020, rooms utilized to house team members due to travel restrictions were excluded from the calculation of hotel statistics above.

(1)

This compares to our expected Rolling Chip win percentage of 3.15% to 3.45% (calculated before discounts, commissions, deferring revenue associated with the company’s loyalty programs and allocating casino revenues related to goods and services provided to patrons on a complimentary basis).

Las Vegas Sands Corp. and Subsidiaries

Supplemental Data

(Unaudited)Three Months EndedMarina Bay Sands

June 30,(Dollars in millions)

2021


2020


Change

Revenues:


Casino

$

223$

7$

216


Rooms

32131


Food and Beverage

24222


Mall

39336


Convention, Retail and Other

910(1)


Net Revenues

$

327$

23$

304
Adjusted Property EBITDA

$

112$

(113)$

225


EBITDA Margin %

34.3

%Gaming Statistics


(Dollars in millions)
Rolling Chip Volume

$

612$

122$

490


Rolling Chip Win %(1)

6.44

%


1.91

%


4.53

ptsNon-Rolling Chip Drop

$

553$

25$

528


Non-Rolling Chip Win %

18.1

%


22.2

%


(4.1)

ptsSlot Handle

$

3,165$

94$

3,071


Slot Hold %

4.3

%


3.7

%


0.6

ptsHotel Statistics
Occupancy %

67.9

%


40.2

%


27.7

pts

Average Daily Rate (ADR)

$

221$

328$

(107)


Revenue per Available Room (RevPAR)

$

150$

132$

18


____________________Note:

Due to government-mandated closure of non-essential services as a result of the COVID-19 pandemic, the property was closed from April 7, 2020 through June 18, 2020 for certain retail and restaurant operations and through June 30, 2020 for gaming operations.  During the quarter ended June 30, 2021, gaming operations at Marina Bay Sands were closed on May 17, 2021 and reopened on May 19, 2021, due to pandemic-related measures in consultation with the Singapore government authorities.  Due to social distancing measures and travel restrictions, the property operated at a reduced capacity during the quarters ended June 30, 2021 and 2020, with some operations temporarily closed.  Rooms utilized for government quarantine purposes were excluded from the calculation of hotel statistics above.

(1)

This compares to our expected Rolling Chip win percentage of 3.15% to 3.45% (calculated before discounts, commissions, deferring revenue associated with the company’s loyalty programs and allocating casino revenues related to goods and services provided to patrons on a complimentary basis).

Las Vegas Sands Corp. and Subsidiaries

Supplemental Data – Discontinued Operation Held for Sale

(Unaudited)Three Months EndedLas Vegas Operating Properties(1)

June 30,(Dollars in millions)

2021


2020


Change

Revenues:


Casino

$

110$

14$

96


Rooms

107998


Food and Beverage

52646


Convention, Retail and Other(2)

21714


Net Revenues

$

290$

36$

254
Adjusted Property EBITDA

$

51$

(122)$

173


EBITDA Margin %

17.6

%Gaming Statistics


(Dollars in millions)
Table Games Drop

$

362$

99$

263


Table Games Win %(3)

16.3

%


11.8

%


4.5

ptsSlot Handle

$

1,000$

192$

808


Slot Hold %

8.6

%


5.8

%


2.8

ptsHotel Statistics
Occupancy %

85.5

%


33.5

%


52.0

pts

Average Daily Rate (ADR)

$

199$

162$

37


Revenue per Available Room (RevPAR)

$

170$

54$

116


____________________Note:

Due to the statewide closure of non-essential services by the State of Nevada as a result of the COVID-19 pandemic, the property was closed on March 18, 2020 and reopened on June 4, 2020.  During the quarters ended June 30, 2021 and 2020, due to social distancing measures and travel restrictions as a result of the COVID-19 pandemic, the property operated at a reduced capacity, with some operations temporarily closed; however, these capacity restrictions were lifted on June 1, 2021.  Rooms within the property’s Venezia tower that remained closed for a portion of the quarters ended June 30, 2021 and 2020, were excluded from the calculation of hotel statistics above.

(1)

In March 2021, LVS entered into definitive agreements to sell its Las Vegas real property and operations and as a result have been classified as a discontinued operation held for sale.

(2)

Prior year amounts have been adjusted to conform to the current period presentation, which excludes intercompany royalties as these will continue post-closing of the sale. See Exhibit 2.

(3)

This compares to our expected Baccarat win percentage of 18.0% to 26.0% and our expected non-Baccarat win percentage of 16.0% to 24.0% (calculated before discounts).

Las Vegas Sands Corp. and Subsidiaries

Supplemental Data – Asian Retail Mall Operations

(Unaudited)
For the Three Months Ended June 30, 2021


TTM

June 30, 2021

(Dollars in millions except per
square foot data)


Gross
Revenue(1)


Operating
Profit


Operating
Profit
Margin


Gross Leasable
Area (sq. ft.)


Occupancy

% at

End of
Period


Tenant Sales
Per Sq. Ft.(2)

Shoppes at Venetian


$

49$

4489.8

%


814,73179.2

%


$

1,227Shoppes at Four Seasons

Luxury Retail


212095.2

%


125,466100.0

%


7,627


Other Stores


131292.3

%


118,63887.5

%


2,353


Total


343294.1

%


244,10493.9

%


5,389Shoppes at Londoner(3)


151280.0

%


520,94160.9

%


1,058Shoppes at Parisian


10880.0

%


296,14578.1

%


593Total Cotai Strip in Macao


1089688.9

%


1,875,92175.9

%


1,793The Shoppes at Marina Bay Sands


393487.2

%


620,42798.2

%


1,366Total


$

147$

13088.4

%


2,496,34881.4

%


$

1,671


____________________Note:

This table excludes the results of our mall operations at Sands Macao. As a result of the COVID-19 pandemic, tenants were provided rent concessions of $10 million at our Macao properties and $7 million at Marina Bay Sands.

(1)

Gross revenue figures are net of intersegment revenue eliminations.

(2)

Tenant sales per square foot reflect sales from tenants only after the tenant has been open for a period of 12 months.

(3)

The Shoppes at Londoner will feature up to an estimated 600,000 square feet of gross leasable area upon completion of all phases of the renovation, rebranding and expansion to The Londoner Macao.

SOURCE Las Vegas Sands Corp.

لینک های مربوطه

http://www.sands.com