یک لیوان بلند کنید! سفرهای دریایی مشهور با 12 جایزه رستوران Wine Spectator

میامی، 21 جولای 2021 / PRNewswire / – جوایز برنامه شراب سفری مشهور همچنان ادامه دارد زیرا خط کروز 12 جایزه اضافی رستوران Wine Spectator را به لیست قدردانی های تقریباً یک دهه خود اضافه می کند. Wine Spectator سالانه لیست شراب رستوران ها را که دارای مجموعه ای به خوبی انتخاب شده از تولیدکنندگان با کیفیت و همراهی موضوعی با منو در هر دو قیمت و سبک است ، تشخیص می دهد.

برای نه سال متوالی ، Celebrity Cruises معیار برنامه های شراب آنبورد را تعیین کرده است و بیش از هر خط مسافرتی جوایز بیشتری از مقام برجسته جهان در زمینه شراب در اختیار دارد. سلبریتی علاوه بر دریافت 10 “جایزه برتری” برای دومین سال متوالی ، دو جایزه “بهترین جوایز تعالی” را به دلیل لیست های منحصر به فرد شراب در جدیدترین کشتی های این برند دریافت کرد – اوج افراد مشهور و Edge مشهور – و این تنها خط مسافرتی در میان گروه کوچکی از نخبگان موسسات در جهان است که طی نه سال گذشته متوالی جایزه دریافت کرده اند.

همه رستوران های اصلی اتاق غذاخوری کشتی ها در سری هزاره و سلستیس سلبریتی “جایزه برتری” امسال را دریافت کردند.

وی گفت: “ما برای تهیه مجموعه ای از شرابها نهایت دقت را به عمل آورده ایم كه نه تنها تجربه آشپزی مهمانان ما را تكمیل می كند ، بلكه با مقاصدی كه از آنها بازدید می كنیم هم افزایی دارد.” کورنلیوس گالاگر، معاون رئیس جمهور غذا و نوشیدنی برای مشهور سفرهای دریایی. “به رسمیت شناختن از چنین گروه معتبری گواه جزئیاتی است که ما برای اطمینان از ایجاد یک تجربه شراب خاص برای مهمانان خود ریخته ایم.”

لیست جوایز رستوران 2021 Celebrity Cruises Wine Spectator شامل موارد زیر است:

 • اوج افراد مشهور – قبرس (“بهترین جایزه تعالی” از سال 2020) و Fine Cut (“جایزه برتری” از سال 2020)
 • صورت فلکی مشهور – سان مارکو (“جایزه برتری” از سال 2013)
 • کسوف مشهور – سونات مهتاب (“جایزه برتری” از سال 2013)
 • Celebrity Edge – Normandie (“بهترین جایزه تعالی” از سال 2019)
 • اعتدال افراد مشهور – شبح (“جایزه برتری” از سال 2013)
 • Celebrity Infinity – Trellis (“جایزه برتری” از سال 2013)
 • مشاهیر هزاره – متروپولیتن (“جایزه برتری” از سال 2013)
 • بازتاب افراد مشهور – Opus (“جایزه برتری” از سال 2013)
 • سیلوئت افراد مشهور – Grand Cuvee (“جایزه برتری” از سال 2013)
 • انقلاب مشهور – Grand Epernay (“جایزه برتری” از سال 2013)
 • اجلاس مشاهیر – Cosmopolitan (“جایزه برتری”)

با بیش از 500 انتخاب از محبوب ترین مناطق شراب در جهان و برخی از برچسب های تحسین شده ، Celebrity Cruises یکی از بزرگترین مجموعه های شراب در دریا را ارائه می دهد. یک تیم تحصیل کرده و آگاه از Sommeliers روی هر کشتی به شما در انتخاب گزینه ها کمک می کند و تجربه های مختلفی را فراهم می کند که میهمانان را در آموزش و لذت بردن از شراب غرق می کند از جمله:

 • تورهای جهانی شراب – فرصتهایی برای نمونه گیری از شرابهای مختلف از سراسر جهان و کسب اطلاعات در مورد مشخصات فنی منطقه ای و انواع
 • کارگاه های جفت سازی مواد غذایی و شراب – نمونه هایی از جفت سازی های متضاد برای آموزش اصول شیمی مواد غذایی و شراب و نحوه تعامل غذا و شراب
 • Destination Wine Tours – غوطه وری در مناطق زیبا تولید کننده شراب در سراسر جهان ، از جمله تورهای شراب سازی و مزه ها

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد همه پیشنهادات سفرهای مشهور ، با شماره 1-800-437-3111 تماس بگیرید ، به سایت www.celebritycruises.com مراجعه کنید ، یا با یک مشاور سفر صحبت کنید.

درباره Wine Spectator:
Wine Spectator بهترین مقام شراب در جهان است. مجله Wine Spectator ، نشریه چاپی که به حدود 3 میلیون خواننده در سراسر جهان می رسد ، مارک تجاری همچنین جامع ترین سایت شراب وب (WineSpectator.com) ، سیستم عامل های تلفن همراه و یک سری رویدادهای امضا را در بر می گیرد. Wine Spectator دنیای شراب را از تاکستان تا سفره بررسی می کند و نقش شراب را در فرهنگ معاصر بررسی می کند و بیش از 15000 شراب را هر سال بررسی تخصصی می کند. شرکت مادر M. Shanken Communications ، Inc ، همچنین سیگار Aficionado ، Whisky Advocate ، MarketWatch ، Shanken News Daily و Shanken’s Impact Newsletter را منتشر می کند.

درباره سفرهای مشهور:
نمادین “X” کروزهای مشهور نشان از ناوگان 14 کشتی برنده جایزه است که در تعریف سفرهای دریایی لوکس با طراحی مدرن و اقامتی جالب توجه تعریف شده است. غذاخوری ، آبگرم و سرگرمی برای سلیقه های مدرن ؛ و از نظر فرهنگی غنی و متنوع تجربیات ، همه با خدمات گرم و شخصی تکمیل می شود. مشهور پیشگام بسیاری از صنایع در دریا است ، از جمله: اولین استفاده از صفحات خورشیدی در کشتی تفریحی ؛ اولین استفاده از بطری های پلاستیکی آب اولین کاپیتان زن آمریکایی یک کشتی تفریحی ؛ اولین تیم کاملاً زن و تیم افسر که در حال قایقرانی هستند. اولین زن آفریقای غربی که روی پل یک کشتی تفریحی کار می کند. و یکی از اولین عروسی های همجنسگرای قانونی است که در دریا انجام شده است. مشهور با رانندگی از سرگردانی و علاقه به گشودن جهان ، به هر هفت قاره سفر می کند و از نزدیک به 300 مقصد در بیش از 70 کشور بازدید می کند. سلبریتی یکی از پنج مارک سفر دریایی است که توسط شرکت جهانی سفر دریایی Royal Caribbean Group اداره می شود. (NYSE: RCL)

SOURCE سفرهای دریایی مشهور

لینک های مربوطه

http://www.celebritycruises.com