Amadeus IBM Digital Health Pass را در فناوری تأیید سلامت دیجیتال خود ادغام می کند

ادغام برای کمک به ساده سازی اعتبار سلامت COVID-19 مسافران هوایی طراحی شده است
مستندسازی ، کاهش اصطکاک در هنگام ورود به سیستم و پشتیبانی شرکت های هواپیمایی در زمان کار صنعت
افزایش حجم سفرهای بین المللی

ARMONK ، نیویورک و مادرید، 22 ژوئیه 2021 / PRNewswire / – IBM (NYSE: IBM) و Amadeus (MCE: AMS) امروز اعلام كردند كه آنها با هم همكاري مي كنند تا يكي از مهم ترين چالش هاي امروز شركت هاي مسافرتي را برآورده كنند: بررسي و اعتبارسنجي مستندات بهداشتي COVID-19 مسافران در نقاط بازرسي در صورت لزوم.

به عنوان بخشی از این تلاش ، IBM Digital Health Pass اکنون در Travel Travel ، راه حل تأیید سلامت دیجیتال Amadeus ، در Traveller ID ادغام شده است. این خطوط هوایی را قادر می سازد تا از استفاده از اعتبارنامه سلامت دیجیتال COVID-19 در سیستم رزرو و رزرو موجود خود استفاده کنند ، به مسافران خطوط هوایی این امکان را می دهد تا اسناد را برای نشان دادن اعتبار بهداشتی خود اسکن یا بارگذاری کنند.

همانطور که مسافران از طریق مراحل ورود به سیستم آنلاین حرکت می کنند ، شناسه مسافرتی برای سفر ایمن الزامات آن سفر خاص را با توجه به مقررات کشور مقصد بررسی می کند. سپس این گزینه از مسافران ایجاد می شود تا با اسکن اسناد کاغذی یا بارگذاری نسخه دیجیتالی از تلفن همراه یا دسک تاپ خود ، یک اعتبار معتبر دیجیتال COVID-19 تولید کنند.

سپس این اعتبارات سلامت دیجیتال COVID-19 با استفاده از IBM Digital Health Pass تأیید می شود ، که از ترکیبی از رمزگذاری و فناوری های بلاکچین برای احراز هویت اعتبارات بهداشتی COVID-19 در برابر اکوسیستم جهانی آزمایشگاه ها ، مراکز واکسیناسیون و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی استفاده می کند. شرکت های هواپیمایی وضعیت ساده ای را دریافت می کنند که تایید می کند مسافر برای پرواز آماده است. این رویکرد امن حریم خصوصی مسافران را فراهم می کند زیرا فقط انطباق با الزامات ورود به مرز تأیید می شود. هیچ اطلاعات بهداشت شخصی توسط شرکت هواپیمایی ، IBM یا Amadeus ذخیره نمی شود.

“در حالی که كشورهای سراسر جهان برای استقبال از بازدیدكنندگان به تدریج بازگشایی مرزها را آغاز می كنند ، شرایط خاص ورود به مرز ممكن است در كشورهای مختلف بسیار متفاوت باشد. نیاز به بررسی مستندات بهداشتی COVID-19 باعث تأخیرهای قابل توجه در طول سفر برای خطوط هوایی و سایر ارائه دهندگان سفر می شود. ، و همچنین مسافر ، “گفت گرگ لند، صنعت مسافرت و حمل و نقل ، IBM. “ادغام IBM Digital Health Pass در شناسه مسافرتی Amadeus برای سفر ایمن به این منظور طراحی شده است که خطوط هوایی را با فناوری های باز که می توانند در راه حل های دیجیتال موجود ایجاد کنند ، ارائه دهد. این می تواند ضمن ارائه تجربه مشتری نرم تر ، خطوط هوایی را با اطمینان از نیازهای ورود به مرز تأمین کند.”

“ادغام با IBM یک تغییر مرحله برای شناسه مسافرتی برای سفر ایمن است. ترکیبی از IBM Digital Health Pass با شناسه مسافرتی ما برای فناوری Travel Safe به این معنی است که اسناد بهداشتی COVID-19 قابل دیجیتالی شدن و خواندن ، تأیید و تأیید اعتبار هستند. “این از چک دست و پاگیر و وقت گیر هنگام مسافرت جلوگیری می کند و اطمینان بیشتری به خطوط هوایی و مسافران آنها می دهد.” کریستین وارنک، اکوسیستم سفر ایمن VP ، آمادئوس. “این یک نقطه عطف دیگر در همکاری است که ما از طریق اکوسیستم سفر ایمن خود انجام می دهیم. با همکاری مشترک با مشتریان و شرکایی مانند IBM ، می توانیم قابلیت های مورد نیاز ارائه دهندگان سفر و مسافران را فراهم کنیم تا بار دیگر یک سفر روان را فراهم کنیم. “

شناسه مسافرتی برای سفر ایمن در حال حاضر با چندین شرکت هواپیمایی زندگی می کند و مشتریان هواپیمایی اضافی به زودی اعلام می شوند. قابلیت شناسایی هویت دیجیتال و تأیید سلامت Traveller ID همچنین برای سایر گروه های مشتری از جمله هتل ها و فرودگاه ها نیز مرتبط است.

درباره IBM
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد IBM به سایت www.ibm.com مراجعه کنید.

اظهارات IBM در مورد برنامه ها ، دستورالعمل ها و اهداف آن بدون اطلاع قبلی به صلاحدید IBM قابل تغییر یا برداشت است. اطلاعات مربوط به محصولات احتمالی آینده به منظور تشریح جهت کلی محصول ما در نظر گرفته شده است و نباید در تصمیم گیری خرید به آنها اعتماد کرد. اطلاعات ذکر شده در مورد محصولات احتمالی آینده ، تعهد ، قول یا تعهد قانونی برای ارائه هرگونه ماده ، کد یا عملکرد نیست. اطلاعات مربوط به محصولات احتمالی آینده ممکن است در هیچ قراردادی لحاظ نشود. توسعه ، عرضه و زمانبندی هر ویژگی یا عملکرد آینده که برای محصولات ما توصیف شده است ، طبق اختیار ما باقی می ماند.

درباره آمادئوس
قدرتهای سفر پیشرفت می کنند. قدرتهای آمادئوس سفر می کنند. راه حل های آمادئوس مسافران را از طریق آژانس های مسافرتی ، موتورهای جستجو ، مجریان تور ، هواپیمایی ها ، فرودگاه ها ، هتل ها ، اتومبیل ها و راه آهن به سفرهایی که می خواهند متصل می کند. ما بیش از 30 سال با همکاری صنعت مسافرت فناوری خود را توسعه داده ایم. ما درک عمیقی از نحوه مسافرت افراد را با توانایی طراحی و ارائه پیچیده ترین ، قابل اعتمادترین سیستمهای حیاتی مورد نیاز مشتریان خود ترکیب می کنیم. ما به ارتباط بیش از 1.6 میلیارد نفر در سال با ارائه دهندگان خدمات محلی سفر در بیش از 190 کشور کمک می کنیم. ما یک شرکت هستیم ، با طرز فکر جهانی و حضور محلی در هر کجا که مشتری های ما به ما احتیاج دارند. هدف ما شکل دادن به آینده سفر است. ما مشتاقانه به دنبال فناوری بهتری هستیم که سفرهای بهتری را انجام دهد.

آمادئوس یک شرکت IBEX 35 است که با نام AMS.MC در بورس سهام اسپانیا فهرست شده است. این شرکت همچنین بخشی از EuroStoxx50 است و طی هشت سال گذشته توسط شاخص پایداری داو جونز شناخته شده است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد آمادئوس ، به اینجا مراجعه کنید www.amadeus.com.

مخاطبین رسانه
آلیسون بیشاپ
(717) 572-3309
[email protected]

لورا کابلد
+34 609141695
[email protected]

منبع IBM

لینک های مربوطه

www.ibm.com