Automotive Data Logger Market تولید 3،218.5 میلیون دلار درآمد در سال 2020: P&S Intelligence

نیویورک، 21 جولای 2021 / PRNewswire / – طبق شرکت تحقیقات بازار P&S Intelligence ، ثبت کننده داده جهانی خودرو تولید می شود 3،218.5 میلیون دلار درآمد در سال 2020 ، استفاده روزافزون از اجزای الکترونیکی پیشرفته در معماری خودرو ، سرمایه گذاری های فزاینده ای که در زمینه پیشرفت های فنی خودرو انجام می شود و افزایش تولید وسایل نقلیه مستقل و الکتریکی از مهمترین عوامل رشد جهانی هستند خودرو بازار ثبت کننده اطلاعات.

بیماری همه گیر COVID-19 مانع رشد بازار ثبت اطلاعات داده های خودرو شده است. به دلیل اعمال قفل قفل شده توسط دولت های چندین کشور به منظور کاهش شیوع عفونت ، زنجیره های تأمین کنندگان ارائه دهنده سیستم مختل شده است. بعلاوه ، بسیاری از تولیدکنندگان به دلیل قفل شدن ، تولید را متوقف کرده اند و بدین ترتیب بر تولید و فروش خودرو تأثیر گذاشته اند.

نمونه کپی این گزارش را دریافت کنید @ https://www.psmarketresearch.com/market-analysis/automotive-data-logger-market/report-sample

بر اساس بازار نهایی ، بازار ثبت کننده اطلاعات خودرو در ایستگاه های خدمات ، نهادهای نظارتی و تولید کنندگان تجهیزات اصلی (OEM) طبقه بندی می شود. از این دسته ، گروه OEM ها بازار را در سال 2020 هدایت کردند. این به دلیل تقاضای زیاد برای ثبت اطلاعات داده های خودرو در وسایل نقلیه مسافری بود ، به این دلیل که بسیاری از پیشرفت های فن آوری و نوآوری هایی که در صنعت خودرو سازی ایجاد می شود ، از جمله مربوط به برق خودرو و رانندگی خودمختار ، ابتدا در وسایل نقلیه مسافری گنجانیده شده است.

در سطح جهانی، آمریکای شمالی پیش بینی می شود در طول دوره پیش بینی بازار تسلط داشته باشد. این امر در درجه اول به دلیل وجود بازیکنان بی شمار و نیاز قارچ گونه برای بهبود ویژگی های ایمنی و تجربه کاربر و این واقعیت است که منطقه به مرکزی برای توسعه ویژگی های پیشرفته خودرو تبدیل شده است. علاوه بر این ، منطقه شاهد توسعه محصولات پیشرفته توسط فعالان برجسته بازار است. به عنوان مثال ، Intrepid Control Systems Inc. ثبت کننده داده NeoVI Red را که مجهز به دو رابط شبکه محلی اتصال (LIN) و دو رابط شبکه شبکه کنترل کننده (CAN) را راه اندازی کرده است ، در ژانویه 2020. علاوه بر این ، با کلاسهای ورودی / خروجی عمومی (I / O) یکپارچه شده است ، که می تواند برای ایجاد یک سیستم کسب اطلاعات خارجی پیکربندی شود.

گزارش دقیق را با تجزیه و تحلیل تأثیر COVID-19 در گزارش تحقیقات بازار Logger Data Automotive مرور کنید: توسط بازار نهایی (نصب شده ، ایستگاه های خدمات ، نهادهای نظارتی) ، برنامه (پیش فروش ، پس از فروش) ، کانال (CAN & CAN FD ، LIN ، FlexRay ، اترنت) – تجزیه و تحلیل صنعت جهانی و پیش بینی رشد تا سال 2030 @ https://www.psmarketresearch.com/market-analysis/automotive-data-logger-market

فعالان بازار ثبت کننده داده های خودرو برای تقویت موقعیت صنعت خود به طور فعال بر توسعه محصولات تمرکز می کنند. به عنوان مثال ، TTTech Computertechnik AG راه حلی برای آزمایش خودرو و اعتبار سنجی شبکه های خودرو در داخل ایجاد کرد دسامبر 2019، در نمایشگاه تست خودرو در اشتوتگارت ، آلمان. Family Power تمام الزامات مربوط به ورود به سیستم معماری شبکه در اتومبیل را برآورده می کند.

به همین ترتیب ، National Instruments Corp. FlexLogger را که یک نرم افزار ثبت اطلاعات مبتنی بر پیکربندی برای آزمایش های اعتبار سنجی است ، در مه 2018. با کمک گردش کار بصری و مدیریت یکپارچه داده ها ، FlexLogger به دپارتمان های تست خودرو اجازه می دهد تا داده های کاملاً مستند و دقیق را برای بررسی عملکرد سیستم در محیط دنیای واقعی و رعایت مقررات دقیق دولت به سرعت ضبط کنند.

درباره این گزارش سiryال کنید @ https://www.psmarketresearch.com/send-enquiry؟enquiry-url=automotive-data-logger-market

Robert Bosch GmbH، TTTech Computertechnik AG، Vector Informatik GmbH، National Instruments Corp.، Harman International Industries Inc.، Dewesoft doo، Racelogic Ltd.، myCarma، Intrepid Control Systems Inc.، Ipetronik GmbH & Co. KG، HEM Data Corporation، Continental Corporation Automotive GmbH ، MadgeTech Inc. ، MEN Micro Inc. ، Transtron Inc. و Danlaw Technologies India Limited برخی از بازیگران اصلی بازار ثبت کننده داده های خودرو هستند.

گزارش های بیشتر را مرور کنید

گزارش بازار پوشش های نصب شده خودروبازار پوشش تولید کننده تجهیزات اصلی خودرو (OEM) در ایستاده بود 10997.4 میلیون دلار در سال 2018 ، که پیش بینی می شود به آن برسد 13،661،4 میلیون دلار تا سال 2024 ، در دوره پیش بینی با CAGR 4.2٪ پیشرفت می کند.

گزارش بازار OTA خودرو را به روز می کنددر آینده نزدیک پیش بینی می شود که بازار به روزرسانی های OTA خودرو سریعترین رشد را داشته باشد آسیا و اقیانوسیه. از آنجا که بیشترین تلفات تصادفات جاده ای در کشورهای در حال توسعه اتفاق می افتد ، دولت های منطقه نصب ویژگی های ایمنی در اتومبیل ها را اجباری می کنند.

گزارش بازار خودرو متصلدر حال حاضر ، بیشترین سهم درآمد در بازار اتومبیل متصل توسط آمریکای شمالی، به دلیل پذیرش زودهنگام فناوری های پیشرفته ، مانند اینترنت اشیا (IoT) و رانندگی خودمختار.

درباره P&S Intelligence

P&S Intelligence ارائه دهنده خدمات تحقیق و مشاوره بازار است که نیازهای اطلاعات بازار صنایع در حال رشد را در سراسر جهان تأمین می کند. P&S به عنوان یک شرکت تحقیقاتی و مشاوره ای کارآمد ، با ارائه سرهم هوشمندی بازار ، معتقد است که با ارائه تجزیه و تحلیل دقیق چشم انداز در حال تغییر سناریوی بازار ، به شرکت ها امکان می دهد تا تصمیمات آگاهانه بگیرند و استراتژی های تجاری خود را با هوشمندی پایه گذاری کنند.

مخاطب:
پرجنیش کومار
هوش P&S
تلفن: + 1-347-960-6455
پست الکترونیک: [email protected]
وب: https://www.psmarketresearch.com

SOURCE P&S Intelligence