Carnival Corporation & plc قیمت 2.4 میلیارد دلار 4.0٪ یادداشت های امنیتی ارشد اولویت اول را ارائه می دهد که برای بازپرداخت بخشی از 11.5٪ یادداشت های موجود و تمدید بلوغ

میامی، 21 جولای 2021 / PRNewswire / – Carnival Corporation & plc (NYSE / LSE: CCL؛ NYSE: CUK) امروز اعلام كرد كه شركت Carnival (“صادر كننده”) عرضه خصوصي خود را قيمت گذاري كرده است 2،405.5 میلیون دلار جمع مبالغ اصلی 4.000٪ اولویت اول یادداشت های تضمینی ارشد سررسید به سررسید 2028 (“یادداشت های جدید”). انتظار می رود ارائه یادداشت های جدید به پایان برسد 26 ژوئیه 2021 منوط به شرایط بسته شدن عادی

New Notes به صورت نیمه سالانه سود پرداخت خواهد کرد 1 فوریه و اول اوت از هر سال ، از آغاز 1 فوریه 2022، با نرخ 4.000٪ در سال. یادداشت های جدید در تاریخ کامل می شوند 1 آگوست 2028. ناشر انتظار دارد از خالص درآمد حاصل از پیشنهاد New Notes برای تأمین بودجه پیشنهاد مناقصه اعلام شده قبلی خود برای خرید تا 2،004،000،000 دلار مبلغ اصلی کل 11.500٪ یادداشت های ارشد اولویت اول با توجه به 2023 (“یادداشت های 2023”) و درخواست رضایت نامه مربوط ، و پرداخت سود تعلق گرفته و پرداخت نشده از یادداشت های 2023 که برای خرید و هزینه ها و هزینه های مربوطه پذیرفته شده است. نرخ بهره 4.000٪ New Notes جایگزین بدهی موجود با کوپن 11.500٪ خواهد شد و تولید می کند 135 میلیون دلار پس انداز بهره سالانه.

جدید یادداشت ها به طور کامل و بدون قید و شرط توسط کارناوال plc و برخی از شرکت های تابعه صادرکننده و کارناوال که دارای کشتی ها و دارایی های معنوی مادی ما هستند یا تضمین بدهی های دارای اولویت اول و صادر کننده اولویت بدهی تضمین شده علاوه بر این ، یادداشت های جدید و ضمانت های مربوطه با وثیقه اولویت اول وثیقه که شامل ، بدون محدودیت ، تعهدات سهام سرمایه هر یک از ضامن های فرعی ، وام های مسکن در اکثریت قابل توجهی از کشتی ها و وثیقه های مربوط به کشتی است ، شامل می شود. ، دارایی معنوی مادی و وثیقه های دیگر دارایی های مربوط به کشتی از جمله موجودی کالا ، مطالبات بازرگانی ، نرم افزار رایانه ای و تجهیزات کازینو.

یادداشت های جدید فقط به اشخاصی که منطقاً معتقدم خریداران نهادی واجد شرایط هستند با تکیه بر قانون 144A تحت قانون اوراق بهادار 1933 ، با اصلاحیه (“قانون اوراق بهادار”) و خارج از کشور ارائه می شوند. ایالات متحده، فقط به سرمایه گذاران غیر آمریکایی طبق مقررات S تحت قانون اوراق بهادار.

یادداشت های جدید تحت قانون اوراق بهادار یا هرگونه قانون اوراق بهادار دولتی ثبت نمی شوند و ممکن است در آن عرضه یا فروخته نشوند ایالات متحده ثبت نام غایب یا معافیت قابل اعمال از شرایط ثبت قانون اوراق بهادار و قوانین دولتی قابل اجرا.

این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهاد فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید اوراق بهادار جدید یا سایر اوراق بهادار نیست و به منزله پیشنهاد ، درخواست یا فروش در هر حوزه قضایی نیست که چنین پیشنهادی ، درخواست یا فروش غیرقانونی باشد. این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهادی برای خرید یا درخواست پیشنهادی برای فروش یادداشت های 2023 نیست و درخواست رضایت نامه ها نسبت به یادداشت های 2023 نیست. PJT Partners LP به عنوان مشاور مالی مستقل در Issuer و Carnival plc فعالیت می کند.

بیانیه های رو به جلو

برخی از اظهارات ، برآوردها یا پیش بینی های موجود در این بیانیه مطبوعاتی “اظهارات آینده نگرانه” است که شامل خطرات ، عدم قطعیت و مفروضات مربوط به ما است ، از جمله برخی اظهارات مربوط به معاملات مالی شرح داده شده در اینجا ، نتایج آینده ، عملیات ، چشم اندازها ، برنامه ها ، اهداف ، شهرت ، جریان های نقدی ، نقدینگی و سایر رویدادهایی که هنوز رخ نداده اند. این بیانیه ها برای احراز بندرهای ایمن از مسئولیت ارائه شده در بخش 27A قانون اوراق بهادار 1933 و بند 21E قانون بورس اوراق بهادار از 1934 ، به عنوان اصلاح شده است. تمام گفته ها غیر از بیان واقعیت های تاریخی ، گزاره هایی هستند که می توان آینده نگرانه قلمداد کرد. این اظهارات براساس انتظارات ، برآوردها ، پیش بینی ها و پیش بینی های فعلی در مورد تجارت و صنعتی که در آن فعالیت می کنیم و اعتقادات و مفروضات مدیریت ما است. ما سعی کرده ایم ، هر زمان ممکن ، این عبارات را با استفاده از کلماتی مانند “اراده” ، “ممکن است” ، “می تواند” ، “باید” ، “باید” ، “باور” ، “بستگی دارد” ، “انتظار” ، “هدف” شناسایی کنیم “” پیش بینی ، “” پیش بینی “،” پروژه “،” آینده “،” قصد “،” برنامه “،” تخمین “،” هدف “،” نشان دادن “،” چشم انداز “و عبارات مشابه قصد آینده یا منفی چنین اصطلاحاتی

اظهارات رو به جلو شامل آن دسته از اظهارات است که مربوط به چشم انداز و موقعیت مالی ما است ، از جمله ، اما نه محدود به اظهارات مربوط به:

• قیمت گذاری

• ارزشهای عادلانه حسن نیت ، کشتی و علامت تجاری

• سطح رزرو

• نقدینگی و رتبه بندی اعتبار

• تصرف

• سود هر سهم تعدیل شده

• هزینه های بهره ، مالیات و سوخت

• نرخ ارز

• برآورد عمر قابل استهلاک کشتی و مقادیر باقیمانده

• بازگشت به عملیات مسافرتی مهمان

• تأثیر همه گیر جهانی ویروس کرونا ویروس COVID-19 بر وضعیت مالی و نتایج عملیات ما

از آنجا که اظهارات آینده نگر خطرات و عدم اطمینان را در بر می گیرد ، عوامل زیادی وجود دارد که می تواند نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردهای ما را از آنچه بیان شده یا ضمنی اظهارات آینده نگرانه ما است ، متفاوت کند. این یادداشت حاوی اظهارات احتیاطی مهمی در مورد عوامل شناخته شده ای است که به نظر ما می تواند به طور مiallyثر بر صحت اظهارات آینده نگرانه ما تأثیر بگذارد و بر تجارت ، نتایج عملیات و وضعیت مالی ما تأثیر منفی بگذارد. علاوه بر این ، بسیاری از این خطرات و عدم قطعیت ها در حال حاضر با شیوع COVID-19 تقویت شده و یا در آینده تقویت می شوند. پیش بینی یا شناسایی همه این خطرات ممکن نیست. ممکن است خطرات اضافی وجود داشته باشد که ما غیرمادی بدانیم یا ناشناخته باشند. این عوامل شامل موارد زیر است ، اما محدود نمی شوند:

 • COVID-19 تأثیر قابل توجهی بر وضعیت مالی و عملکرد ما داشته است و این بر توانایی ما در به دست آوردن بودجه قابل قبول برای تأمین بودجه کاهش وجه نقد ناشی از عملیات تأثیر می گذارد. انتظار می رود که تأثیر فعلی و نامشخص آینده شیوع COVID-19 ، از جمله تأثیر آن بر توانایی یا تمایل افراد برای سفر (از جمله در سفرهای دریایی) بر نتایج ، عملیات ، چشم اندازها ، برنامه ها ، اهداف ، شهرت ، دادخواهی ، جریان های نقدی ، نقدینگی و قیمت سهام ؛
 • در نتیجه شیوع COVID-19 ، ما ممکن است از یک یا چند پیمان نگهداری در برخی از تسهیلات بدهی خود پیروی نکنیم ، با تاریخ آزمایش بعدی 30 نوامبر 2022؛
 • رویدادهای جهانی که بر توانایی یا تمایل مردم برای سفر تأثیر می گذارند ، منجر به کاهش تقاضای سفرهای دریایی می شوند و ممکن است ادامه داشته باشند.
 • حوادث مربوط به کشتی ها ، مهمانان یا صنعت تعطیلات سفر دریایی و همچنین شرایط نامساعد جوی و سایر بلایای طبیعی در گذشته رخ داده است و ممکن است در آینده بر رضایت میهمانان و خدمه ما تأثیر بگذارد و منجر به آسیب رساندن به شهرت شود.
 • تغییرات و عدم انطباق با قوانین و مقرراتی که ما تحت آن فعالیت می کنیم ، مانند مواردی که مربوط به بهداشت ، محیط زیست ، ایمنی و امنیت ، حفظ حریم خصوصی و حفاظت از داده ها ، ضد فساد ، تحریم های اقتصادی ، حمایت از تجارت و مالیات در گذشته بوده و ممکن است ، در آینده منجر به دادخواهی ، اقدامات اجرایی ، جریمه ها ، مجازات ها و خسارت به شهرت می شود.
 • نقض امنیت داده ها و از بین رفتن حریم خصوصی داده ها و همچنین ایجاد اختلالات و آسیب های دیگر به دفاتر اصلی ما ، عملیات فناوری اطلاعات و شبکه های سیستم ، از جمله حوادث اخیر باج افزار ، و عدم همگام شدن با پیشرفت های فناوری می تواند بر عملکرد تجاری ما تأثیر منفی بگذارد ، رضایت میهمانان و خدمه ما و ممکن است منجر به آسیب به شهرت شود.
 • امکان استخدام ، توسعه و نگهداری پرسنل واجد شرایط کشتی که برای مدت طولانی در خارج از خانه زندگی می کنند ، ممکن است بر عملکرد تجاری ، خدمات مهمان و رضایت ما تأثیر منفی بگذارد.
 • افزایش قیمت سوخت ، تغییر در انواع سوخت مصرفی و در دسترس بودن تأمین سوخت ممکن است بر برنامه های زمانی و هزینه های برنامه ریزی شده ما تأثیر منفی بگذارد.
 • نوسانات نرخ ارز خارجی ممکن است بر نتایج مالی ما تأثیر منفی بگذارد.
 • ظرفیت بیش از حد و رقابت در صنعت تعطیلات دریایی و زمینی ممکن است منجر به کاهش در فروش سفرهای دریایی ، قیمت گذاری و گزینه های مقصد شود.
 • عدم توانایی در اجرای برنامه های کشتی سازی و تعمیرات ، تعمیر و نگهداری و نوسازی کشتی ها ممکن است بر عملکرد تجاری و رضایت میهمانان ما تأثیر منفی بگذارد. و
 • عوامل خطر موجود در گزارش سالانه Carnival Corporation و Carnival plc در مورد فرم 10-K ثبت شده در SEC در SEC 26 ژانویه 2021 و گزارش های سه ماهه Carnival Corporation و Carnival plc در مورد فرم 10-Q ثبت شده در SEC در تاریخ 7 آوریل 2021 و 28 ژوئن 2021.

ترتیب فاکتورهای ذکر شده در بالا به این دلیل نیست که نشانگر اولویت یا احتمال ما باشد.

به گفته های آینده نگر نباید به عنوان پیش بینی نتایج واقعی اعتماد کرد. با توجه به تعهدات ادامه دار طبق قانون قابل اجرا یا هر قانون مربوط به بورس اوراق بهادار ، ما صریحاً از هرگونه تعهد برای انتشار ، پس از تاریخ انتشار این سند ، هر گونه به روزرسانی یا بازنگری در هر گونه اظهارات آینده نگر برای انعکاس هرگونه تغییر در انتظارات یا حوادث ، صرف نظر می کنیم شرایط یا شرایطی که چنین عباراتی بر اساس آنها بنا شده است.

Carnival Corporation & plc

Carnival Corporation & plc یکی از بزرگترین شرکتهای مسافرت تفریحی در جهان است که دارای 9 نمونه از خطوط مسافرتی پیشرو در جهان است که به هر هفت قاره قایقرانی می کنند. نمونه کارها با فعالیت در آمریکای شمالی ، استرالیا ، اروپا و آسیا شامل Carnival Cruise Line، Princess Cruises، Holland America Line، Seabourn، P&O Cruises (استرالیا) ، سفرهای دریایی Costa ، سفرهای دریایی AIDA ، P&O Cruises (انگلستان) و Cunard.

SOURCE Carnival Corporation & plc

لینک های مربوطه

www.carnival.com