DexKo Global توافق نامه ای برای خرید Brink International امضا کرده است

DexKo Global Inc (“DexKo”) توافقاتی را برای دستیابی به متخصص بین المللی راه حل های توله باریک Brink International به دست آورد. هلندشرکت مستقر نمونه کارهای DexKo را در زمینه راه حل های مهندسی یدک کشی و حمل و نقل گسترش می دهد.

نووی ، میش.، KÖTZ ، آلمان، و استافورست ، هلند، 20 ژوئیه 2021 / PRNewswire / – DexKo Global (“DexKo”) ، یک رهبر جهانی در زمینه چرخ دنده ، مونتاژ شاسی و سایر اجزای مرتبط با تریلر بسیار مهندسی ، خوشحال است که اعلام می کند شرکت تابعه AL-KO Vehicle Technology Group GmbH (“AL-KO”) ) با شرکت H2 Equity Partners توافق کرده است تا تولیدکننده هیدرولیک میلگرد Brink International (“Brink”) را خریداری کند. شرایط مالی معامله اعلام نشده است. این معامله منوط به شرایط بسته شدن عرفی و تأیید مقررات است.

Brink در سال 1903 تاسیس شد و بیش از 100 سال تخصص در صنعت تولید دارد. سبد محصولات این شرکت شامل میلگردهای ثابت ، جداشونده ، جمع شده و نسل بعدی است. بیش از 25 میلیون وسیله نقلیه در سطح جهان به محصولات Brink مجهز هستند. اتصال میله های یدک کش و اتصالات تریلر دامنه فناوری DexKo را گسترش می دهد.

فرد بنتلی، مدیر عامل شرکت DexKo ، بر اهمیت این معامله تأکید کرد: “ما از افزودن Brink به سبد سهام خود بسیار هیجان زده هستیم. Brink موقعیت پیشرو در بازار و نام تجاری برتر دیگری را به DexKo ارائه می دهد. ویژگی این شرکت طیف گسترده ای از کیفیت بالا ، ابتکاری است محصولات و خدمات برتر آن به مشتریان. “

هارالد هیلر، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت AL-KO ، ادامه داد: “مناسبات استراتژیک بین Brink و DexKo نمی تواند بهتر باشد. هر دو شرکت سبد محصولات بسیار مهندسی شده ای را ارائه می دهند که از نظر ایمنی و عملکرد حیاتی است. این خرید به ما امکان می دهد سبد محصولات و رد پای عملیات خود را گسترش دهیم. و به ما امکان دسترسی به مناطق جدید را می دهد. “

سون آرند، مدیر عامل شرکت Brink ، افزود: “این معامله فرصت های خوبی را برای هر دو شرکت به ارمغان می آورد. ما مشتاقانه منتظر همکاری با تیم های DexKo و AL-KO و توسعه بیشتر تجارت با هم هستیم.”

درباره گروه فناوری خودرو AL-KO
گروه فناوری خودرو AL-KO یک گروه فناوری فعال در سطح جهان است. این گروه به عنوان تأمین کننده قطعات شاسی و سیستم تعلیق با کیفیت بالا برای تریلرها ، وسایل نقلیه تفریحی و وسایل نقلیه تجاری ، مترادف با برتری عملکردی ، راحتی فوق العاده و همچنین نوآوری هایی برای افزایش ایمنی رانندگی است. گروه فناوری خودرو AL-KO شامل 14 مارک بین المللی AL-KO ، Aguti ، Bankside Patterson ، Bradley ، CBE ، قطعات cmtrailer ، E&P Hydraulics ، G&S Chassis ، Hume ، Nordelettronica ، Preston Chassis ، SAFIM ، SAWIKO و Winterhoff است. این گروه در سال 1931 تاسیس شد و امروزه فروش های تقریبی را ایجاد می کند 800 میلیون آمریکا با حدود 3000 کارمند و بیش از 30 سایت در سراسر جهان. گروه فناوری AL-KO Vehicle یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به DexKo Global ، یک شرکت نمونه کارها از KPS Capital Partners است. برای اطلاعات بیشتر در مورد www.alko-tech.com مراجعه کنید.

درباره DexKo Global
DexKo Global Inc. پیشروترین تامین کننده فن آوری پیشرفته شاسی ، مجموعه های شاسی و اجزای مربوطه با بیش از 130 سال سابقه کار در قطعات تریلر و کاروان است. DexKo Global در اواخر سال 2015 از طریق ترکیبی از Dexter و AL-KO Vehicle Technology تأسیس شد. با مقر خود در نووی ، میشیگان، این شرکت بیش از 5000 همکار با 50 مرکز تولید و 50 مرکز توزیع استخدام می کند. DexKo Global Inc. بیش از گردش مالی دارد 2.0 میلیارد دلار آمریکا و AL-KO یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به DexKo Global، Inc است و بیش از 60 سال است که در زمینه تولید تریلر لوازم جانبی ، وسایل نقلیه تفریحی ، سنگین ، مسکن تولید شده ، کشاورزی ، دریایی و تخصص تولید کننده پیشرو در محورهای تریلر و ترمزهای تریلر است. برنامه های تریلر برای اطلاعات بیشتر به سایت www.dexko.com مراجعه کنید. DexKo اکثراً متعلق به وجوه اداره شده توسط KPS Capital Partners است.

درباره KPS
KPS ، از طریق نهادهای مدیریتی وابسته ، مدیر صندوق های موقعیت های ویژه KPS ، یک خانواده از صندوق های سرمایه گذاری با تقریباً 12.8 میلیارد دلار دارایی های تحت مدیریت (از 31 مارس 2021) برای بیش از دو دهه ، شرکای KPS صرفاً برای تحقق سرمایه قابل توجه از طریق کنترل سرمایه های سهام در شرکت های تولیدی و صنعتی در طیف متنوعی از صنایع ، از جمله مواد اساسی ، مصرف کننده مارک دار ، محصولات بهداشتی و لوکس ، قطعات خودرو ، سرمایه کار کرده اند. تجهیزات و ساخت عمومی. KPS با کارکرد سازنده با تیم های مدیریتی مستعد برای بهتر کردن مشاغل و ایجاد بازده سرمایه گذاری از طریق ساختاری موقعیت استراتژیک ، رقابت و سودآوری شرکت های نمونه کارها ، به جای اینکه اساساً به اهرم مالی متکی باشد ، برای سرمایه گذاران خود ارزش ایجاد می کند. شرکت های نمونه کار صندوق های KPS تقریباً سالانه درآمد کل دارند 13.5 میلیارد دلار، 156 تاسیسات تولیدی در 23 کشور را اداره می کنند و بیش از 32000 کارمند دارند ، به طور مستقیم و از طریق مشارکت های مشترک در سراسر جهان (از همان زمان) 31 مارس 2021، فرم رسمی برای خریدهای اخیر). استراتژی سرمایه گذاری KPS و شرکت های نمونه کار با جزئیات در www.kpsfund.com شرح داده شده است.

درباره گروه Brink
گروه Brink با بیش از 75 سال تجربه در بخش خودرو یکی از رهبران بازار اروپا در سیستم های یدک کشی است. با شعار “Your Perfect Fit” ، گروه Brink تقریباً بین هر وسیله نقلیه و باری که می خواهید حمل کنید یا بکسل کنید ، یک اتصال آسان و ایمن را ارائه می دهد. با این کار ، گروه Brink میلیون ها کاربر نهایی را در سراسر جهان قادر می سازد که بیرون بروند و زندگی فعال خود را داشته باشند. تاکنون بیش از 25 میلیون ماشین با میلگرد Brink مجهز شده اند. گروه Brink ، با دفتر مرکزی در استافورست ، هلند، تقریباً 700 کارمند در 8 کشور و محل تولید در هلند، فرانسه، آفریقای جنوبی و تایلند. اطلاعات بیشتر در این زمینه در www.brinkgroup.eu موجود است.

تماس با رسانه:
گروه فناوری خودرو AL-KO
هانس پستوموس
Ichenhauser Straße 14
89359 Kötz
+49 8221 97-8335
[email protected]

www.alko-tech.com

منبع DexKo Global Inc.

لینک های مربوطه

http://www.dexko.com