Sparco شامل آلکانتارا در خط جدید صندلی های اتومبیلرانی خود است

میلان، 20 ژوئیه 2021 / PRNewswire / – Sparco ، یک برند برجسته در صنعت موتوراسپرت ، با همکاری Alcantara جدیدترین خط تولید صندلی های خیابانی و رقابتی با عملکرد بالا را ارائه داده است آمریکای شمالی.

Alcantara اکنون برای صندلی های Sparco QRT Performance ساخته شده با فناوری QRT در دسترس است: صندلی Sparco SPX و جدیدترین ترکیب خطی ، Sparco QRT-C Performance. هر دو با مواد فیبر کربنی در سطح OEM برای بالاترین کیفیت داخلی سوپراسپرت در دسترس هستند.

آلکانتارا “ساخته شده در ایتالیا“کیفیت برای طیف گسترده ای از مارک های لوکس. همکاری بین Alcantara و Sparco به گونه ای طراحی شده است که صندلی های اسپرت عالی و سفارشی را برای علاقه مندان متمایل به اتومبیلرانی ارائه می دهد.

نسخه های تحت پوشش Alcantara به طور انحصاری در بازار آمریکای شمالی ، صندلی های SPX QRT Performance و QRT-C Performance تحت پوشش Alcantara در CI Motorsports ، Rogue Jeep ، Subimods ، ECS Tuning ، Elite Race Fabs ، RCA Garage ، موجود است. سرعت کامی، JDMuscle ، OG Racing ، Emnotek ، Competition Motorsports ، Top End Motorsports و MST Motorsports.

مواد آلکانتارا ظرافت و عملکرد را همراه با دوام و مقاومت ترکیب می کنند. این شرکت در سال 2009 به خنثی سازی کربن دست یافت و به دلیل استفاده از فن آوری های پیشرفته توسط طراحان داخلی خودرو ، همچنین توسط تولید کنندگان لوازم الکترونیکی مصرفی و طراحان مشهور مد و مبلمان شناخته شده است.

درباره Alcantara S.p.A.

آلکانتارا در سال 1972 تاسیس شد ، یکی از مارک های برجسته Made in Italy است. علامت تجاری ثبت شده Alcantara S.p.A و نتیجه فناوری منحصر به فرد و اختصاصی ، Alcantara® یک ماده بسیار ابتکاری است که ترکیبی بی نظیر از کیفیت های حسی ، زیبایی شناختی و عملکردی را ارائه می دهد. آلکانتارا به لطف تطبیق پذیری فوق العاده خود ، ماده انتخاب شده برای مارک های برجسته در زمینه های تخصصی متعدد است: مد و لوازم جانبی ، صنعت خودرو ، طراحی داخلی ، دکوراسیون منازل و لوازم الکترونیکی مصرفی. این ویژگی ها ، همراه با یک تعهد جدی و اثبات شده در استفاده از مواد پایدار ، به آلکانتارا اجازه می دهد سبک زندگی معاصر را بیان و تعریف کند: سبک زندگی کسانی که دوست دارند با احترام به محیط زیست ، از محصولات روزمره لذت کامل ببرند. از سال 2009 Alcantara با تعریف ، کاهش و جبران تمام CO ، “Carbon Neutral” مجاز است2 انتشارات ناشی از فعالیت آن (“از گهواره تا گور”). برای مستند کردن سفر شرکت در این زمینه ، Alcantara گزارش پایداری سالانه را تأیید می کند که توسط BDO تأیید شده و برای مشاوره در وب سایت شرکت موجود است. دفتر مرکزی آن در میلان، آلکانتارا همچنین دارای امکانات تولید و یک بخش تحقیقاتی در نرا مونتورو در قلب ایتالیا اومبریا منطقه (ترنی).

منبع Alcantara S.p.A.