VTG برنده قرارداد نخست NSWC Port Hueneme برای تجهیز کشتی های بیشتر با لیزر ضد UAS ضد ابتکاری است

“تیم ما مفتخر است که از NSWC-PHD در ادغام این فناوری دفاعی ابتکاری در ناوگان پشتیبانی کند. لیزر ODIN نشان دهنده پیشرفت چشمگیر نیروی دریایی در رسیدگی به تهدیدات نامتقارن و محافظت از ملوانان ما است.” جان حسون، رئیس و مدیر عامل VTG. “ارائه قابلیت های نسل بعدی به رزمندگان ما موضوعی است که ما علاقه وافری به آن داریم. عمق تخصص VTG با ODIN ، همراه با تیم مدرن سازی ناوگان ماهر ، قابلیت های پیشرفته تولید و نمونه سازی ، و پشتیبانی طولانی مدت از نیروی دریایی ، ما را مجزا برای انجام این کار مهم می کند. ”

در سال 2020 ، VTG با موفقیت لیزر ODIN را در داخل USS Stockdale (DDG 106) و USS Spruance (DDG 111) از طریق یک قرارداد جداگانه منفرد ادغام کرد ، هر دو پروژه را به موقع و با بودجه انجام داد و استاندارد را برای سلاح های انرژی هدایت شده در آینده تعیین کرد. نصب و راه اندازی در کشتی های نیروی دریایی ایالات متحده.

ODIN ، عضوی از Navy Laser Family of Systems ، لیزری است که برای مقابله با قابلیت های اطلاعاتی ، نظارتی و شناساییی نصب شده در UAS دشمن استفاده می شود. این لیزر برای خیره کردن نوری سیستم های نظارتی دوربرد و بسیار دور دشمنان توسط دولت در بخش NSWC Dahlgren در حال توسعه و ساخت است و به سرعت برای پاسخگویی به نیاز فوری ناوگان انجام می شود. لیزر ODIN برای مقابله با تهدیدات نامتقارن و ارائه یک پاسخ مقیاس پذیر برای افزایش نیرو ، در جنگنده های سطحی استفاده می شود.

در طول دهه گذشته ، VTG 240 کشتی مختلف سطحی ، ناو هواپیمابر و زیردریایی را مدرن سازی کرده است. VTG با داشتن سابقه ای از کیفیت استثنایی ، ایمنی سازش ناپذیر و تحویل به موقع و از طریق بودجه ، تضمین می کند که ملوانان ما از مزیت رقابتی نسبت به دشمنان نزدیک به همسالان در حال حاضر و در آینده برخوردار هستند.

درباره VTG
VTG راه حل های مدرن سازی و تحول دیجیتالی را ارائه می دهد که مزیت رقابتی را در فضای نبردهای مدرن گسترش می دهد. دفتر مرکزی آن در شانتیلی ، ویرجینیا، VTG مهندسی کامل چرخه زندگی را برای نیازهای دریایی ، هوافضا ، شبکه و دیجیتال فراهم می کند. چه در دریا ، چه در هوا ، چه در زمین و چه در فضای مجازی ، VTG تحول امروز فردا را ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر ، به ما در مراجعه کنید www.VTGdefense.com.

منبع VTG

لینک های مربوطه

http://www.VTGdefense.com.