مدیرعامل CS Global Partners با CBS در مورد افزایش علاقه آمریکا برای شهروندی دوم صحبت می کند

لندن، 5 اوت 2021 / PRNewswire/ – میکا امتمدیر عامل شرکت مهاجرت سرمایه گذاری CS Global Partners ، اخیراً با CBS Miami در مورد دلیل افزایش علاقه آمریکاییانی که به دنبال شهروندی دوم هستند ، صحبت کرده است. به گفته امت ، این امر ناشی از عوامل بیشماری از جمله نگرانی برای آینده ، نیاز به محافظت از خانواده و ثروت در کنار سفرهای بهتر است.

طی سال گذشته ، این نگرانی ها در نتیجه همه گیری تشدید شده است و افراد و خانواده های بیشتری نیاز به داشتن برنامه B را در زمان بحران تشخیص داده اند. این امر منجر به افزایش شدید تحقیقات در مسیرهایی مانند شهروندی توسط سرمایه گذاری (CBI) شده است – ابتکاری که سرمایه گذاران را قادر می سازد تا در قبال تابعیت کشور به آنها کمک اقتصادی کنند.

CS Global Partners از مشتریان در انتخاب بهترین برنامه متناسب با نیازهای خاص آنها و همچنین کمک به فرایند درخواست آنها پشتیبانی می کند.

امت به CBS گفت: “ما نسبت به سال های گذشته نسبت به سال گذشته 42 درصد افزایش یافته است.” “اولین دلیل که مردم ذکر کردند زندگی بهتر برای خانواده هایشان بود.”

این کارائیب به دلیل نزدیکی به ایالات متحده و گزینه های گسترده CBI ، به عنوان مقصدی محبوب برای آمریکاییانی که به دنبال خارج از کشور هستند ، تبدیل شده است. این مفهوم در منطقه پیشگام شد سنت کیتس و نویس، که به طولانی ترین برنامه در صنعت ادامه می دهد و به نام “استاندارد پلاتین” نامگذاری شده است. به طور مشابه ، دومینیکا همچنین توسط فهرست سالانه CBI که توسط PWM فایننشال تایمز انجام شده است ، به عنوان ارائه دهنده بهترین مسیر برای شهروندی دوم در بازار مورد استقبال بین المللی قرار گرفته است.

پس از گذراندن بررسی های لازم برای بررسی دقیق ، متقاضیان موفق به افزایش آزادی سفر ، چشم انداز مشاغل جایگزین ، خانه دوم و شهروندی مادام العمر که برای نسل های آینده واگذار می شود ، دسترسی پیدا می کنند.

با توجه به اینکه بسیاری از جهان هنوز با بحران COVID-19 و پیامدهای طولانی مدت آن دست و پنجه نرم می کنند ، داشتن برنامه پشتیبان که می تواند در طول نوسانات مورد استفاده قرار گیرد ، بسیار مهمتر شده است. اعم از یک بیماری همه گیر جهانی ، ناآرامی های اجتماعی یا بی ثباتی اقتصادی ، شهروندی دوم می تواند به تنوع دارایی های شما کمک کند و از عدم قطعیت یا ریسک محافظت کند.

امت خاطرنشان کرد: “این ما را عصبی کرده است ، اینطور نیست؟ مهم نیست کجا می نشینید. هر کشوری چالش های خود را دارد ، بنابراین داشتن یک گزینه خوب است. این تنها چیزی است که ما ارائه می دهیم – یک گزینه.”

+447867942505 ، [email protected]، www.csglobalpartners.com

SOURCE CS Global Partners