CarParts.com مک داول و تیم شماره 34 را تا ماه آگوست حمل می کند

CarParts.com یک پلت فرم خرید آسان برای حرکت و دوستانه برای موبایل را ارائه می دهد و رانندگان را با قطعات مورد نیاز برای رسیدن از نقطه A به نقطه B با اطمینان متصل می کند. این شرکت بیش از 50 میلیون قطعه را در سراسر آمریکا تحویل داده است و اخیراً برنامه های خود را برای افتتاح ششمین مرکز توزیع خود در آن اعلام کرده است جکسون ویل به عنوان بخشی از هدف کلی خود برای نزدیک شدن به مشتریان. CarParts.com مفتخر است که قهرمان Daytona 500 2021 را به عنوان یک مشتری وفادار و همچنین یک شریک نزدیک می شمارد.

TRW یکی از بزرگترین تولید کنندگان لنت ترمز در بازارهای مستقل و مستقل بوده و از ارکان استانداردهای ایمنی ، برتری مهندسی ، نوآوری ، مشارکت و خطوط تولید کاملا مناسب ZF Aftermarket پیروی می کند. با بیش از 100 سال تجربه ، TRW اطمینان می دهد که تمام اجزای ترمز به طور مطلوب با خودروهای سواری مربوطه مطابقت دارند و از کیفیت تجهیزات اصلی هر خودرو برخوردار هستند.

مک داول گفت: “این ماه مهمی در برنامه مسابقه ما است زیرا ما خود را برای پلی آف آماده می کنیم.” “CarParts.com این ماه در حال افزایش است تا در سه مسابقه از چهار مسابقه بعدی با ما همکاری کند و می دانیم که فرصت های خوبی برای آنها داریم. واتکینز گلن پیستی است که می دانیم می توانیم در آن خوب اجرا کنیم و ما را به عقب برگردانیم. جهت صحیح است. من مشتاقانه منتظر بازگشت این هفته به پیست با CarParts.com و TRW هستم. “

مک داول با 5 پایان پیاپی در 20 تیم برتر به Watkins Glen برمی گردد که به سال 2015 باز می گردد. او 11 استارت قبلی در پیست با بهترین پایان 12 داشته است.ث.

مسابقه 90 دور دور یکشنبه به صورت زنده از شبکه NBC در ساعت 24 پخش می شود 15:00. ET.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد CarParts.com ، به www.carparts.com مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد TRW ، به www.trwaftermarket.com/itsaboutthepart مراجعه کنید.

درباره CarParts.com
با بیش از 25 سال تجربه و بیش از 50 میلیون قطعه تحویل داده شده ، ما وب سایت و شبکه منبع خود را ساده کرده ایم تا بتواند به نحوی که رانندگان قطعات مورد نیاز خود را بهتر ارائه می دهند ، ارائه شود. با استفاده از جدیدترین فناوری ها و اصول طراحی ، ما یک تجربه خرید آسان برای استفاده با تلفن همراه ایجاد کرده ایم که در کنار شبکه توزیع سراسری خود ، هزینه های زنجیره تامین آجر و ملات را کاهش می دهد و قطعات با کیفیت را در اختیار شما قرار می دهد. قیمت مناسب بودجه

CarParts.com (NASDAQ: PRTS) دفتر مرکزی آن در تورنس ، کالیفرنیا.

درباره ورزشهای جلو موتور
Front Row Motorsports (FRM) یک سازمان برنده در سری NASCAR Cup and Camping World Truck Series و قهرمانان Daytona 500 2021 است. این تیم در سال 2004 تاسیس شد و متعلق به کارآفرینان موفق است ، باب جنکینز. FRM تیم های شماره 34 و شماره 38 سری NASCAR Cup را به همراه تیم سری کامیون های جهانی NASCAR Camping شماره 38 ارائه می دهد. مورسویل ، نیویورک مرکز فرماندهی. از teamfrm.com دیدن کنید و FRM را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید: توییتر درTeam_FRM ، اینستاگرام درteam_frm و فیس بوک در facebook.com/FrontRowMotorsports.

تماس با CarParts.com:
کوری برنز
معاون رئیس جمهور ، حسابها – رسانه کان
پست الکترونیک: [email protected]

تماس با ردیف جلو موتور سواری:
مک مک لئود
مدیر روابط عمومی
تلفن همراه: 704-860-1154
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE CarParts.com ، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.carparts.com