MGM China نتایج نیمه اول 2021 را گزارش می کند

هنگ کنگ، 4 اوت 2021 / PRNewswire/ -MGM China Holdings Limited (“MGM China” یا “Company” ؛ کد سهام SEHK: 2282) امروز داده های منتخب مالی حسابرسی نشده شرکت و شرکت های تابعه آن (“گروه”) را برای سه ماهه دوم و نیمه اول سال 2021

ماکائو در طول دوره بیماری همه گیر COVID-19 همچنان شاهد یک محیط تجاری نابسامان بود. چین منبع اصلی است مال ماکائو مسافران و دولت از مردم خواستند در دو ماه اول امسال از سفر خودداری کنند. بازار در ماه مارس با رشد سریع در ماه آوریل شروع به تثبیت کرد و در ماه مه شاهد یک هفته طلایی محکم بود که با بازیابی انبوه برتر پشتیبانی می شد. با این حال ، با توجه به شیوع بیماری در گوانگدونگ که منجر به محدودیت سفر شد ، تجارت در ماه ژوئن دوباره آرام شد.

  • در نیمه اول سال 2021 ، درآمد ناخالص بازی (GGR) در بازار نسبت به مدت مشابه سال گذشته 45 درصد افزایش یافته است.
  • در نیمه اول سال ، MGM چین تقریباً درآمد کل را ثبت کرد 4.7 میلیارد دلار هنگ کنگ، تقریبا دو برابر از 2.4 میلیارد دلار هنگ کنگ همان دوره یک سال پیش گروه EBITDA تعدیل شده را تقریباً ثبت کرد 200.4 میلیون دلار هنگ کنگ، در مقایسه با EBITDA منفی تعدیل شده تقریبا 1.0 میلیارد دلار هنگ کنگ قبلا. میزان کل اشغال 61.5 درصد بود ، در حالی که در مدت مشابه سال 2020 ، 19.8 درصد بود.
  • در همین حال ، GGR در سه ماهه دوم بازار نسبت به سه ماهه اول به ترتیب 7 درصد بهبود یافت. برای دوره سه ماهه ، MGM China درآمد از 2.4 میلیارد دلار هنگ کنگ، به ترتیب 5 درصد افزایش یافته است. گروه EBITDA دارایی تعدیل شده را ثبت کرد 116.0 میلیون دلار هنگ کنگ، رشد 37 درصدی نسبت به سه ماهه اول.
  • با توجه به قدرت ما در تجارت انبوه برتر ، MGM چین همچنان از بازار بهتر عمل می کند. GGR روزانه ما در سه ماهه دوم 42 درصد از سطوح 19Q4 بود ، در مقایسه با بازار 36 درصد. ما در سه ماهه دوم سهم بازار تقریبا 11.2 maintained را حفظ کردیم.
  • از نظر املاک ، MGM MACAU درآمد ثبت شده تقریبا 1.3 میلیارد دلار هنگ کنگ در سه ماهه دوم (21Q1: 1.3 میلیارد دلار هنگ کنگ) ، و EBITDA تقریباً تنظیم شده است 171 میلیون دلار هنگ کنگ (21Q1: 170 میلیون دلار هنگ کنگ) میزان اشغال به ترتیب از 81.1 درصد به 85.9 درصد افزایش یافت.
  • برای سه ماه ، MGM COTAI درآمد تقریباً ثبت کرد 1.1 میلیارد دلار هنگ کنگ (21Q1: 981 میلیون) و کاهش ضرر به EBITDA منفی تعدیل شده تقریبا 55 میلیون دلار هنگ کنگ (21Q1: منفی 86 میلیون دلار هنگ کنگ) اشغال 56.6٪ در مقایسه با 47.0٪ در سه ماهه قبل.
  • گروه وضعیت مالی سالمی داشت. از تاریخ 30 ژوئن 2021، نقدینگی کل گروه تقریباً بود 13.7 میلیارد دلار هنگ کنگ، متشکل از پول نقد و معادل پول نقد و هفت تیر کشیده نشده.

ما معتقدیم که میزان از مال ماکائو بهبودی همچنان به احساسات گسترده تر و همچنین سرعت گسترش واکسیناسیون در سراسر منطقه بستگی دارد ، که در نهایت منجر به کاهش پایدار محدودیت های سفر می شود. افتتاحیه از ماکائوهنگ کنگ همچنین یکی دیگر از متغیرهای مهم در است ماکائو بهبود. جولای شروع بهتری داشت وقتی دیدیم که تعداد بازدیدکنندگان و مشاغل دوباره افزایش یافت. در ماه جولای ، GGR روزانه بازار ماهانه 25 درصد رشد داشته است 264 میلیون دلار هنگ کنگ، تقریباً 35 درصد از سطح 19Q4 (ژوئن: 28 درصد از 19Q4).

موارد کووید -19 گزارش شده است ماکائو ساکنان در ماه اوت ، انتظار می رود که در کوتاه مدت بر بازدید و GGR تأثیر بگذارد. با تلاش سرزمین اصلی چین و ماکائو دولت برای مهار شیوع بیماری و کاهش محدودیت های مرزی در طول زمان ، شاهد افزایش تدریجی تقاضا برای سفر هستیم ماکائو.

هوبرت وانگ، رئیس و مدیر عامل MGM چین گفت: “MGM China در این مورد اطمینان دارد مال ماکائو چشم اندازهای بلند مدت رشد و متعهد به ارتقاء جای پای خود در ماکائو. ما ساخت و سازه های Emerald Tower Suites را در MGM COTAI نهایی کردیم که معتقدیم این محصول با استقبال خوب مشتریان اصلی ما روبرو خواهد شد. “

گروه بعداً 28 سوئیت مجلل ، از 128 متر مربع تا 371 متر مربع را افتتاح می کند. این موجودی مجموعه لوکس ما را افزایش می دهد ، بنابراین انواع مختلف مهمان را در خود جای می دهد.

“ما معتقدیم که سرمایه گذاری های ما در محصول ممتاز ما را برای بهبود وسیع تر موقعیت می دهد. در عین حال ، ما تلاش و استراتژی خود را در تنوع و کمک ادامه می دهیم ماکائو به عنوان یک مقصد گردشگری جهان توسعه یابد. ” هوبرت وانگ.

درباره MGM China Holdings Limited

MGM China Holdings Limited (HKEx: 2282) توسعه دهنده ، مالک و اپراتور استراحتگاه های بازی و اقامتگاه در چین بزرگتر منطقه ما شرکت هلدینگ MGM Grand Paradise ، SA هستیم که یکی از شش امتیاز بازی های زیر را برای اجرای بازی های کازینو در اختیار داریم ماکائو. MGM Grand Paradise، SA مالک و اداره کننده MGM است MACAU، برنده جایزه تفریحگاه یکپارچه برتر واقع در ماکائو شبه جزیره و MGM COTAI ، یک اقامتگاه لوکس مدرن در کوتای ، که در اوایل سال 2018 افتتاح شد و بیش از دو برابر حضور ما در ماکائو را نشان می دهد.

MGM چین اکثریت متعلق به MGM Resorts International (NYSE: MGM) یکی از برجسته ترین شرکت های مهمان نوازی در جهان است که مجموعه ای از مارک های تفریحی مقصد از جمله Bellagio ، MGM Grand ، Mandalay Bay و The Mirage را اداره می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد MGM Resorts International ، به وب سایت شرکت به آدرس www.mgmresorts.com مراجعه کنید.

SOURCE MGM چین

لینک های مربوطه

http://www.mgmchinaholdings.com